Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos przecież z taką grą USA jak w 2 i 3 secie jedzie do 0 Francuzów.
0
@FCB24 Anderson jest atakującym.
0
@LjakRoberciik Ricardo, nazywany również Ricardinho.
Dla mnie topka to właśnie wyżej wymieniony zawodnik Brazylii, de Cecco, Zagumny, Lloy Ball i Nikola Grbic, niedługo do tego grona dołączą zapewne Gianelli i Christenson.
3
@Barcasub
Wlazły zdecydowanie, ponad 15 lat na absolutnym topie.
1
@VegetaPolska
Nikt nie zwątpi, bo to jest top ekipa na świecie, ale chyba po prostu są pod formą wszyscy praktycznie oprócz środowych…
0
@VegetaPolska grać z Japonią albo z Francją/Słowenią to nie są konsekwencje porażki?
1
Wszystko co złe zaczyna się niestety od Kurka na tych igrzyskach…
0
@Sysia11
prędzej Serbia out, a Japonia i Brazylia prawdopodobnie z 3 miejsca.
1
Kurek, Kaczmarek, Semeniuk i Śliwka łącznie mają mniej punktów niż środkowi - nie da się grać na takim poziomie bez skrzydłowych praktycznie.
0
@Janosik na euro strzelił 2 bramki.
0
@Lucyfffer @Arden jak gość powiedział, że musi sie bardziej postarać, bo nie będzie tak łatwo to ten sie postarał i Yamal odpowiedział zwyczjanie żeby nawijał teraz po meczu.
0
@looki Kounde bardzo mocny z tyłu, najlepszy prawy obrońca prawdopodobnie obok Carvajala ale niestety w ofensywie średnio.
1
@Sysia11
Będzie decydujący, na poziomie Neymara i oby to utrzymał do końca kariery, a nie jak Ney.
1
@Ziemny on ma 21 lat, 15 lat gry przed nim, pójdzie do jakiegoś PSG, za 2-3 lata zacznie grać pierwsze skrzypce rok w rok i będzie płacz, że po co sprzedawali. Mamy kupe przepłaconych graczy, którzy dają mniej niż Pedri, zarabiają więcej i kosztowali dużo więcej - na nich bym się skupił przy sprzedaży.
2
@Ziemny
Jak my chcemy wrócić na szczyt jak sami kibice chcą odejścia Pedriego i zastąpienie go Ferminem…
To tak jakbyś w erze Guardioli napisał, że pozbyć sie Iniesty, bo wchodzący wtedy Carles Alenia nie będzie gorszy (oczywiście zachowując proporcje).
1
@tristan87 poj**any grajek jak na swój wiek, potwór.
3
Hiszpania piękny futbol, aż się człowiekowi serce raduje, że ktoś tak jeszcze umie i chce grać. Drabinka za to jest masakryczna…
1
Pedri, Fabian i Le Normand fatalnie w 1 połowie.
0
@PIWOSZ89 ja też bym w 1 secie już zdejmował Leona i Kurka, ale pewnie dlatego nie jesteśmy trenerami, bo to trzeba na spokojnie podejść, odbudować, pomyśleć.
3
@michal26 my gramy z wygranym Francja/Włochy
0
@barca__rządzi @Toretto
Trzeba raz czy dwa pojechać na mecz siatkarzy, też tak myślałem na początku, że to chamski doping ale zabawa nie do zapomnienia jeśli Nasi wygrywają medale jeszcze do tego.
0
@FCB24
Zatorski tak, ale Kurek jak ma swój mecz to jest nie do zatrzymania. Popiwczak powinien więcej grać, a Bartkowi kiedy nie idzie to owszem zmiana powinna być dość szybka - szczególnie, że rezerwowych mamy mocnych.
0
@jacobFCB
Hiszpania gra zdecydowanie najlepiej, ale pierwszym składem, który do 65-75 minuty robi pressingiem i naciskaniem na rywala sieczkę, a później jest strasznie zmęczony - a rezerwowi jak wchodzą to już nie to samo.
2
@Destroyer_of_Worlds
Niektóre drużyny rozkręcają się z meczu na mecz w takich turniejach, ale fakt - szkoda, że taka para nas czeka w ćwierćfinale.
0
Jakieś przeczucie mam, że Yamal bierze to Euro jak swoje i będzie się kręcił koło tytułu MVP.
0
@ACMaldini3
Ale skrzydła Yamal i Nico + ofensywny Pedri mogą namieszać coś czuję.
0
@ACMaldini3 Simon-Carvajal, Le Normand, Nacho, Grimaldo-Rodri,Merino-Yamal,Pedri,Nico-Morata
0
@Encore
Mimo ogromnej niechęci do Realu to jak schodził z boiska w meczu z BVB w finale to wstałem i klaskałem jak głupi, kawał grajka.
0
@messi564
Ale wiesz, że to jest ojciec Bojana Krkicia, który jest skautem z 20 letnim doświadczeniem?
3
@Khajio
Bo to prawy wahadłowy stworzony do gry z trójką stoperów.