Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@lajcior ooo, ktoś w końcu zdiagnozował kolegę
1
@ranger3120 a próbowałeś?
3
@ranger3120 możesz po kosztach wypić 4 piwa i 2 setki i odpalić na tv doskozę
1
@Luciano99 jak zawsze fachowa analiza
2
@TR3YWAY i znowu będziesz mógł pisać z kolegami
9
@FcPortoFan1999 pokazał Urugwajczykowi dominację genetyczną
0
@Roobo tylko ogórki z la liga biłyby się o top 5 l1
3
A tak w ogóle, to może Roy Jones Jr na nowego trenera realu?
0
@Vegeta88 na banany
2
@Kessie i będziesz jak Valverde
39
Nawet parsknąłem
1
@KamilS689 ale oni mogą grać samymi Mongołami, jakie to ma znaczenie? Pozwalają im na wszystko, wchodzą w dupy i oto efekt
3
@Encore to teraz wyobraźmy sobie, że Yamal, Rapha i Pedri pykają po nawet te 1500 minut. Na jakim miejscu bylibyśmy w lidze? Ano właśnie. PSG może być sobie wybiegane w LM, bo w L1 grają same pazie
5
Perez sam sobie sprowadził te problemy. Ściągał gwiazdeczki z wybujałym ego, ale zapomniał o takich liderach jak CR7, Ramos, Modric, czy Kroos. Dodatkowo zamiast trenera, który trzymałby towarzystwo za mordę ściągnął im kolegę, który bierze wszystko na siebie. I bardzo im kurła dobrze.
12
@barteq jeden Tebas powie tak, inny powie nie
0
Dobra, wolfsburg zapłaci rachunek
1
@tomek8756 pierdoły nie potrafią wybić piłki, a chłop jakieś kocie ruchy zaprezentował
1
@NeroTFP1 a później skończyłaby się liga mistrzów
1
Teraz każdy mondry, że Flick nie potrafi ustawić drużyny bliżej pola karnego i bronić, a Lucho to giga taktyk. Tak, Luis jest bardzo dobrym trenerem, ale dajcie taki sam budżet Flickowi i wygrywamy LM przez najbliższych 30 lat.
0
@Marcelinho99 tracimy wtedy atut rozgrywania przez obrońców, a Cubarsi z Ericiem lepiej klepią niż bronią :v
0
@Marcelinho99 a kim my mamy bronić? Naszą jedyną szansą jest strzelić o te 1 bramkę więcej, co nie zawsze wychodzi
0
Nieważne kto dziś awansuje, bo potężny Arsenal rozniesie tę drużynę w finale potężne 1:0 po golu z różnego
7
Niech Was obecność Lucho nie zwiedzie przed tym, że PSG to drugi najobrzydliwszy klub na świecie zaraz po realu madryt
1
@Comentateiro gdzie ten potężny Bayern?
0
@Pedri16Future dostanie się. Teraz każdego biorą
2
@Comentateiro PSG przechodzi potężny Bayern, Francja wygrywa mundial, Bombele z drugą z rzędu ZP, świat się kończy XD
27
Szkoda, że nasz klubowy admin nie ma psychy wrzucić teraz tego na socjale :D
5
Ale tam musi być teraz gonitwa myśli w głowach takiego Lookmana i Alvareza. Wpieprzyć się do takiego Atletico, to najgorsze co może spotkać tak kreatywnych piłkarzy
2
Mamy to! :)))))))))))))!)
5
Dobra Diego, nie kompromituj się