1

@Ilka ale pójdziesz z nim na piwo tak samo jak ze mną układać klocki?

7

@Ilka darmowe, to się liczy

5

@BulaKG @Ilka jadla tatara, Ty byś jej zaproponował Tatrę, co mogłoby pójść nie tak?

1

@BulaKG ooo, a podzielisz się?

1

@clyde jeszcze ta z biedry 85% była kiedyś spoko. Jak jeszcze byłem fitnesiakiem, to dorzucałem do granoli, albo innego twarogu. A pierdzielona za połowę ceny tej lindt

2

@NeroTFP1 ogólnie szkoda dzieci, bo niczego złego nie zrobiły i zamiast mieć tych kilka lat beztroskiego życia, to siedzą na onkologii, albo innym chujowym oddziale

0

Po czym @clyde pstrzy na tabele kalorii :v
Ale kupujesz taką 85-90%? Bo te „gorzkie” też mają od pyty cukru, a nie są słodkie

1

@Ilka no nieee, tak to nie

1

@TR3YWAY a najlepsze, że pojedzie na te Olimpię i trzech losowych murzynow weźmie go tam pozamiata

0

@Ilka co jadłaś?

1

@LAMC_10 już o nim zapomniałem

0

@Kgorecki2500 przysiadł odkąd ma już drugie (?) dziecko. Nie dziwię się, ale liczyłem na RE9, które finalnie oglądałem u Wagona

0

@Bykunn jakbyś zobaczył jakie przelewy na zus robią nawet te mały firmy, a nie jakieś b2b, to byś inaczej pisał :P

1

@WiernyKatalonii czooooooo :v?

0

@Bykunn wszędzie na około. Pracuję z klientami firmowymi i te 9% składki zdrowotnej to kosmos. Dzięki czemuś takiemu nawet fryzjerki zakładają SP. Z o.o. :)

0

@Bykunn Ty chyba całe życie na UOP jak mówisz, że składki coraz niższe :v

5

Ale jaka jest spie****ina w tym państwie, że mimo rekordowych wydatków na NFZ są zamykane oddziały w szpitalach, brakuje terminów na badania i trzeba robić na wszystko zbiórki.

0

To co, celebrytów było co niemiara, a jak zwykle polskie szaraki i polskie firmy zrobiły robotę. Poza Bobkiem nikt nie poszalał

3

@Herato na koniec 1,5

2

@Hosh albo Roman i Foka z Warszawy

1

@gumaz ale nie powiedziałem na co

0

@ranger3120 z kodem „zero”

0

@July_6_BcN może bym nie wpłacił, ale za to bym nikomu nie powiedział, że zbierasz

1

Ciekawe ile uzbierają po księgowaniu wszystkich wpłat. Ja bliknąłem godzinę temu i jeszcze mieli, że nie zaksięgowali.

0

@July_6_BcN odpal strima

1

@wyrek madrydztwa

1

@VamoSBarca88 nice try, Ponczek

2

@Zoker i pewnie zgłasza do skarbówki

0

@July_6_BcN kiedy ostatecznie pozbędziesz się alejandry?

0

@July_6_BcN przy Tobie dua lipa, to po prostu lipa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?