5

@HighestInTheRoom
A moim zdaniem DiCaprio powinien zgarnąć Oskara za młodu - za rolę Arniego Grape'a, majstersztyk młodego aktora :)

0

@Kusco15 Mam nadzieję, że Soldic pójdzie do UFC, bo umiejętność odmówić mu nie można i wtedy wytłumaczę Ci czym się różnią te federacje, bo z tego co pamiętam jesteś ekspertem od boksu i ostatnio zostałeś mocno zweryfikowany :)

0

@JonSnow
Jest zajebiście przygotowany na pewno, ale to jest UFC czyli stawiam 51x49 na Polaka :)

1

@pauletaa przede wszystkim Usman, ale jest też kilku innych chłopaków którzy składają Soldicia w 2-3 rundy. Ale Soldic jebniecie ma konkretne, nie można mu odmówić :)

0

@Kusco15 trenuje MMA od parunastu ładnych lat, sparowałem ostatnio z facetem który stoczył kilkanaście walk w UFC i ze swojego doświadczenia i z jego słów wiem, że to jest mega przeskok umiejętności między tymi federacjami. Nie umniejszam nic Soldiciowi, bo chłopak ma siłę, widać też że ma kontrolę nad tym co robi i jest młody jak na zawodnika ale Usman czy Burns składają chłopa w tym momencie w ciągu dwóch rund.

1

@FC1899Barca
Raz, że facet by w UFC nie przeszedł testów antydopingowych, a dwa że jest młody i mocny ale tam takich zawodników jest wielu, naprawdę oglądam UFC od lat i takich Soldiciow widziałem w tej wadze conajmniej 10.

0

Soldic miażdży w KSW, ale myślę że w UFC to jest top żeby oceniać umiejętności.

0

@Nhyz Atletico nigdy nie było tak medialne, w takim prime i tak utytułowane jak Barcelona, może dlatego :)

1

@Virusk3 W przyszłym sezonie to może jeszcze nie, ja im daje 2-3 lata zanim zaczną naprawdę grać top piłke.

0

@Huck
Ale póki co musimy gonić i robimy to młodzieżą, a do tego trener jest tutaj tak naprawdę miesiąc i nowe nabytki będą musiały się skomponować w zespół - ja liczę po prostu na top4 i tyle, w następnym sezonie po oknie transferowym i pełnym pre-sezonie Xavi będzie musiał pokazać drużynie lepszą drogę ;)

1

@DonAndrzejos
Została jedna walka i Mamed.
Czyli jeśli ta walka się zakończy szybko to za jakieś 15-20 minut Mamed w klatce, jeśli będzie decyzja w nadchodzącej walce to za jakieś 35-40 minut Mamed.

0

Oby to top4 wywalczyć, mam nadzieję, że skład w zimowym oraz letnim okienku zostanie odpowiednio wzmocniony, że nowy sztab medyczny ogarnie sytuacje z kontuzjami i że przy Xavim zawodnicy zaczną grać pewniej, odważniej - ja w meczach za Xaviego widzę małe światełko w tunelu, bo mimo iż ma skład jaki ma, gra młodymi, to widać że wpaja im pressing i zagrania na wolne pole - mnóstwo jest takich piłek między zawodników rywali, co dość często procentuje, na razie ogół wygląda słabo, ale myślę, że Xavi z tą drużyną za 2-3 lata będzie cieszył oko samą grą i wynikami :)

55

Gavi ponad 13km, bramka, asysta, 3 kluczowe podania, kilka naprawdę ładnych zagrań. Przeogromny talent.

0

@taris a od kiedy ręką możesz bramkę strzelić? Spalonego się liczy od części ciała, którą możesz zdobyć gola.

0

@banann16 Początek sezonu słaby, teraz to wygląda lepiej, bo liczby są, a myślę, że finalnie na koniec sezonu i tak nastuka 25+ bramek i 15+ asyst.

0

@ElKamil
Ostatnio wskoczył poziom wyżej niż we wrześniu czy październiku, ale to jeszcze nie jest ten Leo którego znamy, myślę że od stycznia-lutego jeśli kontuzje ominął będzie miał conajmniej 2 razy lepsze liczby :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No cóż, próbuj Xavi dalej, oby jakoś wywalczyć awans do przyszłorocznej Ligi Mistrzów, na więcej Nas zwyczajnie nie stać póki co. VeB!

3

Mingueza mam nadzieję, że już w tym sezonie nie powącha nawet na sekundę murawy, oby Balde za niego dostawał minuty.

0

Strzelcie chociaż tą jedną bramkę im...

0

Mingueza odkąd wszedł na boisko to objechany 6/6 razy, można na chłopaku ładnie statystyki udanych dryblingów budować...

2

@barcowy1899
@masq Ci odpowie, on śledzi każde zagranie Messiego w tym sezonie.

1

@zodiak_10
Rozkręci się jeszcze Leo jak rok temu - myślę, że 20+ bramek i conajmniej 15 asyst na koniec tego sezonu będzie jeśli nie będzie miał dłuższej kontuzji

5

Odechciewa się oglądać te skoki, co dwóch czy trzech poleciało powyżej 125 metrów to od razu dwie belki w dół...

0

@barcamember @Sulimo @PIWOSZ89 dzięki, w Lola grałem ale jakoś Anime nigdy mi nie podchodziło ale jutro z rana podjadę do serialu :)

0

Arcane serio taki dobry?

0

@Rewolucja123
Zgodzę się tylko po części - Messi to robi od 15 lat niemal, a Bruno dopiero 2-3 lata :)

0

@Worny
Ale co dwie 'złote piłki' wylizał Koemanowi to jego :D

0

@Rewolucja123
Te ostatnie zagrania Messiego to coś czego nie ma nikt inny na takiej powtarzalności, facet ma kilka kluczowych podań co mecz.

0

@sebasek99
Myślę, że Xavi potrzebuje trochę więcej niż miesiąc, z jakąkolwiek oceną trzeba się wstrzymać do końca sezonu, bo chłop przejął zespół w rozsypce i buduje od zera w połowie sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?