Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@cris2706
U mnie dwóch ziomków, którzy są kibicami Realu i Ronaldo od zawsze sami do mnie napisali wczoraj wiadomości typu 'nie no, trzeba oddać królowi co jego - Messi GOAT'.
Także myślę, że inteligentni ludzie to widzą, nie zważając na przynależność klubową :D
24
@Bobo25
Tylko, że Argentyna była lepsza od początku. Ogólnie w tym meczu byli dużo lepsi.
26
Ale co Messi nakręcił akcje na 2:0 to też jego, wziął tą Argentyne na plecy i zrobił to co Diego w 86'.
Piękna jest piłka, oddała wczoraj wszystko. GOAT Leo!
0
@tristan87 wybitny turniej!
1
@Janas11224
Zajebiste zawody sędziego.
1
@Janiama .
Każdy rozumie sport na swój sposób. Mam znajomych, którzy twierdzą, że Francja była dużo lepsza w tym finale, i że Szymon Marciniak też poprowadził średni mecz - i czy warto do nich docierać?
Myślę, że nie warto. Argentyna była zdecydowanie lepsza, Marciniak poprowadził ten finał zajebiście i cieszmy się Macieju!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Argentyna była dużo lepsza od Francji, zasłużone zwycięstwo, Messi GOAT'em piłki nożnej, bywacie zdrowi wszyscy!
0
@Rudy432 Messi, Molina, De Paul, Alvarez.
2
@lucca87
A Francja nie ma 13 bramek? 4 z Australią, 2 z Danią, 3 z Polską, 2 z Anglią i 2 z Maroko = 13 :)
Co do samego finału - ciężko przewidzieć, będzie naprawdę wyrównany, chociaż wydaje mi się, że Francja wyjdzie defensywnie, bo im jest jakoś trudno pressować skutecznie.
0
@gumaz 186 i 70-73 kg wagi.
3
@Destroyer_of_Worlds
Co wy z tym 'ale Argentyna to bierze' czy 'za chwilę pewnie Mbappe z Dembele drugi mundial będą mieć'?
Przecież ten mecz jest tak losowy, że nie zdziwi mnie ani 0:3 dla Francji, ani 3:0 dla Argentyny, ani 0:0 i karne po gówno graniu.
0
@budel17 jak to Macron był:D
0
@Sau_Ron
Oni ogólnie na tym mundialu nie przekonują, Argentyna oczywiście też nie jest przekonująca ale jakby bardziej konkretna.
1
@Ksavix gdzie Argentyna 10% szans nawet z Francją :D
Kadrowo Francja wygląda lepiej, ale czy drużynowo Argentyna jakoś odstaje? Przecież ta Francja do drugiej bramki z Polską grała obsrana jak nie wiem co :D
5
@Encore
Argentyna atakuje wysoko bocznymi obrońcami, nie przypadkowo Molina strzelił bramkę ostatnio.
0
@Katalończyk 99
Np Don Diego się bije, Janikowski, Psycho. Niezła patola, co?
0
@GeraltzKatalonii
Tak samo jak ten młody Fernandez.
0
@tobiasson92 2/10, tylko o 1 lepiej niż jego zmiennik.
2
@Rust_Cohle
Seba się może jeszcze kiedyś zmieni, ale z Antonego to już nic nie będzie :D
1
@Encore nakładka w głowę nie jest czerwoną kartką? Jeszcze typ jakby minął Danilo to w sumie czysta pozycja do dogrania koledze.
1
@Ojciec5tkidzieci
Kiedyś o tym czytałem, jak widać nawet po 65 latach da się takie rzeczy ustalić, pewnie badania DNA pomogły.
0
@Mns21
Coś tutaj jest chyba nie tak, bo Acuna i Molina są jednymi z lepszych bocznych obrońców na turnieju więc czemu mieliby nie zagrać w kolejnym meczu?
1
@Lukas90
A Holandia to jakiś kolos jest? Bo jak sobie przypominam mecz z Ekwadorem to zagrali tylko pół poziomu lepiej niż Polska z Argentyną :D
1
@Janiama
Mbappe będzie chyba królem mundiali, ale klasą i wybitnością do Messiego jeszcze dalekaaa droga:)
3
Argentyna jedynie czym imponuje to odbiór piłki po stracie, a w ofensywie tylko na plecach Messiego jadą, jak Leo trafi na słaby mecz to każdy ich może wyeliminować.
1
@Janiama 2:0 Argentyna
5
@Comentateiro
Bardziej prawdopodobne wydaje mi się odpadnięcie Pomarańczowych ze Stanami
0
Życze sobie i Wam wszystkim 0:0 po 8 ładnych paradach Szczęsnego :D
0
@ArterkHD
Remis/minimalna wygrana naszych Orłów tylko w wypadku perfekcyjnego meczu w obronie. Coś jak pamiętna wygrana z Niemcami. Argentyna ma siłę rażenia ogromną, nie idzie im za dobrze na tym mundialu, ale my mamy największe problemy z tak grającymi drużynami. Ktoś naciśnie pressingiem, gra ostro, agresywnie doskakuje i chłopaki się gubią bardzo często.