4

Simaone podwyżka po tym sezonie

2

Jak on nam kurwa strzela bramki?!

0

Ale Digidong by chodził w Arsenalu za drobne 150 mln

17

Cubarsi już by miał czerwoną

4

Nie rozumiem jak taki kloc jak sorloth jest w stanie nam strzelać bramki

0

Szkoda, że Lągle nie ma na boisku

1

Simaone chyba myśli, że prowadzą patrząc na zmiany

0

Ferran by to strzelił

0

Ciekawe co Gjokeresz stosuje na włosy, że mu się w ogóle fryzura nie psuje

2

@Comentateiro dobrze jest dziadek

2

Argentyński bajerant wywiesza białą flagę takimi zmianami, bardzo dobrze

4

Jestem kibicem Arsenału od 15 minut, a już mnie te Czelsioki, Tottenham, West Ham i Millwal wkur****ą.

5

Brawo, partidazo panów Simaone

5

Czy jest jakiś nowy zapis, że tym pipom z Madrytu nie można dawać kartek?

9

Diego, skąd to zwątpienie?

13

Kowal mówi jak jest


9

Mam nadzieję, że zemści się na Simaone to olanie ligi kosztem pucharów. Ściągają kogo chcą, mają konkretnych gości w składzie, a nie są w stanie nic wygrać

2

Fajnie jakby armatki ugrały LM

0

@Ilka no jak uważasz :P

0

@Ilka w linku jest Twój ig

0

@Ilka nie rób tego :D

0

@Dari0G bo Wy nie umiecie w la bambę.

2

I komu to przeszkadzało?


0

@esem91 ej, ale mieli z nim zdominować wszechświat przez najbliższe 30 lat

1

@Zoker rasistowski wpis

0

@VamoSBarca88 Trust the process

1

@Comentateiro pfff, takie szlagiery, a nie oznaczy. Mogło mi to przepaść

5

@Bolton cooooooooooo? XD

7

@Ryoumen jakby ktoś nasral. Kanapka też mało apetyczna

1

@VamoSBarca88 @Frimpong no trochę tak :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?