4

Araujo na boisku i odrazu drużyna uskrzydlona

1

Rashford mógł się nawet zdrzemnąć przy tej wrzutce

0

@July_6_BcN no powiedz, że murzyn

1

@Comentateiro patrząc na ilość rozegranych minut, to dzieci wprowadzające piłkarzy na boisku wykręciły więcej czasu, dziadku

2

Rashford już stworzył więcej zagrożenia niż Partaczi

1

Brakuje tu jeszcze pomocy Olmo - de Jong - Casado i niech się dzieje

0

Jak byłem młodszy, to robiłem elastico. Dałbym więcej na skrzydle niż Fermin i Partaczi

4

Roony, chłopie, Ty się zastanów

1

@July_6_BcN oj, ponoć Robercik też potrafi dać w palnik

1

Trochę to wygląda jakby Robert i Wojtek pokazali kolegom z drużyny majówkę

2

@Kgorecki2500 stawki jak dla chińskich dzieci w fabryce Nike

1

Dobra, Raszford, Mordo, nie gniewajmy się już. Wejdź na boisko

0

@Messiah10 to nie wanda metropolitano, że się nie da grać w piłkę

1

@Bocheno1 pewnie znowu chodzi o alimenty

0

@Filipem no ta, zaraz się dowiem, że mamy szerszy i silniejszy skład od realu

1

@domalki1 zajęci są wydawaniem Twoich pieniędzy

0

@Kitek1640 wszyscy w trakcie spotkań Barcy i Realu

0

@Sulimo mają lepszą obronę, a to może wystarczyć :P

2

Mocarny mamy napad w tym meczu. Madrycioki w strachu

1

Rash to chyba już pakuje walizy

1

@Ilka serce rośnie jak się czyta takie wpisy

0

@July_6_BcN nie o miotle jesteś zazdrosna

0

@July_6_BcN zazdrość przez Ciebie przemaeia

2

Zakup dysona to jedna z najlepszych inwestycji jakie może podjąć żonaty mężczyzna. Może droga ta miotła, ale chyba już do końca życia nie będzie mi marudziła (żona, nie miotła), że to ja mam odkurzać :)

1

@Kgorecki2500 w ogóle to ktoś ma problem z geografią, że zbrodnicze państwo izrael bierze udział w europejskich konkursach oraz rozgrywkach

0

@severius a chociaż pełnoletnia?

20

Barcelona wprowadza nowe standardy, za którymi podąża reszta świata



0

@Frimpong no nie, nie można rozbijać polskiego FC Połto

31

@Deathwing112 konsensus powinien być taki, że to napoje sa zbyt drogie. 10 zł za 2l pepsi max, to rozbój w biały dzień. Idioci nałożyli podatek cukrowy na napoje bez cukru, a kolejna debilka doliczyła do tego 50gr kaucji

0

@draxidox Ukraina to by nas pierwsza sprzedała ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?