3

@NeroTFP1 ciekawe czy by strzelił 5 goli w 9 minut

0

@Kinginiesta ja to nie mam czasu na inne głupoty niż la bamba

0

@Zoker szkoda, że durex nie wpłacił z 5mln, to może skończyliby się nam co wszyscy „influ”

14

@Azazel_Pazuzu fakty są takie, że sobie teraz partacze wycierają mordę prezydentem, a sami uja mogli zrobić. Normalne, że „dywersanci” będą płacić kryptowalutami, a nie zostawiać paczkę rubli w śmietniku. Na rynek krypto nie mamy i nie będziemy mieć wpływu. Chyba, że wyłączymy internet w Polsce.

1

@BulaKG nie spodziewałem się takiej odpowiedzi, więc musiałem wyjść z twarzą xD

1

@JimMorrisonFCB bez Alexisa to już nie ta sama drużyna

1

Pedro, Pedro, Pedro, Pedro, Pe!

2

@July_6_BcN nawet zrobiłaś mu zdjęcie na pamiątkę jak usiadł



1

@Chimera wydaje mi się, że te jego wywody czyta tylko zjednoczony front demokratyczny, więc nowych zwolenników nie znajdzie

1

@TR3YWAY ta @July_6_BcN to jednak kulturalna babką

1

@Tasde piszesz Ty czasem o czymś innym?

1

@Ilka jesteś kobietą po 30, która lubi ciepłe miesiące, nosi sukienki, jesteś pewna siebie i pełno Cię wszędzie tam gdzie się pojawisz, pogodna i masz zadbane stopy :P

4

@BulaKG Ty masz immunitet. Nikt nie zaryzykuje, że z powodu bana przestaniesz wpłacać te 5 zł / miesiąc na fcbarcakom

0

@Ilka pokaż buty, powiem Ci kim jesteś

2

@BulaKG nie bądź faja, coś tam napisał?

7

@gumaz oznaczenia niepowiązane

0

@Ilka to pokaż takie zdjęcie

1

@Mario96w po tym mógł skończyć się świat

1

@Ilka tylko uważaj jak zaprosi Cię do domu i poprosi o zdjęcie butów

3

@Popitek12 jak wyślesz mu nudeski, to dostaniesz blika

1

@Ilka ale pójdziesz z nim na piwo tak samo jak ze mną układać klocki?

7

@Ilka darmowe, to się liczy

5

@BulaKG @Ilka jadla tatara, Ty byś jej zaproponował Tatrę, co mogłoby pójść nie tak?

1

@BulaKG ooo, a podzielisz się?

1

@clyde jeszcze ta z biedry 85% była kiedyś spoko. Jak jeszcze byłem fitnesiakiem, to dorzucałem do granoli, albo innego twarogu. A pierdzielona za połowę ceny tej lindt

2

@NeroTFP1 ogólnie szkoda dzieci, bo niczego złego nie zrobiły i zamiast mieć tych kilka lat beztroskiego życia, to siedzą na onkologii, albo innym chujowym oddziale

0

Po czym @clyde pstrzy na tabele kalorii :v
Ale kupujesz taką 85-90%? Bo te „gorzkie” też mają od pyty cukru, a nie są słodkie

1

@Ilka no nieee, tak to nie

1

@TR3YWAY a najlepsze, że pojedzie na te Olimpię i trzech losowych murzynow weźmie go tam pozamiata

0

@Ilka co jadłaś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?