2

@cris2706
U mnie dwóch ziomków, którzy są kibicami Realu i Ronaldo od zawsze sami do mnie napisali wczoraj wiadomości typu 'nie no, trzeba oddać królowi co jego - Messi GOAT'.
Także myślę, że inteligentni ludzie to widzą, nie zważając na przynależność klubową :D

24

@Bobo25
Tylko, że Argentyna była lepsza od początku. Ogólnie w tym meczu byli dużo lepsi.

26

Ale co Messi nakręcił akcje na 2:0 to też jego, wziął tą Argentyne na plecy i zrobił to co Diego w 86'.
Piękna jest piłka, oddała wczoraj wszystko. GOAT Leo!

0

@tristan87 wybitny turniej!

1

@Janas11224
Zajebiste zawody sędziego.

1

@Janiama .
Każdy rozumie sport na swój sposób. Mam znajomych, którzy twierdzą, że Francja była dużo lepsza w tym finale, i że Szymon Marciniak też poprowadził średni mecz - i czy warto do nich docierać?

Myślę, że nie warto. Argentyna była zdecydowanie lepsza, Marciniak poprowadził ten finał zajebiście i cieszmy się Macieju!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Argentyna była dużo lepsza od Francji, zasłużone zwycięstwo, Messi GOAT'em piłki nożnej, bywacie zdrowi wszyscy!

0

@Rudy432 Messi, Molina, De Paul, Alvarez.

2

@lucca87
A Francja nie ma 13 bramek? 4 z Australią, 2 z Danią, 3 z Polską, 2 z Anglią i 2 z Maroko = 13 :)

Co do samego finału - ciężko przewidzieć, będzie naprawdę wyrównany, chociaż wydaje mi się, że Francja wyjdzie defensywnie, bo im jest jakoś trudno pressować skutecznie.

0

@gumaz 186 i 70-73 kg wagi.

3

@Destroyer_of_Worlds
Co wy z tym 'ale Argentyna to bierze' czy 'za chwilę pewnie Mbappe z Dembele drugi mundial będą mieć'?
Przecież ten mecz jest tak losowy, że nie zdziwi mnie ani 0:3 dla Francji, ani 3:0 dla Argentyny, ani 0:0 i karne po gówno graniu.

0

@budel17 jak to Macron był:D

0

@Sau_Ron
Oni ogólnie na tym mundialu nie przekonują, Argentyna oczywiście też nie jest przekonująca ale jakby bardziej konkretna.

1

@Ksavix gdzie Argentyna 10% szans nawet z Francją :D
Kadrowo Francja wygląda lepiej, ale czy drużynowo Argentyna jakoś odstaje? Przecież ta Francja do drugiej bramki z Polską grała obsrana jak nie wiem co :D

5

@Encore
Argentyna atakuje wysoko bocznymi obrońcami, nie przypadkowo Molina strzelił bramkę ostatnio.

0

@Katalończyk 99
Np Don Diego się bije, Janikowski, Psycho. Niezła patola, co?

0

@GeraltzKatalonii
Tak samo jak ten młody Fernandez.

0

@tobiasson92 2/10, tylko o 1 lepiej niż jego zmiennik.

2

@Rust_Cohle
Seba się może jeszcze kiedyś zmieni, ale z Antonego to już nic nie będzie :D

1

@Encore nakładka w głowę nie jest czerwoną kartką? Jeszcze typ jakby minął Danilo to w sumie czysta pozycja do dogrania koledze.

1

@Ojciec5tkidzieci
Kiedyś o tym czytałem, jak widać nawet po 65 latach da się takie rzeczy ustalić, pewnie badania DNA pomogły.

0

@Mns21
Coś tutaj jest chyba nie tak, bo Acuna i Molina są jednymi z lepszych bocznych obrońców na turnieju więc czemu mieliby nie zagrać w kolejnym meczu?

1

@Lukas90
A Holandia to jakiś kolos jest? Bo jak sobie przypominam mecz z Ekwadorem to zagrali tylko pół poziomu lepiej niż Polska z Argentyną :D

1

@Janiama
Mbappe będzie chyba królem mundiali, ale klasą i wybitnością do Messiego jeszcze dalekaaa droga:)

3

Argentyna jedynie czym imponuje to odbiór piłki po stracie, a w ofensywie tylko na plecach Messiego jadą, jak Leo trafi na słaby mecz to każdy ich może wyeliminować.

1

@Janiama 2:0 Argentyna

5

@Comentateiro
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się odpadnięcie Pomarańczowych ze Stanami

0

Życze sobie i Wam wszystkim 0:0 po 8 ładnych paradach Szczęsnego :D

0

@ArterkHD
Remis/minimalna wygrana naszych Orłów tylko w wypadku perfekcyjnego meczu w obronie. Coś jak pamiętna wygrana z Niemcami. Argentyna ma siłę rażenia ogromną, nie idzie im za dobrze na tym mundialu, ale my mamy największe problemy z tak grającymi drużynami. Ktoś naciśnie pressingiem, gra ostro, agresywnie doskakuje i chłopaki się gubią bardzo często.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?