Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie glory, glory, man… a nie, czekaj. Jakie przyśpiewki mają armatki?
0
To ten Cortez co piosenki śpiewa w radiu?
2
@MessiForeverTheBest on by chciał być tym plackiem
1
@July_6_BcN
13
Szczęsny w ryk. Niemiec nam Polaka prześladuje i każe pracować
0
@karci0 Beluso też ma interes
2
@MirusAmisz @July_6_BcN co Wy wiecie o zabijaniu?
https://zapodaj.net/plik-08lJqRucWF
0
@macio_944 mądrej głowy włos się nie trzyma
3
Komentarz usunięty
11
@Sysia11 lepszy Rashford w garści niż Alvarez na dachu
10
@VegetaPolska mam coś dla Ciebie
9
@Sulimo to tutaj połowę la bamby powinni zamknąć za ciśnięcie po Nawrockim XD
@Eklerek tylko trzeba usunąć „R” z nazwy, bo twarz projektu by nie dowiozła marketingu
1
@Safrani my akurat mamy w tym doświadczenie. Zaczynamy inwestycje i je porzucamy
2
@Safrani nie znam się, więc się wypowiem.
Te 4,5 mld PLN, to pewnie takie Audi wydaje na projekt dywaników do auta
1
@Comentateiro no racja, ale pogadać sobie można.
7
@Frimpong i umowa o dzieło
0
@Comentateiro a co Ty taki uszczypliwy?
7
@Safrani nie wierzę w wynik korony, bo jak ludzie zobaczą pokemony na listach, a nie samego brauna, to im spadnie,
Nie wierzę w wynik lewicy, bo nic za nim nie przemawia,
Nie do końca chce mi się wierzyć w tak wysoki wynik ko. Konsumpcja przystawek idzie pełną parą, ale wydaje mi się, że tego nie dowiozą i przed wyborami „objawi się” partia dla tych zawiedzionych Tuskiem, ale takich, którzy nie zagłosują na prawice.
17
Dobry jest skubany
2
@Ilka @Safrani nada się?
18
Ten 500 stronnicowy raport Pereza to coś jak 22 stronnicowy dokument Wojtka Goli, że nie jest biseksualny
0
@July_6_BcN sprzedamy Pedriego i za ten hajs będzie Haaland
4
@Sulimo ciekawe kiedy współpraca z Fagatą
6
12 maja 2026 i dalej nie ma oficjalki Haalanda
1
@Safrani patrząc na to jak szło tej drużynie, to bardzo dobrze, że nie mieli do nikogo cierpliwości. Fajnie byłoby po prawie 20 latach wpaść na ManU w LM.
2
Komentarz usunięty
2
@Safrani a teraz popatrzmy na jego następców
0
@Bilon87 Kane ma w sobie pierwiastek Tottenhamu. To trochę tak jakby miał dodatkowy chromosom
3
Komentarz usunięty