Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już od tej fazy pucharowej Ligi Mistrzów nie liczy się ta zasada bramek na wyjeździe?
1
Szkoda, ale cisnąć ich dalej, jeszcze wpadnie coś dzisiaj :)
0
@busquets5
Garcia ze szkółki to od małego miał wpajane :)
Fakt, że wiele jeszcze do poprawy ale widać, że nad tym pracują.
7
Xavi chyba mocno pracuje nad wyprowadzeniem piłki przez Araujo, bo widać że jest z meczu na mecz coraz bardziej pewny, a i przerzuty robi coraz lepsze :)
1
Pięknie pressing wygląda od początku :)
1
@Persyfl eee, kolego Ty najpierw oblicz ile 'imigrantów' masz pod dachem, potem się dopiero zastanawiaj ile masz miejsc dla Ukraińców :)
1
@The_Man
Nie do końca jestem przekonany - różnica szybkości, siły czy ogólnej koordynacji jednak zawsze będzie po stronie mężczyzn i to zdecydowanie.
Ba, uważam nawet że jakby zebrać 11 ogarniętych chłopaków nawet z A klasy i dać im z 2 tygodnie treningów to by pykneli obecną kobiecą drużynę Barcelony - różnicy płci w sporcie nie pokonasz.
Mówię Ci, że babki, które 4-5 razy w tygodniu trenowały przez kilka dobrych lat były przeze mnie i przez moich losowych kolegów robione jak dzieci :)
5
@The_Man
Oj chyba nawet nie tylko z drugiej angielskiej - ja osobiście brałem udział w meczu drużyny kobiet i mężczyzn gdzie kobiety to drużyna pierwszej ligi w Polsce, a ja zwołałem ziomków (ten mecz się odbył, bo moja siostra była kapitanem drużyny kobiet i chciały jakiś sparing zagrać przed pucharem Polski) i pojechaliśmy na luzie kobiety z najwyżej klasy rozgrywkowej w Polsce chyba 11 czy 12 do 1 :D
3
@Worny
Ludzie trochę żyją przeszłością - oni robili co mecz rzeczy wręcz niemożliwe, przed bite 12-14 lat, ale obaj mają ponad 35 lat, czas ucieka - jeden i drugi będą swoje atuty wykorzystywać nadal, ale już nie tak regularnie, dla wszystkich 15-25 bramek+asyst to będzie lipa jak na Messiego/Ronaldo ale nadal dla 99% piłkarzy to będzie sufit :)
1
@mekston doliczając ligę mistrzów to chyba wychodzi gol/asysta na 95 minut, niezły zjazd :D
1
@Oskar00
Kibice ich nie doceniają, każdy jeden z obecnie grających pilkarzy by się na pstryknięcie palcem zamienił karierami z Messim czy Ronaldo ale lepiej przywoływać 5 spotkań bez bramki czy 2 gole we francuskiej :D
0
@Zip
3 razy dzwonili i kazali się pokazywać w oknie :)
0
@IronSanHybrid Żółw niegdy by czegoś takiego nie zrobił :D
0
@msmsms
Gra słabo jak i całe PSG :)
9
Tak patrzę na ilość minut Leo w PSG to jemu tam i tak wychodzi 100 minut na gola/asystę, czyli chyba nie tak tragicznie jeśli spojrzeć, że on sam jest w słabej formie, a i PSG gra piach, do tego ktoś wspominał, że za chwilę ilość zmarnowanych szans po jego podaniach oraz słupki/poprzeczki po jego strzałach będzie można liczyć na palcach dwóch rąk to nie wypada tak źle - szczególnie, że moim zdaniem Messiego w pełnej krasie zobaczymy jedynie w Lidze Mistrzów i na Mundialu :)
4
@Antimadridista_WR
Dwójkę - bo wtedy i tak mamy ligę mistrzów, a Real nie ma mistrzostwa :)
1
@FioletoweOczy akurat ostatni klasyk poza wynikiem był bardzo fajny.
39
Bardzo MĄDRY mecz Barcelony po czerwonej kartce, Atletico praktycznie nie stworzyło zagrożenia, bardzo ułożona gra w obronie - jest jeszcze kilka rzeczy do poprawy na pewno, ale widać że przez te 2 tygodnie Xavi wypracował z chłopakami sporo rzeczy, szczególnie prostopadłe podania jakoś łatwo wchodziły w pierwszej połowie :)
0
Adama na plus to na pewno, ale wyróżniłbym de Jonga - bo może rzadko go widać przy piłce, ale jak już ją ma to niemal same dobre decyzje przy nim :)
2
@TylkoBarca7273
Nie, to młody chłopak - jeśli się będzie tak rozwijał i kontuzje ominął to facet będzie top obrońcą.
0
@Azacca ja ćwiczę sztuki walki od wielu lat i ciekawi mnie to kto jak walczy, każdy ma inne hobby, jeden lubi układać puzzle, inny zbierać znaczki, a kolejny popatrzeć jak się ludzie biją po gebach :)
2
@IronSanHybrid fame poszło w dobrą stronę, bo zaczynają zapraszać coraz poważniejszych sportowców (mówi się o Materli czy Szpilce teraz) i tam każdy widz sportów walki znajdzie coś dla siebie - chcesz zobaczyć kłótnie Muranskich i walki w dziwnych klatkach rzymskich to masz, chcesz też zobaczyć na tej samej gali jakiegoś Wrzoska, Parke czy innego Mańkowskiego to też zobaczysz :)
3
@Deviler na pewno będzie wspominany koło Suareza czy Ibry jako najlepszy napastnik naszych czasów - nikt mu tego nie odbierze, ale nikt go w kategorii Messiego, Maradony czy Pele nie postawi nawet na chwilę ;)
6
@talizmo
Co Ty wariacie - w tym pojedynku jedyne co będzie zapamiętane to Messi 7, Lewandowski 0 :)
Zresztą za 10 lat nikt oprócz kibiców Bayernu i Polaków nie będzie o Lewym pamiętał, a Messi prawdopodobnie będzie za 50 lat wymieniany koło Pele czy Maradony jako ten największy :)
3
@martin3131 Xavi, Iniesta czy inni wielcy pomocnicy też nie mieli goli :)
Już bardziej asyst bym od chłopaka oczekiwał, chociaż podań kluczowych ma dużo to na asysty się to nie przedkłada.
0
@SinMistico
Samo ważenie na fame przekraczało na wszystkich kanałach 500k i to kilka razy :)
0
@pt9
3 osobowa rodzina, zarobki miesięczne 8-10k, wydatki:
- rozrywka - ok.400 zł
- mieszkanie ze wszystkimi opłatami - 800-900 zł
- samochód - ok 300-400 na paliwo, do tego ubezpieczenie 1200/12 = 100 zł miesięcznie (na razie przez niemal rok się ani razu nie zepsuł więc napraw nie liczę) czyli samochód około 400-500 zł.
- żłobek - 800zł
- no i koszta bieżące czyli jedzenie, ubrania to już różnie, zależy od miesiąca - nie szalejemy, ani jakoś mocno nie oszczędzamy.
Przeważnie w każdym miesiącu wychodzi na plusie jakieś ,1000-2000zł co jest odkładane :)
Czyli jeśli chodzi o koszta stałe to jest to 2600zł, nie więcej.
0
@Herato
Całe PSG słabo, jeśli kogoś tu wyróżnić to Verattiego tylko, i może Nuno Mendesa :)
11
@zadafcb
Wszyscy grają pod Messiego? Otóż ku*wa nie - to Messi grał pod wszystkich, jakiego partnera by nie miał czy nie ma to potrafi do dziś zagrać piłkę na nos :)
0
@AllBundy Nie, nie - nie porównuje typowo Illiasa do Messiego - mówię ogólnie, że Messi, Ronaldo, Mbappe, Halland czy inny Neymar jak w wieku 17,18 czy 19 lat wjeżdżali w dorosłą piłkę to z przytupem i nie było gadek typu 'dajmy im czas' tylko nastolatki wchodzili do dorosłej piłki i od razu było widać, że 'cos z tego będzie', a teraz moim zdaniem za dużo jest cackania się - a to jeden mecz słaby, następny będzie lepszy, a to dajmy mu jeszcze czas, bo może coś z niego będzie itp.