2

No nie ma spalonego…

2

Nie ma kim Bayern grać, chłop zamiast wyczekać zmiany to za defensywnie podszedł.

0

@Ojciec5tkidzieci
akurat dzisiaj ciągnął grę Fornal jak mógł - szczególnie mentalnie, bo nie wiem jak to wyglądało w liczbach.

1

Z jednej strony byłoby mi ogromnie szkoda gdyby taki Yamal odszedł z Barcelony, ale z drugiej strony bardzo lubię tego chłopaka i stawiam, że jeśli dalej będzie się tak rozwijał, a Barcelona będzie grała taką kaszane to maks 2 lata i go tutaj z nami już nie będzie…

9

Xavi i tak powie, że gdyby nie kilka błędów to by wygrali, bo byli lepsi i ogólnie trzeba zmienić chip i nastawienie no i będzie dobrze…

0

Gościu zdejmij tego Cancelo czy Gundogana, nawet jak stracisz kolejną bramkę to bez różnicy, a zdejmujesz najlepszego piłkarza, który jako jedyny coś z niczego robi. Zero taktyki , zmiany przeważnie fatalne, wyniki również - cały Xavi.

0

@Amidamaru ja doceniam i przyznaje wielkość - techniki czasami brakuje, ale napastnik top.

0

@abram3k no szczególnie kolego napisz poprawnie i chętnie z Tobą porozmawiam :)

0

Mam jakieś wrażenie złudne, że 3-4 zmiany w kadrze i to wcale nie za duże tylko kosmetyczne + trener z topu i ten zespół by chodził aż miło. Xavi potrafi ich ułożyć tak że grają mecz 10/10, a później jakby zapomina na pół roku że istnieje coś takiego jak taktyka.

2

Już tradycyjnie oprócz Yamala jakiekolwiek pozytyw?

0

@Damian11 bez problemu można tu dodać Cubarsiego i Yamala.

1

Tu tylko 1 punkt wystarczy napisać - czerwona kartka to jeden grzech, który pozbawił Nas awansu. Błąd Araujo zaważył i tu się nie ma co nad tym rozwodzić.

4

Serio 4-6 z mocnym europejskim rywalem, grając 70 minut w osłabieniu nazywacie kompromitacją?

2

Wrócimy tutaj silniejsi panowie, jeden detal zadecydował o wyniku, walka była do końca. VeB!

3

Vamos Barca panowie!!!
Małymi krokami wracamy na szczyt.
Araujo i Rapha piękni dzisiaj.

3

Oby City ominąć i Inter ewentualnie, reszta przy odrobinie szczęścia do ogrania jak najbardziej.

3

@Snajper10
Przy szczęściu na 1 mecz w ćwierćfinale będzie gotowy.

0

Fajny mecz, były emocje. Dwumecz wygrany - na pewno nie wygrany spokojnie, ale też z drugiej strony byliśmy lepsi w tych dwóch meczach i awans jest zasłużony.
Młodzi zbierają doświadczenie, kontuzjowani może wrócą do ćwierćfinałów - walczyć, niech młodzi zbierają doświadczenie i jak zawsze Visca el Barca!

1

@bari_94 jeśli ma dawać z siebie wszystko z ławki jak już to robił w kilku spotkaniach tego sezonu i oczywiście za bardzo małą pensje - niech zostaje. Inaczej out. Chociaż oczywiście za dzisiejszy mecz i wiele lat w Barcelonie - dziękuję.

0

Felix średnia zmiana, Roberto dobra zmiana, ale za to Romeu dał zmianę fatalną...

7

@Muevertigo sądzę, że wcześniej był ewidentny spalony i gra powinna być przerwana wcześniej, a Christensen bez kartki.

0

Yamal chyba w przyszłości będzie celował pod rekord Messiego w obijaniu obramowania, bo w tym sezonie już z 10 razy obił.

0

@WiernyKibicToJa
Fajnie młody gra, wyprowadzanie piłki topowe, w obronie bardzo dobry - dzisiaj jedyny plus po 1 połowie.

0

10 meczyków pocharowych w tygodniu weszło, pomyślałem sobie, że dorzucę Barce do kuponu, w końcu grają u siebie - 1000 ponad do wyjęcia za 20 zł i nie widzę tego kuponu dalej w grze po pierwszej połowie...

1

Kilka wniosków po tym dwumeczu tak na szybko - ten sędzia nie powinien prowadzić już nigdy więcej żadnych spotkań na najwyższym poziomie, sędzia z poprzedniego spotkania zresztą też, Lipsk był wizualnie i z samej gry drużyną conajmniej pół poziomu lepszą, Vinicius to top3 dzbanów futbolu forever.

6

Przecież oni im powinni w tym momencie manite walić...

0

Olmo, Sesko i Openda powinni we trzech zostać zmienieni.

1

@regatta52
Tak, kawał grajka.

0

Druga czerwona właśnie powinna siąść...

1

Żółta dla Bellinghama za nadepnięcie na nogę czy jak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?