Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka ale pójdziesz z nim na piwo tak samo jak ze mną układać klocki?
7
@Ilka darmowe, to się liczy
5
@BulaKG @Ilka jadla tatara, Ty byś jej zaproponował Tatrę, co mogłoby pójść nie tak?
1
@BulaKG ooo, a podzielisz się?
1
@clyde jeszcze ta z biedry 85% była kiedyś spoko. Jak jeszcze byłem fitnesiakiem, to dorzucałem do granoli, albo innego twarogu. A pierdzielona za połowę ceny tej lindt
2
@NeroTFP1 ogólnie szkoda dzieci, bo niczego złego nie zrobiły i zamiast mieć tych kilka lat beztroskiego życia, to siedzą na onkologii, albo innym chujowym oddziale
0
Po czym @clyde pstrzy na tabele kalorii :v
Ale kupujesz taką 85-90%? Bo te „gorzkie” też mają od pyty cukru, a nie są słodkie
1
@Ilka no nieee, tak to nie
1
@TR3YWAY a najlepsze, że pojedzie na te Olimpię i trzech losowych murzynow weźmie go tam pozamiata
0
@Ilka co jadłaś?
1
@LAMC_10 już o nim zapomniałem
0
@Kgorecki2500 przysiadł odkąd ma już drugie (?) dziecko. Nie dziwię się, ale liczyłem na RE9, które finalnie oglądałem u Wagona
0
@Bykunn jakbyś zobaczył jakie przelewy na zus robią nawet te mały firmy, a nie jakieś b2b, to byś inaczej pisał :P
1
@WiernyKatalonii czooooooo :v?
0
@Bykunn wszędzie na około. Pracuję z klientami firmowymi i te 9% składki zdrowotnej to kosmos. Dzięki czemuś takiemu nawet fryzjerki zakładają SP. Z o.o. :)
0
@Bykunn Ty chyba całe życie na UOP jak mówisz, że składki coraz niższe :v
5
Ale jaka jest spie****ina w tym państwie, że mimo rekordowych wydatków na NFZ są zamykane oddziały w szpitalach, brakuje terminów na badania i trzeba robić na wszystko zbiórki.
0
To co, celebrytów było co niemiara, a jak zwykle polskie szaraki i polskie firmy zrobiły robotę. Poza Bobkiem nikt nie poszalał
3
@Herato na koniec 1,5
2
@Hosh albo Roman i Foka z Warszawy
1
@gumaz ale nie powiedziałem na co
0
@ranger3120 z kodem „zero”
0
@July_6_BcN może bym nie wpłacił, ale za to bym nikomu nie powiedział, że zbierasz
1
Ciekawe ile uzbierają po księgowaniu wszystkich wpłat. Ja bliknąłem godzinę temu i jeszcze mieli, że nie zaksięgowali.
0
@July_6_BcN odpal strima
1
@wyrek madrydztwa
1
@VamoSBarca88 nice try, Ponczek
2
@Zoker i pewnie zgłasza do skarbówki
0
@July_6_BcN kiedy ostatecznie pozbędziesz się alejandry?
0
@July_6_BcN przy Tobie dua lipa, to po prostu lipa