- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
86 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
0
PRZEWIDYWANE SKŁAD Realu na dziś:
Real Madryt: Courtois; Nacho, Militão, Alaba, Miguel; ASENSIO, Casemiro, Modrić; Hazard, Benzema, Vinícius
Ten Asensio jako ''pivot'' :D
1
@AmigoBlancos Real rozjedzie ligę w tym roku, tak coś czuje.
6
@AllBundy rok temu cała LR czuła, ze będziemy się bili o 4 miejsce, a gdyby nie Granada być może mielibyśmy mistrza. Także wstrzymałbym się z proroctwami.
1
@masq
Rok temu mieliśmy Messiego, teraz go nie mamy.
0
@masq
''Gdyby nie Granada'' potężny rywal i argument :D
0
@Kubix93 ale to gdzie byliśmy do grudnia to w dużej mierze była właśnie postawa Messiego. Tamta jesień to był jeden z gorszych okresów w jego karierze i nic nie wskazywało, że nagle od nowego roku wystrzeli z formą.
@AmigoBlancos jest to argument, bo był to mecz, po którym byśmy byli zależni od siebie w końcówce sezonu.
0
@AmigoBlancos A jak Militao w tym sezonie gra?
0
@matirix20
Jeśli miałbym wybrać najsłabszy punkt defensywy Realu byłby to Nacho. Militaõ gra przyzwoicie, poprawnie :)
0
@masq rok temu mieliśmy Messiego :) dla mnie Carlo dał nowe życie w Madrycie (niezły rym)
1
@AmigoBlancos jaki pivot? Pivot to 6 a na pozycji nr 6 gra Casemiro który jest w tym przewidywanym składzie
0
@masq
Co nie zmienia faktu, za prawdopodobnie żaden z zawodników obecnie grających nie da nawet 50% tego ile Messi bez formy...
0
@VegetaPolska
Wiem napisałem to z przymrużeniem oka. Wiadomo, że jako pivot zagra Casemiro :D
0
@AmigoBlancos Lubię tego Militao. Ma papiery na wielką grę.
0
@matirix20
Potencjał ma na pewno spory nie boi się grać ciałem, stosunkowo szybki jest :)