Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Simaone podwyżka po tym sezonie
2
Jak on nam kurwa strzela bramki?!
0
Ale Digidong by chodził w Arsenalu za drobne 150 mln
17
Cubarsi już by miał czerwoną
4
Nie rozumiem jak taki kloc jak sorloth jest w stanie nam strzelać bramki
0
Szkoda, że Lągle nie ma na boisku
1
Simaone chyba myśli, że prowadzą patrząc na zmiany
0
Ferran by to strzelił
0
Ciekawe co Gjokeresz stosuje na włosy, że mu się w ogóle fryzura nie psuje
2
@Comentateiro dobrze jest dziadek
2
Argentyński bajerant wywiesza białą flagę takimi zmianami, bardzo dobrze
4
Jestem kibicem Arsenału od 15 minut, a już mnie te Czelsioki, Tottenham, West Ham i Millwal wkur****ą.
5
Brawo, partidazo panów Simaone
5
Czy jest jakiś nowy zapis, że tym pipom z Madrytu nie można dawać kartek?
9
Diego, skąd to zwątpienie?
13
Kowal mówi jak jest
9
Mam nadzieję, że zemści się na Simaone to olanie ligi kosztem pucharów. Ściągają kogo chcą, mają konkretnych gości w składzie, a nie są w stanie nic wygrać
2
Fajnie jakby armatki ugrały LM
0
@Ilka no jak uważasz :P
0
@Ilka w linku jest Twój ig
0
@Ilka nie rób tego :D
0
@Dari0G bo Wy nie umiecie w la bambę.
2
I komu to przeszkadzało?
0
@esem91 ej, ale mieli z nim zdominować wszechświat przez najbliższe 30 lat
1
@Zoker rasistowski wpis
0
@VamoSBarca88 Trust the process
1
@Comentateiro pfff, takie szlagiery, a nie oznaczy. Mogło mi to przepaść
5
@Bolton cooooooooooo? XD
7
@Ryoumen jakby ktoś nasral. Kanapka też mało apetyczna
1
@VamoSBarca88 @Frimpong no trochę tak :