Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP1 ciekawe czy by strzelił 5 goli w 9 minut
0
@Kinginiesta ja to nie mam czasu na inne głupoty niż la bamba
0
@Zoker szkoda, że durex nie wpłacił z 5mln, to może skończyliby się nam co wszyscy „influ”
14
@Azazel_Pazuzu fakty są takie, że sobie teraz partacze wycierają mordę prezydentem, a sami uja mogli zrobić. Normalne, że „dywersanci” będą płacić kryptowalutami, a nie zostawiać paczkę rubli w śmietniku. Na rynek krypto nie mamy i nie będziemy mieć wpływu. Chyba, że wyłączymy internet w Polsce.
1
@BulaKG nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, więc musiałem wyjść z twarzą xD
1
@JimMorrisonFCB bez Alexisa to już nie ta sama drużyna
1
Pedro, Pedro, Pedro, Pedro, Pe!
2
@July_6_BcN nawet zrobiłaś mu zdjęcie na pamiątkę jak usiadł
1
@Chimera wydaje mi się, że te jego wywody czyta tylko zjednoczony front demokratyczny, więc nowych zwolenników nie znajdzie
1
@TR3YWAY ta @July_6_BcN to jednak kulturalna babką
1
@Tasde piszesz Ty czasem o czymś innym?
1
@Ilka jesteś kobietą po 30, która lubi ciepłe miesiące, nosi sukienki, jesteś pewna siebie i pełno Cię wszędzie tam gdzie się pojawisz, pogodna i masz zadbane stopy :P
4
@BulaKG Ty masz immunitet. Nikt nie zaryzykuje, że z powodu bana przestaniesz wpłacać te 5 zł / miesiąc na fcbarcakom
0
@Ilka pokaż buty, powiem Ci kim jesteś
2
@BulaKG nie bądź faja, coś tam napisał?
7
@gumaz oznaczenia niepowiązane
0
@Ilka to pokaż takie zdjęcie
1
@Mario96w po tym mógł skończyć się świat
1
@Ilka tylko uważaj jak zaprosi Cię do domu i poprosi o zdjęcie butów
3
@Popitek12 jak wyślesz mu nudeski, to dostaniesz blika
1
@Ilka ale pójdziesz z nim na piwo tak samo jak ze mną układać klocki?
7
@Ilka darmowe, to się liczy
5
@BulaKG @Ilka jadla tatara, Ty byś jej zaproponował Tatrę, co mogłoby pójść nie tak?
1
@BulaKG ooo, a podzielisz się?
1
@clyde jeszcze ta z biedry 85% była kiedyś spoko. Jak jeszcze byłem fitnesiakiem, to dorzucałem do granoli, albo innego twarogu. A pierdzielona za połowę ceny tej lindt
2
@NeroTFP1 ogólnie szkoda dzieci, bo niczego złego nie zrobiły i zamiast mieć tych kilka lat beztroskiego życia, to siedzą na onkologii, albo innym chujowym oddziale
0
Po czym @clyde pstrzy na tabele kalorii :v
Ale kupujesz taką 85-90%? Bo te „gorzkie” też mają od pyty cukru, a nie są słodkie
1
@Ilka no nieee, tak to nie
1
@TR3YWAY a najlepsze, że pojedzie na te Olimpię i trzech losowych murzynow weźmie go tam pozamiata
0
@Ilka co jadłaś?