0

@PatrychoO
Kontry przez Lozano i zobaczymy...
Argentyna ma taki potencjał, że powinna ten mecz w 1 połowie zamknąć, a w 2 tylko dograć, wyjdzie jutro ich mentalność i pomysł trenera na grę.

2

@Encore
Niby tylko piłka nożna, ale jak my to przeżywamy to, a co dopiero oni :D

0

@Deviler
Dlatego napisałem, że przy 'odrobinie szczęścia' i znanej taktyce Czesia na 0 z tyłu może się 1:0 uda zrobić. Mi się wydaje, że Arabia sobie mecz z Nami i z Meksykiem zagra na 0 z tyłu i spróbuję tu i tu remis ugrać, więc wszystko w rękach Argentyny - jeśli nie pokażą swojej siły to wtedy wierzę, że Nasi wyjdą z tej grupy, bo jeśli Argentyna się zepnie i pokaże piłkę, którą grała niedawno jeszcze to wydaje mi się, że z tej grupy wyjdzie Argentyna i Arabia.

0

@Janiama
Arabia nie zagra drugiego tak dobrego meczu, więc przy odrobinie szczęścia możemy 3 punkty zrobić, ale czy Meksyk wywalczy chociaż remis z Argentyną to jest pytanie - bo o ile Argentyna weszła w mundial słabo, przynajmniej wynikiem, o tyle z Meksykiem bezpośrednie mecze ma dość łatwe, no i nie oszukujmy się - mogą Meksyk porobić po raz kolejny.

0

@AmigoBlancos
Argentyna ma szczęście z tą grupą, bo 100% mobilizacji i pewnie wyjdą, ale Niemcom nie zazdroszczę, Dania też musi conajmniej remis ugrać żeby myśleć o wyjściu.

0

@Vintee w tym momencie 0, a za tydzień prawdopodobnie 4 lub 6 :)

1

Argentyna miała więcej okazji bramkowych niż Meksyk, Polska i Arabia razem wzięci, wydaje mi się, że ani Arabia nie zagra już tak dobrego meczu na tym turnieju, ani Argentyna już tak nie sfrajerzy - cała nadzieja w Naszych chłopakach, że zagrają 3 poziomy wyżej z Arabią jak i z Argentyną :)

0

@Vintee
Pewnie dlatego, że miała więcej okazji niż Arabia, Meksyk i Polska razem wzięci :)

0

@gaucho104 @Yoshi94 @maroon
Mam kopię wypowiedzenia, mam ewidencje godzin - ja bym to odpuścił ogólnie, poszedł do pracy do końca roku jak człowiek, ale zostałem zrugany porządnie przez telefon za to, że mam zapalenie zatok (pierwszy raz w życiu, niezły ból głowy i sztywność w karku tak poza tym), no i nie mam zamiaru odpuścić, bo nie jestem z tych co dają sobie pluć w twarz :)

0

@tbas ale rozumiem Twoje podejście, im się pali dupa, potrzebują mojej pomocy, ja mam zamiar iść do końca roku przepracować, tyle że nie będę słuchał głupot na swój temat, ani tym bardziej nie będę przedmiotem przeróżnych epitetów, więc chciałbym się odgryźć.

0

@tbas no tak, dogadałem się, że pracuje do końca roku, po 3 tygodniach pracy dostałem zapalenia zatok i bólu mięśni karku, nie mogłem się schylic, przekręcić głowa itp.
Dostałem tydzień L4, chociaż nawet nie prosiłem o nic, lekarz sam mi powiedział, że przechodziłem kilka przeziębień i mam brać antybiotyk, bywa - zostałem w domu jak kazał. A dostaje agresywny telefon, bo im się dupa pali czy mam zamiar być w pracy i jeszcze jakieś epitety przy tym, i walenie w chuja jawne, że jestem 2 miesiąc od września na L4 gdzie ja od początku roku jestem na L4 trzeci czy czwarty tydzień, owszem - byłem na wczasach 2 tygodnie i później na urlopie ojcowskim, a nie na żadnym L4 :D

0

Panie i panowie mam sprawę odnośnie pracy/prawa pracy.
Otóż jestem na wypowiedzeniu (od listopada do końca stycznia), w firmie pracuje 6 lat, z dobrym skutkiem, jestem na kierowniczym stanowisku, niezła wypłata, ale zmieniam pracę na lepszą, już mam wszystko dogadane z nowym, i ze starym pracodawcą (chociaż jak się dzisiaj okazało - nie do końca).
Jestem obecnie na L4, jutro wracam do pracy, w tym roku ogólnie byłem na zwolnieniu 4 tygodnie (łącznie z tym poprzednim tygodniem gdzie miałem przechodzone przeziębienie i po prostu poszło to w zapalenie zatok, jestem na antybiotyku), dostałem niedawno telefon od pracodawcy - że umówiliśmy się, że pracuje do końca roku, ale już mu się coś nie podoba, bo jestem na zwolnieniu, że on sprawdzał w systemie, że od sierpnia jestem już drugi miesiąc na zwolnieniu (gdzie w tym roku łącznie mam 20-25 dni na L4, owszem - od sierpnia byłem na wolnym, ale był to urlop wczasowy i urlop ojcowski, ale żadne L4), no i od słowa do słowa poszła kłótnia z obecnym pracodawcą, że on się zawiódł na mnie jako na człowieku, że on był wobec mnie uczciwy, a ja podważając ta uczuciowość wyciągnąłem to, że po pierwsze nikt mi nie będzie mówił kłamstw, że ja 2 miesiące z 3 ostatnich byłem na zwolnieniu, a po drugie zalegają mi z premiami i nagodzinami od 2-3 miesięcy, no i pracodawca zagroził mi, że jeśli nie wrócę z L4 to on nie puści mnie jak się umawialiśmy w styczniu tylko w lutym, czyli miesiąc później i jeszcze jakieś nie duże wyzwiska w moją stronę padły.
Mi to jest bez różnicy czy on mnie puści w styczniu czy w lutym, bo jestem z nowym pracodawcą dogadany tak, że przyjdę wtedy kiedy będę mógł, ale czy ja mogę w jakikolwiek sposób dociekać tego, że robią ze mnie jakiegoś gównianego pracownika?
Jeśli będę chciał ten 'system' sprawdzić mogą mi tego nie pokazać? Jutro mi się kończy L4, nie jestem z osób które walą wałki, jestem po chorobie, czuję się na siłach iść do pracy, ale się zastanawiam czy wracać i pokazać twarz, czy ciągnąć L4, chociaz nie zdarzało mi się brać L4 bez powodu, a za te niewypłacone pieniądze, które mi wiszą czy za dzisiejsze wyzwiska da się ich jakoś rozliczyć?

0

@CryMeARiver
Argentyna ma kilku liderów, którzy potrafią pociągnąć mecz (Messi, Di Maria/Lautaro przy dobrym dniu), a reszta to po prostu dobrzy gracze, którzy poniżej pewnego poziomu nie schodzą.

2

@KacperVEB @FcPortoFan1999
Ja też Siedlce :D

5

Balde musi jechać na mundial, szczególnie, że dwie pozycje obskoczy Hiszpanom.

1

Ma na ławce Raphinie, Gaviego, Fatiego i na co on czeka...?

0

@tbas 3:0 czy 1:0, to jakaś różnica? Ujemne punkty będą?

1

Trzeba zaryzykować, wpuścić Fatiego za Busiego i próbować. Albo przegramy wyżej albo chociaż remis wpadnie...

2

@Pawci023x
Ja do roboty, ale jestem na okresie wypowiedzenia czyli takie mini wolne :D

1

@pax
Balde naprawdę dobre zawody i z przodu, i z tyłu...
Jedyny plus tego meczu po Naszej stronie.

0

@masq do składu na półfinał LM brakuje Messiego:D

3

Jedyny plus tego meczu to jest Balde.

13

Efekt Messiego - tak wszystkich zablokował swoim odejściem, że nie możemy wyjść z grupy Ligi Mistrzów...

Oby do przodu w Klasyku, wypijmy!

10

@gumaz
Polska, zawsze i wszędzie.

1

Roberto nie ma ani z przodu, ani z tyłu. Pedri sam w pomocy, Dembele sam próbuje w ataku - chociaż dzisiaj to u niego 5 strat na jedno udane zagranie. 2 graczy u Nas gra niezłe zawody - Christensen i Pedri, trochę mało jak na Ligę Mistrzów...

1

@Medium
Moje miasto takie piękne :D
Jeden z napastników został dźgnięty, drugi ma rany szarpane dłoni.

E. Dodam, że akcja miała miejsce w centrum miasta, pod samym wejściem do galerii, gdzie przyglądało się temu pewnie setki osób...

0

@masq
Nie no reprezentacje są potrzebne, bo wtedy Twój kolega nie mógłby powiedzieć, że Pele jest GOATem xD

1

@Pawci023x
Znów osiemnaście mam ten czas minął mi nawet nie wiem kiedy
Otwórz flaszkę jak na skate parku za szkołą wtedy

3

Spokojnie panowie, rok temu przegraliśmy 0:3 bez prawie żadnej składnej akcji, a mogło być dużo wyżej. Dzisiaj zagraliśmy jak równy z równym - mieliśmy mniej szczęścia i byliśmy nieskuteczni, ale progres jest widoczny gołym okiem, porażki po prostu się zdarzają, szczególnie w tak wielkich meczach, każdą drużyna - łącznie z Barcą Guardioli czy za czasów MSN musiała swoje wycierpieć żeby wejść na szczyt, a My na tym szczycie na pewno w ciągu najbliższych lat zasiądziemy! VeB!

2

Więcej środkiem, różnica poziomów na rozegraniu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?