0

@Xxxbarca4ever
Nigdy się z Tobą o Śliwkę nie kłóciłem, ale miał przeciętny początek turnieju, teraz gra bardzo dobrze.

0

Dla zainteresowanych:
Polacy grają dzisiaj z Brazylią w półfinale mistrzostw świata siatkarzy o 18:00, a nie o 21:00 jak to było zaplanowane:)

0

@kuz złe informacje masz, gramy o 21.

0

Jeeeest, oby weekend był biało-czerwony, jazda po trzecie mistrzostwo świata z rzędu!

0

Dawać panowie z tym tie-breakiem!

0

@Xxxbarca4ever o tym mówię - sporo flotów czy kiwek nam weszło w tym meczu, ale nasi jakoś na siłę się w 3cim secie uparli na mocną zagrywkę i sporo zepsuli.

0

Z USA nie można grać siłowo tak samo jak z Rosją swego czasu - zamiast wszystko na siłę, wszystko mocno to dorzucić kilka skrótów, kilka flotów, kilka kiwnięc jak w 2 pierwszych setach, oni wymiany fizyczne przeważnie wygrywają.

1

@GeneralXavi ok, dzięki.
Oby tak było :)

0

@GeneralXavi
Nie bardzo mogę znaleźć informacje czy cokolwiek będzie otwarte, jedyne co wiem, że będą remontowane górne konsygnacje.

1

Od 1 czerwca 2023 remont Camp Nou, przynajmniej częściowy remont - a ja jak na złość w sierpniu 2023 jadę na Barcelony na wakacje, myślicie że jest szansa na to, że muzeum Camp Nou będzie otwarte?

0

Jak to jest, że mówi się o trudnym okresie przygotowawczym, że chłopaki biegali jakby mieli kamienie na plecach, a bodajże koło 70-75 minuty wyświetliła się grafika, że Barcelona zrobiła 6km więcej niż Rayo?

1

@Janiama
Barcelona 4:0 Rayo

2

@Hubsao
Wpadłem między betonowy płot, jeden z betonowych klocków spadł mi prosto na brzuch, miałem nie całe 7 lat, skończyło się na 2 miesiącach szpitala, usuniętej śledzionie, zadrapaniach i ponad 30 szwów, a mogło być zdecydowanie gorzej.

0

@D10SLEO
Bardzo mocną pakę ma Francja, technicznie zajebiści, w obronie tak samo.

1

@michal26
Hierezuello-Leon-Simon-Juantorena(na ataku)-Leal-Camejo + libero.
Taka przykładowa, szybka pierwsza szóstka. Moc w ataku zdecydowanie najlepsza, zagrywka też mocna, ale w siatkówce nie tylko to gra - odstawali by na pewno w przyjęciu, mimo wszystko ścisłe top5 na świecie obok Polski, Brazylii, USA i Francji.

1

@Medium właśnie teraz jestem nad morzem, konkretnie Gdańsk. Dzisiaj za porządny obiad dla 2 dorosłych i dziecka 120zł, wczoraj 100zł. Byłem na majówce na Mazurach i było bardzo podobnie.

1

@kryhaa zeń szeń koreański mi osobiście pomaga

1

@maroon
Zgadza się, jeden słabszy dzień i lecisz - tylko, że ta Argentyna wygląda dużo pewniej niż kiedykolwiek indziej, i dużo pewniej od innych drużyn.

10

Oglądam tą Argentynę i muszę przyznać, że naprawdę grają bardzo dobrą piłkę. Bardzo dobry pressing, agresja, mega pewna gra do przodu, kontry, wymiana podań kiedy trzeba - nie będę próbował przewidywać przyszłości, ale wyglądają bardzo pewnie, są mocni i wg mnie Francja/Argentyna to bierze :)

1

@Ojciec5tkidzieci
Serce mówi Warta i ZAKSA, rozum w sumie podobnie, bo myślę, że ZAKSA, JW i Warta będą w takiej kolejności na podium.
Liczę mocno, że ZAKSA ugra też finał Ligi Mistrzów pokazując siłę polskiej siatkówki kolejny rok z rzędu, a następnie z niecierpliwością czekam, aż PlusLiga jeszcze urośnie w siłe i że Nasze kluby będą bardzo aktywne na rynku transferowym.

2

Mam nadzieję, że wszyscy lub większość z tych Socio, którzy sprzedali swoje bilety dostaną porządną karę.
Odebranie statusu wystarczające czy zakaz stadionowy również?

0

Pierwsza głowa za Xaviego powinna spaść - osoba odpowiedzialna za bilety...

4

Nie wiem co się z tymi samymi piłkarzami stało w ciągu 3 tygodni, jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że są zajechani fizycznie po prostu...

2

Ten mecz się spieprzył w momencie kiedy 1/3 stadionu zajęli kibice Eintrachtu...

0

Dobra to teraz utrzymać to top4 w lidze i skupić się za rok chociaż na wyjściu z grupy Ligi Mistrzów :)

3

@sebo939
Xavi już to zrozumiał - widać nawet, że lepiej wykonujemy i bronimy stałe fragmenty gry :)

0

Dembele robił dużo szumu, nie lepiej na 8 minut przed końcem było rzucić Ousmana na lewe skrzydło i zrobić zmianę Adama-Alba i zagrać na 3 obrońców?

0

Gavi umie się bawić na boisku :)

0

@Dwight_Schrute oczywiście, że był - zatrzymał łokciem w twarz rywala który miał kontrolę nad piłką.

4

Po co Alves to zrobił? Miał obok siebie jeszcze dwóch kolegów, nie było zagrożenia bramki to stary wyga wyciąga rękę na wysokości twarzy rywala...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?