1

@nitey A fakt - przepraszam, myślałem o Argentynie 2014, a Ty pisałeś o tej 2018.

0

@nitey
Nie no tamta Argentyna miała szczelną defensywę i młodszy Messi ich ciągnął na swoich barkach, a to obecne PSG to mi się wydaje, że coś na zasadzie, że bronimy w ośmiu i cyk piłka do Mbappe/Messiego/Neymara i oni niech coś robią.

1

Lens naprawdę fajną piłkę gra, obejrzałem 20 minut to kompletnie bez kompleksów wyszli :)

0

@masq
Myślę, że reakcja na Depaya różni się reakcją na Messiego tym, że Leo dał temu klubowi tyle, że jeden, dwa czy pięć słabych spotkań było mu bez problemu wybaczane, bo każdy wiedział, że przyjdzie kolejny mecz i będziemy znowu zależni od Messiego.

0

@masq
Jeśli na 27 straty przypada np 10 udanych dryblingów to jest to mało strat.
Ale jeśli na 20 strat przypada 0 udanych dryblingów to jest dużo strat
Mam nadzieję, że pomogłem :)

0

@barcowy1899
Tam była 1 fajna bramka solowa ze Szwecją i tyle...

0

@Szreko
Eminema znam od dawna - wg mnie nikt nie ma podjazdu do niego, ale słuchając 2paca mam wrażenie, że facet był bardzo wrażliwy jak na tamte lata. Mówię o samym rapie, nie wchodząc już w same dissy, bo to odrębny temat.

0

@Szreko pytam z czystej ciekawości, bo ja jestem krótko w temacie, który mnie ciekawi :)

0

@Szreko
A 2Pac vs Eminem wg Ciebie?

11

@MesQueUnClub96 Nie, Mbappe był dziewiąty dopiero.

6

@Comentateiro
Zatrzymanie akcji serca u kibica, a Ty się nabijasz, jak tak można?

8

Araujo wydaje się nie do przejścia - siła, szybkość, decyzje. Oby go omijały kontuzje, bo taki obrońca się nie trafia za często.

9

F. De Jong dzisiaj naprawdę fajnie jak do tej pory :)

0

@Rewolucja123
Dajmy czas Generałowi, myślę że to może wypalić, szczególnie Nico ładnie w tej formacji pracuje. To na dłuższą metę się raczej nie sprawdzi, powrócimy do normalnych skrzydłowych - ale niech próbuje Xavi z tymi młodymi, bo wygląda to całkiem nieźle.

0

@Rewolucja123
Mi się ta formacja podoba, nic innego Xavi przy kontuzjowanych graczach nie mógł wymyślić i tak samo to w ustawieniu wyglądało z Benficą.

1

@Janiama
Villarreal 0:2 Barcelona

3

@Kubusek^^
Kupiłem 4 miesiące temu Astrę H z roku 2009, w przedziale cenowym się zmieścisz, nie pali dużo, a ja jestem mega zadowolony - od 4 miesięcy tylko tankuje, nic w samochód nie wkładałem póki co ,:)

2

@Cochise
To chyba różnie bywa, zależenie od organizmu danego człowieka.
Sam się nie szczepiłem, nie neguje ludzi - ani tych zaszczepionych, ani tych którzy się nie chcą szczepić, w moim otoczeniu bliższym nikt na covida nie zmarł na szczęście, kilka osób miało gorączkę dużą i ogólnie źle się czuło, ale kolega teraz jest w ciężkim stanie w szpitalu - młody chłopak 27 lat i stan naprawdę bardzo poważny, nie wiadomo czy z tego wyjdzie, także to kwestia bardzo indywidualna.

1

@AllBundy
Czym robiłeś zdjęcie? :D

0

PSG nie ma pomocy w ogóle - tam z obecnych na boisku oprócz Mbappe, Neymara i Messiego nikt nie jest w stanie się utrzymać przy piłce dłużej niż 3 sekundy :D

1

Araujo niestety jest też bardzo szklany, a szkoda - bo potencjał na najlepszego stopera na świecie...

2

Oprócz Clementa wszyscy raczej dobry mecz. Ogólnie fajnie się tą Barcelonę ogląda, ale brak ostatniego podania i skuteczności.

0

@Fantomas Cylian Murphy - idealnie by pasował.

0

@gorgota
Mi się wydaje, że Wrzosek w rundach 4-2 wygrał.

14

@Comentateiro
Brak wyobraźni? Sam mam roczne dziecko, wczoraj mały skończył rok i musiałbym być degeneratem żeby w taką pogodę koczować z nim w lesie - to pewna śmierć dla takiego dziecka.
Jeszcze żeby oni przed wojną uciekali, a to zwykły skok po lepsze życie, który jak widać zabrał im potomka.

0

@Nazio87
Znam osobiście Artura Boruca i rapera Sariusa :)

0

@Gomess Tony Montana jest zbyt agresywny, Corleone to wcielenie spokoju - przynajmniej w zachowaniu, a Shelby jest właśnie wyśrodkowaniem ich obu. Świetna rola.

11

@FC1899Barca
Zapiecze mocno za 3 tygodnie :D

0

@kolomen2
Opel Astra H, sam mam z 2008 roku, kupiłem jakieś 4 miesiące temu, też na pierwszy samochód - jestem mega zadowolony, przez 4 miesiące bez żadnej usterki jak na razie, cichy w środku, cena 10-12k i śmigasz.

0

@patrykzmc2000
Po części racja ale z drugiej strony dlaczego Busi, który w reprezentacji jest topem ma mieć sobie coś do zarzucenia? Grasz wg filozofii swojego trenera, a że Koeman nie ograniał, a Enrique potrafi zrobić z Sergio potwora to już inna kwestia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?