5

Czy jest jakiś nowy zapis, że tym pipom z Madrytu nie można dawać kartek?

9

Diego, skąd to zwątpienie?

13

Kowal mówi jak jest


9

Mam nadzieję, że zemści się na Simaone to olanie ligi kosztem pucharów. Ściągają kogo chcą, mają konkretnych gości w składzie, a nie są w stanie nic wygrać

2

Fajnie jakby armatki ugrały LM

0

@Ilka no jak uważasz :P

0

@Ilka w linku jest Twój ig

0

@Ilka nie rób tego :D

0

@Dari0G bo Wy nie umiecie w la bambę.

2

I komu to przeszkadzało?


0

@esem91 ej, ale mieli z nim zdominować wszechświat przez najbliższe 30 lat

1

@Zoker rasistowski wpis

0

@VamoSBarca88 Trust the process

1

@Comentateiro pfff, takie szlagiery, a nie oznaczy. Mogło mi to przepaść

5

@Bolton cooooooooooo? XD

7

@Ryoumen jakby ktoś nasral. Kanapka też mało apetyczna

1

@VamoSBarca88 @Frimpong no trochę tak :

4

@Frimpong widziałem to dzisiaj i chciałem wstawić, nawet pomyślałem o tym samym użytkowniku, ale jakoś w ostatniej chwili odpuściłem :v

2

@TR3YWAY ten co się naoglądał przez cały dzień zdjęć z la bamby i ma awarię wytrysku

8

@gumaz @LAMC_10 w ogóle odrazu widać, że giga chad. „Panienki” xD

2

@July_6_BcN halooooo, kucharek Cię widział, a ja nie?

4

@July_6_BcN ale już rozważasz, więc mam nadzieję, że nie pękniesz. Zawsze masz nas, piwniczaków. Przynajmniej zainteresowania te same

2

@July_6_BcN co musi pójść nie tak w Twoim życiu żebyś założyła tego tindera? :v

2

@Arden i kogo i za ile ściągniemy w jego miejsce? Nie jesteśmy Betisem, że będziemy sprzedawać podstawowych piłkarzy. Poza tym, gdyby @kundee gral w jakimś nottingham, to by za niego dali dwa razy więcej

1

@macio_944 podobno mają tam bardzo kołchoźnicze podejście

2

@Cochise nie próbuję. Nie mam potrzeby się z Tobą spinać o takie rzeczy, bo jesteś w gronie lubianych przeze mnie la bambowiczów. Więc podtrzymuję, że bym to keszował ile się da :D

1

@Cochise dobrze, przyznaj się, że sam się naciąłeś na taką „onlifansiare”

1

@Cochise ranisz moje serduszko

1

@Aragorn33 nie wiem jak to funkcjonuje u nich na miejscu, jednak w Polsce mam do czynienia ze sporą grupą Ukraińców, którzy mają swoje firmy. Bardzo mało ubezpiecza się chociażby odnośnie OC, bo nie potrzebują. Ubezpieczenie życia i niezdolność do pracy? Eee tam. Budowlanka przeważnie korzysta, ale bez tego by ich nie wpuszczali na budowy. Kolejna sprawa, to kombinatorstwo. Żeby nie okazało się, że zniszczenia powojenne będą chodziły z polis, a my za to będziemy oddawać płacąc wyższe składki w PZU :P.
Mam nadzieję, że zbadali ten rynek, a nie zwęszyli „okazję” i poszli w to bez refleksji

0

@Cochise odebrałem to negatywnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?