Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@directedbyfcb kiedyś mignął News, że przez kontuzję wrócił do Barcelony
1
Co tam słychać u naszego Kapitana? Prawie zapomniałem o jego istnieniu. Nie wiem czy to decyzja klubu, czy jego samego, ale Mareczka nie ma przy drużynie. Nie widać go na trybunach, nie widać podczas świętowania. Jakby chłopa gumką wymazali. Niby odstawił straszną szopkę rok temu, ale 10 lat u nas spędził.
33
https://x.com/moonmyungz/status/2054626595189485990
@Eklerek tamte homo żarty, to były tylko żarty
1
@kaamil1910 Radamel Lukaku Welcome to Barcelona [Danza Kuduro remix]
8
@FioletoweOczy gdzieś w alternatywnej rzeczywistości jest taki klub jak Real Tel Awiw
0
@TR3YWAY ale Francuza by Cię nauczył
12
@Kessie ale Ty mnie zaimponowałeś w tej chwyli
1
@Kessie a ter Stegen?
3
@Kessie a Arsenal de Jonga za 150
3
@Gibbon_FCB lepszy czarny Rashford niż rudy Gordon
1
@Safrani @Kgorecki2500 na tyle godnie zarabia, że nie dam
10
Znając Szwagrów to są jakieś szachy 5d. Bilbao spada i bierzemy Nico za paczkę fajek, którą wezmą od Szczęsnego
2
@gumaz chwilowo nie mam. Zainwestowałem wszystkie oszczędności w nowy biznes @Luciano99
2
@NeroTFP1 dobiłby jeszcze tę jedną bramkę
2
@Safrani Laporta powinien porwać do tańca Haalanda. To by rozwiązało nasze problemy w ataku i byłoby marketingowym strzałem w 10. Nie chce mi się wierzyć, że nie będzie nas stać na transfer. Gorzej z fpp.
28
Sam często psioczyłem, że czas Bobka w Barcelonie dobiegł końca, ale jakoś tak smutno. Wyjdzie to na zdrowie i jemu i nam. Lepiej odejść teraz niż cieniować w kolejnym sezonie. Pamięć nas kibiców jest krótka i zamiast pamiętać go ze spotkań z Bayernem i Interem z pierwszego sezonu Xaviego, czy z jego fantastycznym sezonem z pierwszego sezonu Flicka, to zostanie nam w pamięci nieporadny Polak Rodak jak przez większość obecnego sezonu. Życzę mu jak najlepiej i oby ta oferta Arabów była prawdziwa. 90 baniek euro za sezon? Kurła, tylko głupi by nie skorzystał.
Btw. Robercik zapisze się na zawsze w historii klubu jako pierwszy strzelec bramki na nowym Camp Nou
0
@SeWo77 kurna, cały miesiąc
3
@BorzyKrzys Bodnar się połapał, że pcha się pod pociąg, a Żurek nie ma takiej refleksji. Nie wiem czy za 1,5 roku, ale władza się zmieni i może podążać tymi samymi standardami, a wtedy pan minister będzie sam szukał azylu za granicą
2
@Comentateiro a nie Gerd Myla?
3
@Safrani Niemcy mają długie tradycje w budowaniu rakiet. Aż dziw bierze, że nie nazwali jej V3 lub po prostu Wunderwaffe :v
0
Dobry to był mecz, nie zapomnę go nigdy
0
Ciekawe, czy na tym refcam nagrywa się jak dostają gifty klubowe od madrycioków
0
Lewy to powinien jebnać 200 zamiast tych izotoników, bo w poniedziałek miał znacznie lepszy performance niż dzisiaj.
2
Piłka leciała i płakała
11
Nie wiem, czy bardziej irytuje ten dzieciak drący ryja, czy Orłowski…
2
Roony w tym sezonie to piłkarz momentów i jednego genialnego meczu z fatalnym Bilbao. Nie dziwię się, że Flick na niego nie stawiał. Szkoda, bo wydawał się skrojony pod Barcę
2
@Kgorecki2500 młody talent, Paweł Brożek
2
@Eklerek podobno na patrzeniu się nie skończyło
2
@Eklerek on woli kierunek Tajlandia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika