1

@Colon
Też się dzisiaj mocno zdziwiłem...

0

@michal26
Tamto pokolenie mieli złote - Konstantinov ile im ciągnął, oprócz niego tacy gracze jak legendarny Kazijski, atakujący Jordanov, libero Salparov, Nikołov, Iwanov, na rozegrano solidny Zhekov i kilku innych jak Aleksiew, Ananiev..

Od tamtej pory mają jednego jedynego Sokołowa, który im się udał - a teraz jest od 1-2 lat bez formy kompletnie do tego.

3

@Yosemite
Po tej ostatniej akcji z sanepidem już nic mnie tam nie zdziwi, przedziwne rozgrywki ostatnimi laty - piłkarze prawdopodobnie najlepsi technicznie tam grają, fatalne boiska, mało gry, mnóstwo fauli i non stop chaos organizacyjny...

0

@Garbatyy to wyglądało trochę tak jakby on zgrywał tą piłkę jeszcze do kogoś, a nie strzelał...?

0

@hank_moody
Anglicy też bez sytuacji, bez celnego strzału nawet - a to oni są tutaj zdecydowanym faworytem.

0

@TheNekro94
Nie pije tutaj do tej farsy, która się wyprawia na boisku w Brazylii tylko do komentarzy na stronie aropo tego wydarzenia :)

10

Zaraz wjedzie Mariuszek na białym koniu i was wszystkich wyjaśni co do tego covida :D

2

@FC1899Barca
Oficjalnie to będzie 1 stycznia - tak mi się wydaje :D

8

@Yosemite
Nie przypominam sobie drugiego takiego zawodnika...
Magia na boisku, technika, drybling, balans ciała - to ma kilku, m.in Neymar.
Ale R10 miał też ogromną siłę, 80kg chłopa, był wysoki i silny jak koń, nie dość że technika i szybkość top to weź jeszcze takiego wywal na ziemię albo przepchnij, np Neymara jak dogonisz to łapiesz za fraki i wiesz, że się położy, a Ronaldinho?
Jeśli udało Ci się go dogonić to i tak była spora szansa, że cie przepchnie i na pewno się nie przewróci...

0

@domin1515
Neymar go trochę przypomina, ale Roni to był koń, 80kg wagi, twardo się trzymał na nogach, nie padał bez powodu, magia i siła fizyczna na mega poziomie :)

27

@Norkusik
Zdradzę Ci sekret - Messiego już nie ma, a nasza gra jest 5x bardziej przewidywalna, bo jedyny piłkarz, który potrafił zrobić coś z niczego odszedł :)

2

@JohnnyBarca
Ale w takich meczach ten 'gość' nie raz robił różnice i wyrywał nam 3 punkty, a kto to zrobi teraz? Kto to zrobi za rok czy za dwa?
To jest facet który wygrywa mecze, przy dobrze ułożonej drużynie wygrywał by też mecze o największą stawkę.

4

Nie jeden zwolennik 'nowej Barcy' bez Messiego zapłacze po takich meczach jak ten, oj nie jeden.

1

@Pasiak
Odpoczywa po euro i IO.

2

Ktoś z naszych jest na plus? De Jong lekko? Może Pedri i Depay? Bo ogólnie słabiutko to wygląda z przodu...

0

Dobrze, że nie ma Leo, bo chociaż bronimy w jedenastu, a tak byśmy bronili w dziesięciu.

0

Bilbao wywiera presję jak Laporta na Tebasie w sprawie Messiego :D

3

Griezmann to z 3 razy chyba tylko dotknął piłkę...

3

@Janiama
Zawsze jak masz 50+ bramek, a inny piłkarz ma 50+ bramek i do tego 30 asyst to jednak oddaje różnice :)

2

@Yosemite miał to coś chłopak, ale krótki prime, jeden sezon na światowym poziomie + dwa bardzo dobre, reszta bez szału.

1

@PatrychoO
Ja w najbliższym otoczeniu mam 3 ziomków co koszulki Messiego z PSG zamawia mimo iż nigdy nie byli za Barceloną - nawet wręcz przeciwnie.

0

@QuiqueSetien1958
Możliwe, ja mówię tutaj o tym co mieli zrobione w swojej stolicy i jak wizualnie wyglądało to 'panstwo'.

17

@LuisSalvano nie wiem czy wiesz, ale nauczyciele mają coś takiego jak roczny 'urlop na podratowanie zdrowia' - chyba dobry czas dla Ciebie żeby skorzystać :)

0

@QuiqueSetien1958
Mogłem się pomylić, fakt. Ale wiem, że jak szejk kupił PSG to Katar bardziej slamsy brazylijskie przypominał niż normalny kraj.

0

@LuisSalvano
Jak szejki kupili PSG w 2009 roku to w Katarze jeszcze pola były, a nie plany mundialu :D

0

@Elnuum
Myślę, że nie ma takiej opcji :)

0

@cinero1996
Neymar i Messi to kumple więc we wszystkim się dogadają, Ramos to ponad 30-letni, doświadczony gracz, który wie jak ważna jest atmosfera i sam raczej nie ma problemu osobistego z żadnym z zawodników PSG, jedynie Mbappe może coś tam fikać, bo młode to i głupie, a i ego na poziomie Cristiano...

0

@Tomek54321
Mi rodzinka powiedziała, że mógł się automat przyciąć na chwilę i samochód zwariował albo szczotki się zacięły, w każdym razie oddałem do mechanika auto - bo i tak miałem oddawać, bo samochód niedawno kupiony, niech mi chłop sprawdzi i to co się zadziało i olej i resztę podstawowych rzeczy :)

0

@Tomek54321
Kręcił normalnie ale nie chciał odpalić przez jakieś 3 minuty - z 6-7 prób było i nic. Później gość mnie popchnął, samochód się rozpędził i zapalił bez problemu, zaparkowałem go i od tamtej pory pali normalnie.

0

@Tomek54321
Nie, ani trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?