1

Jechać ze szmaciarzami do spodu, pięknie!

2

Gościa nie powinno być od 10 minut na boisku i strzela na 1:0, za kibicowanie temu klubowi powinny być paragrafy...

1

@Dankho94isback w sumie masz racje. Ale myśle, ze i tak wiesz o co mi chodziło :D

0

@Dankho94isback
Oglądałem, zresztą w pełni się zgadzam, bo raz że Tomek powinien jako mistrz dyktować warunki, dwa że ma swoje lata i szkoda zdrowia na małe, ale wyraźnie napisałem że jakby walka była w małych to nawet taki Bandura że względu na fizyczność, wiek i szybkość mógłby Adamka usadzić.

0

@Miszak
Jakiś argument dlaczego nie? Bo samo nazwisko Adamek po dzisiejszej walce mnie nie przekonuje z pełnym szacunkiem do Tomka oczywiście.

0

Ten Bandura jeśli walka by była w małych rękawicach to może Tomka usadzić.

8

Napoli większe xG niż Barcelona, obsrane gacie od 75 minuty, brak zmian, brak reakcji i do zajebiste 'czas przemówić na boisku'. Mnóstwo szacunku do Xaviego jako do zawodnika ale trenerem jest po prostu słabym, żeby nie obrażać.

0

Xavi zmienił już tego Christensena?

0

Napoli jest strasznie słabe, bez celnego strzału chyba nawet. Wbić im 1-2 bramki żeby rewanż był na spokojnie i tyle :)

0

Może La Rambla będzie wiedziała :D
Otóż mam małe pytanie, chodzę od wczoraj z dzieckiem na terapię laserem na uszy - terapia od 12 lutego do 23 lutego, wczoraj byłem pierwszy raz i pytam o zwolnienie na dziecko, bo pracuje od 8 do 16, tak samo jak moja żona, a zabiegi są o 14, ale też dziecko przy tych zabiegach ma przyjmować rano leki, unikać choroby i narażania uszu na zmoczenie czy przewianie, mały już jest trochę przeziębiony, więc z żoną postanowiłem, że zwyczajnie tydzień L4 biorę ja, tydzień ona - ale pani laryngolog od zabiegów powiedziała, że zwolnienie jak najbardziej ale od pediatry dziecięcego. Dzisiaj się zapisałem do pediatry, poszedłem z dzieckiem - pediatra mówi, że on L4 nie wystawi, bo on dziecka na żadne zabiegi nie zapisywał, mimo że pokazałem dokumentację, że dziecko chodzi na takie zabiegi. Gdzie z takim czymś iść?

0

@matirix20 oj nie wiem, ja właśnie jak myślałem o tej walce to wydaje mi się, że Boxdel mu okopie tak nogi że gość w 2-3 rundzie nie będzie mógł chodzić normalnie.

0

@Xpert77 nawet jak go zawieszą to on już na razie kończy przygodę z hiszpańską piłką więc powinien jechać równo i mówić prawdę.

3

Czemu Xavi nie wyjdzie na konferencję i nie powie zwyczajnie, że chciałby rozliczenia sędziego ze słabych decyzji, że sędzia był dzisiaj fatalny i że trzeba lepszych sędziów w La Lidze?
Mistrzostwa nie zdobędziemy w tym sezonie, w następnym sezonie Xavi odchodzi, same plusy.

0

Widziałem tylko ostatnie 10 minut meczu, ktokolwiek z Naszych się wyróżniał jakoś? Młodzi jak - Cubrasi, Yamal i Fort? Szukam chociaż promyka nadziei na przyszłość :)

3

Co w tym zespole się wyprawia? Zero taktyki, 16 latek ciągnący zespół, zmiany późne i bardzo słabe.
De Jong Pedri Gundogan - pomoc złożona na papierze z top10 pomocników na świecie nie umie zagrać ANI JEDNEGO podania napędzającego akcje.
Nie wiem czy są jakiekolwiek plusy tego meczu - może młodzi, bo oni jako jedyni z twarzą z tego meczu wyjdą (Yamal, Fort, Cubrasi).

1

Gonić tego Xaviego, dograć sezon młodymi z trenerem, który będzie zarabiał 10 razy mniej i tyle.

1

@Hubertusk trafił jedną, dająca remis w ogóle.

1

@trolownik Yamal to nie Messi, ani nawet Williams tylko to nastolatek, który gra 10 profesjonalny mecz i przed nim jeszcze 100 takich setek zepsutych...

1

Ten Cubrasi całkiem spokojnie gra jak na taki mecz i takiego rywala.

0

22 strzały do 6...

2

Yamal jest kozakiem dzisiaj, ale miał 2 setki...

0

Felix za Lewandowskiego i Cancelo najlepiej by było za Kounde, ale że Christensen ma żółtą to może lepiej za niego.

3

Felix - Ferran - Yamal
Tak powinien wyglądać atak w następnych meczach.

1

@k.b.fcbarca
Też mi się wydaje, że Xavi i jego cała ekipa nie trafiła z decyzjami - fizycznie wszystko wygląda tragicznie, kontuzji mnóstwo, gra słaba, żadnego rozpracowania rywala. Dlatego myślę, że po zakończeniu sezonu prezydent powinien pożegnać Xaviego, ale przy tym też 3/4 ludzi w klubie odpowiedzialnych za treningi, analizę, siłownie czy przygotowanie fizyczne.

8

@vangoor też pierwsze co pomyślałem to to, że Mats by był przy piłce dużo szybciej niż Vinicius i jeszcze by pewnie ogarnął gdzie tu dobrze tą piłkę podać do kolegi...

2

@karolup
Rozwiązanie klubu, bo przegrali finał to trochę jak oddanie dziecka do domu dziecka 'bo dużo płacze', nieźle musisz rozwiązywać problemy wariacie w swoim życiu...

4

Żadnego Marqueza tutaj, z czym do ludzi. Pożegnać się z Xavim ładnie w czerwcu i zatrudnić trenera z jajami i z wielkim doświadczeniem, wtedy może coś ruszy.

0

Dograć sezon z Xavim - on tak wierzy w projekt przecież, po drugie jest legendą, po trzecie gada o tym, że to może być dobry sezon, po czwarte - Laporta i tak powiedział, że go nie zwolni więc zwyczajnie dać mu prowadzić zespół do końca sezonu, może on sam wtedy zobaczy, że się nie nadaje i zacząć nowy sezon z kimś innym i wtedy zmieniać, a zmian potrzeba sporo.

5

Zasłużony wpierdziel, dobrze że tylko 1:4, bo mogło się skończyć jakąś masakrą w stylu 1:7 czy coś.
Ciężko wnioski po tym meczu wyciągnąć. Tak na pierwszy rzut oka to Felix zrobił więcej w 3 minuty po wejściu niż Roberto i Ferran przez 60 kilka minut, innych wniosków chyba nie mam. Dograć sezon z Xavim, bo Laporta już to potwierdził, postarać się o 2-3 miejsce w lidze, uniknąć kompromitacji w Lidze Mistrzów i w czerwcu ładnie pożegnać wszystkich - Xaviego i WSZYSTKICH jego ludzi, co do jednego, i na spokojnie zacząć budować od nowa.

0

Felix i Yamal za Roberto i Ferrana, i może się uda na 3:2 wyjść, wtedy wszystko możliwe, chociaż przy tej obronie to pewnie jeszcze z 2-3 bramki dla rywala padną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?