0

@AllBundy
Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej - jakoś Messi wjechał w wieku nastoletnim do pierwszej drużyny jak do siebie i nie było problemu zrobić ten krok. Jak ktoś ma prawdziwy talent i od dawna wyróżnia się w drugiej drużynie to moim zdaniem taki krok to nie jest przeskok, albo masz umiejętności i psychikę na grę w piłkę albo jej nie masz i tyle :)

5

@Fiseq
Oglądałem raz i chociaż długo się rozkręcał to również 10/10 wśród seriali. Pamiętam, że po 3 czy 4 odcinku miałem już przestać oglądać, a jak się człowiek wkręcił to nie było litości - konkret serial :)

1

@GeneralXavi
Na to składa się wiele czynników moim zdaniem - kontuzje, talent, samodyscyplina czy też nabierane z wiekiem doświadczenie. Kiedy Messi zdobywał pierwszą Złotą Piłkę to Lewandowski dla większości ludzi poza Polską był nikim w piłce nożnej.
Taki Messi czy inny Ronaldinho mógł sobie pozwolić przykładowo na wypicie paru drinków co jakiś czas czy zjedzeniu czegoś cięższego ze względu na to, że to się nigdy praktycznie nie przekładało na ich grę, a inni musieli samodyscypliną nadrobić to co stracili do tych bardziej utalentowanych. Bardzo dużo wytycznych to kierunkuje moim zdaniem - bo wystarczyłaby jedna czy dwie okrutne kontuzje (tutaj spójrzmy chociażby na Ronaldo Nazario) i czy jeden, czy drugi, czy trzeci mieliby po karierze.

1

@GeneralXavi
Miał kilku miesięczny indywidualny cykl treningowy tak żeby wzmocnić wszystkie mięśnie - szczególnie te narażone na kontuzje. Ale nie sądzę, że gościa naszprycowali wtedy sterydami :D

9

Pedri zasługiwał - najlepszy na murawie ok Naszej stronie :)

1

Czemu takiego wolnego nie może uderzyć Fati? Ferran?

0

@Archolos No i Ancelotti to zrozumiał jak sam powiedział, a Ty dalej nie kumasz :D

0

@Phoenixx Balde? Dest? Czy już nigdy z ławki nie wstaną, bo kiedyś tam zagrali słabo? Przypominam, że oni mają po 19-20 lat i jeśli komuś mają się zdarzać słabsze mecze to tym nastolatkom, a nie doświadczonym piłkarzom po 30stce...

1

Będzie miał Xavi jaja zmienić w przerwie chociaż jednego z trójki Alves/Alba/Busi?

2

Jakby tu Bilbao prowadziło już z 5:1 to pretensje tylko do obrony można by mieć...

0

Mlody Williams to z Alby w nie całe pół godziny zrobił kotleta :D

0

@ChampionLW Tu nie było kartki.

0

@Ronmes Moim zdaniem żółta by wystarczyła, bo Lucas tam jeszcze był z tyłu.

0

@Criss18Barca
Bayernu, Liverpool czy City robi z nimi co chce, a śmiem twierdzić, że i PSG ich ogra.

1

@Miloszek1337 pełna zgoda, można być dumnym przy takiej Barcelonie jaką obecnie mamy :)

2

Ja jestem dumny z postawy drużyny - Xavi zagrał z jajem, bez kalkulacji, to był dużo lepszy klasyk w Naszym wykonaniu niż każdy z Koemanem chociażby. Dajmy tym chłopakom czas - widać, że Xavi ma na nich pomysł, nie bał się Realu, nasi zawodnicy też się nie bali.
Myślę, że jak za 2-3 lata Barcelona zacznie żyć - przede wszystkim piłkarsko i mam nadzieję, że także finansowo.
Vamos!

2

Na 3:3 wpakujemy, oby ich nadal cisnąć :D

4

Ależ Real traci bez Modricia - inna drużyna.

9

Brawo Xavi, jeszcze trochę nie po barcelońsku wygląda to wszystko ale Real był zdecydowanym faworytem, a na boisku wcale to tak nie wygląda - no i mamy remis po 90 minutach, nie ma mowy o porażce.

0

@masq Pedri - de Jong
Abde - Ferran

0

@norbi77
Znam tą zasadę, że jeśli jest obrońca to się nie wychodzi bezpośrednio do atakującego ale zrobić te nawet 2-3 kroki do przodu i szansa na trafienie w bramkarza się zwiększa.
No ale z drugiej strony to są ułamki sekund - dlatego nie obwiniam go za utratę bramki, cała wina na Busiego.

1

@HolyGoalie97
Też to zauważyłem, chwilę przed strzałem 3-4 kroki do przodu i ogromna szansa, że Vini trafiłby w niego po prostu...

2

Absolutnie nie winie ter Stegena za bramkę ale czy bramkarz by sobie nie pomógł w takiej sytuacji wyjściem na 3-4 metry bliżej rywala?

2

Eh ten Busi - niby w wielu meczach fajnie, dobry przegląd pola, podania otwierające, ale czasem się patrzy na niego tak jak dzisiaj - Real od 10 lat gra tak samo z Barceloną, niemal zawsze czekają na kontry, a doświadczony chłop robi taką głupią stratę...

19

@kewin wyjście z grupy ligi mistrzów i 3 miejsce w lidze ze stratą ledwie 4 punktów do lidera i zwolnienie?

0

@Tuc 3-4 tygodnie w moim wypadku.

0

@maroon
Żona miała covida.

3

Co do tej kwarantanny o której pisałem na dole - właśnie była policja drugi raz, tym razem pod drzwiami :D
Chyba chcą dobrze zarobić na mandatach w te święta :D

5

Jak ktoś jest na kwarantannie i chce pojechać do rodziny na święta to nie radzę, ja jestem ostatnie 3 dni na kwarantannie, nikt się nie interesował i cyk nagle w wigilię telefon od dzielnicowego żebym się pokazał w oknie :D
Oczywiście byłem w domu, bo byłem przekonany, że w święta wpadną sprawdzić żeby sobie mandaty nabić :D

0

@matirix20 Genialna rola, ten film co raz leci w TV późnymi wieczorami i chętnie zerkne właśnie ze względu na tą role :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?