Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dodałem tam, że byliśmy faworytem i POWINNIŚMY mieć 3 punkty, więc naucz się czytać ze zrozumieniem. Był 1 punkt do błędów Alvesa, potem było 0, a miało być 3. Nie przekręcaj mojej wypowiedzi.
1
Człowieku...
Lapiesz za słówka, a do tego bronisz tego Alvesa rękami i nogami. Zawalił nam mecz na poczatku, gdyby było 0:0 mecz potoczylby się całkiem inaczej. Nic do niego nie mam ale wczoraj akurat był dnem, bo zawalil nam spotkanie. Nie zawinił Pique i Mathieu, bo jasne jest to ze stoper wychodzi do rożnego, a ubezpieczać go powinien boczny obrońca/defensywny pomocnik. Koniec dyskusji z mojej strony.
1
Czego nie rozumiesz ? Powinnismy byki wygrac za 3 punkty. Było 0:0, mieliśmy 1 punkt. Zawalił bramkę i mieliśmy 0, czyli zamiast 3 mamy 0. Zawalił bramkę na wagę 3 punktów, bo watpie żeby Malaga sama cokolwiek zdzialala, bez pomocy Alvesa. A tak chcieliby zagrać bardziej ofensywnie. I tak zagrali, murowali ale nie cały czas, 11 strzałów, 3 celne, a my 11/5.
0
Popełnił błąd i gdyby mecz się skończył wygrana, nikt by nie pamiętał. Ale Alves ma ten problem, ze zawalił jedyna bramkę na wagę 3 punktów i byc może - mistrzostwa.
1
Hm, odpowiedz sobie na pytanie - co z tego, ze gracz ma 100/100 odbiorów, 100% celnych podań, jest aktywny itp itd. Skoro ZAWALIL bramkę na wagę 3 punktów ? Zagrał na 1, max 2 punkty. To co, ze Pique zawalił bramkę w wygranym 3-2 meczu ? Sa 3 punkty, jedziemy dalej. Alves zawalił przy stanie 0-0, stracilismy 3 punkty - być może na wagę mistrzostwa.
0
Porażka w każdym meczu coraz bliżej? Kiedy? Z levante? Elche?
0
Ja czekam na komentarz Enrique do meczu. Ciekawe czy to był wypadek przy pracy czy dołek formy.
2
Gościu - widziales tam miejsce na strzal ? Bo ja nie.
0
Alves jednak powoli powinien się zegnac. Może nie teraz, ale po banie juz czas jego najwyższy.
1
Alba niczym Ronaldo xd
0
Dwa trofea nadal w zasięgu, wiec tragedii nie ma.
0
No tak, ma najwięcej strat
2
Ney jest dziś fatalny.
2
Sędzia nie lepszy od 'kibiców' na tej stronie :)
0
Zglaszam Cie sezonowcu i zglaszam, a tu nadal bez bana...
0
A ostatnich spotkań juz nie pamiętasz ?
0
To sa ludzie, nie maszyny. Mogą wygrać 30 spotkań, by potem wtopic. Taka jest piłka nożna.
0
Ty tez out mam nadzieje ;)
0
Były 3 celne strzały, co Ty za mecz ogladasz?
1
Czasem żałuje, ze ta strona nie ma 90% mniej 'kibicow'. Dzieci wygranych, a jak porażka to 'jebac', 'co to ma być' itp. Myśliciel, ze Barca potyra wszystkich do końca sezonu po 5:0 itp ? Żal mi Was.
3
12 latek na trenera!
10
Pax i tak znajdzie sposób i powie, ze to nie był błąd Alvesa xD
0
Komentarz usunięty
4
Hahahahaha, to Ty nie Polak :D
0
Hera czy dopy ?
1
A Ty ile wypijesz ? 12 czy 16?
5
Marne prowokacje ;)
0
Wie ktoś o której dokladnie zacznie sie jutro 1 seria konkursu w skokach ? .
0
Komentarz usunięty
0
Spoko, może się tak zdarzyć jak będę w pracy ;) pozdrawiam.