0

@takisobiektos przecież z taką grą USA jak w 2 i 3 secie jedzie do 0 Francuzów.

0

@FCB24 Anderson jest atakującym.

0

@LjakRoberciik Ricardo, nazywany również Ricardinho.
Dla mnie topka to właśnie wyżej wymieniony zawodnik Brazylii, de Cecco, Zagumny, Lloy Ball i Nikola Grbic, niedługo do tego grona dołączą zapewne Gianelli i Christenson.

3

@Barcasub
Wlazły zdecydowanie, ponad 15 lat na absolutnym topie.

1

@VegetaPolska
Nikt nie zwątpi, bo to jest top ekipa na świecie, ale chyba po prostu są pod formą wszyscy praktycznie oprócz środowych…

0

@VegetaPolska grać z Japonią albo z Francją/Słowenią to nie są konsekwencje porażki?

1

Wszystko co złe zaczyna się niestety od Kurka na tych igrzyskach…

0

@Sysia11
prędzej Serbia out, a Japonia i Brazylia prawdopodobnie z 3 miejsca.

1

Kurek, Kaczmarek, Semeniuk i Śliwka łącznie mają mniej punktów niż środkowi - nie da się grać na takim poziomie bez skrzydłowych praktycznie.

0

@Janosik na euro strzelił 2 bramki.

0

@Lucyfffer @Arden jak gość powiedział, że musi sie bardziej postarać, bo nie będzie tak łatwo to ten sie postarał i Yamal odpowiedział zwyczjanie żeby nawijał teraz po meczu.

0

@looki Kounde bardzo mocny z tyłu, najlepszy prawy obrońca prawdopodobnie obok Carvajala ale niestety w ofensywie średnio.

1

@Sysia11
Będzie decydujący, na poziomie Neymara i oby to utrzymał do końca kariery, a nie jak Ney.

1

@Ziemny on ma 21 lat, 15 lat gry przed nim, pójdzie do jakiegoś PSG, za 2-3 lata zacznie grać pierwsze skrzypce rok w rok i będzie płacz, że po co sprzedawali. Mamy kupe przepłaconych graczy, którzy dają mniej niż Pedri, zarabiają więcej i kosztowali dużo więcej - na nich bym się skupił przy sprzedaży.

2

@Ziemny
Jak my chcemy wrócić na szczyt jak sami kibice chcą odejścia Pedriego i zastąpienie go Ferminem…
To tak jakbyś w erze Guardioli napisał, że pozbyć sie Iniesty, bo wchodzący wtedy Carles Alenia nie będzie gorszy (oczywiście zachowując proporcje).

1

@tristan87 poj**any grajek jak na swój wiek, potwór.

3

Hiszpania piękny futbol, aż się człowiekowi serce raduje, że ktoś tak jeszcze umie i chce grać. Drabinka za to jest masakryczna…

1

Pedri, Fabian i Le Normand fatalnie w 1 połowie.

0

@PIWOSZ89 ja też bym w 1 secie już zdejmował Leona i Kurka, ale pewnie dlatego nie jesteśmy trenerami, bo to trzeba na spokojnie podejść, odbudować, pomyśleć.

3

@michal26 my gramy z wygranym Francja/Włochy

0

@barca__rządzi @Toretto
Trzeba raz czy dwa pojechać na mecz siatkarzy, też tak myślałem na początku, że to chamski doping ale zabawa nie do zapomnienia jeśli Nasi wygrywają medale jeszcze do tego.

0

@FCB24
Zatorski tak, ale Kurek jak ma swój mecz to jest nie do zatrzymania. Popiwczak powinien więcej grać, a Bartkowi kiedy nie idzie to owszem zmiana powinna być dość szybka - szczególnie, że rezerwowych mamy mocnych.

0

@jacobFCB
Hiszpania gra zdecydowanie najlepiej, ale pierwszym składem, który do 65-75 minuty robi pressingiem i naciskaniem na rywala sieczkę, a później jest strasznie zmęczony - a rezerwowi jak wchodzą to już nie to samo.

2

@Destroyer_of_Worlds
Niektóre drużyny rozkręcają się z meczu na mecz w takich turniejach, ale fakt - szkoda, że taka para nas czeka w ćwierćfinale.

0

Jakieś przeczucie mam, że Yamal bierze to Euro jak swoje i będzie się kręcił koło tytułu MVP.

0

@ACMaldini3
Ale skrzydła Yamal i Nico + ofensywny Pedri mogą namieszać coś czuję.

0

@ACMaldini3 Simon-Carvajal, Le Normand, Nacho, Grimaldo-Rodri,Merino-Yamal,Pedri,Nico-Morata

0

@Encore
Mimo ogromnej niechęci do Realu to jak schodził z boiska w meczu z BVB w finale to wstałem i klaskałem jak głupi, kawał grajka.

0

@messi564
Ale wiesz, że to jest ojciec Bojana Krkicia, który jest skautem z 20 letnim doświadczeniem?

3

@Khajio
Bo to prawy wahadłowy stworzony do gry z trójką stoperów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?