1

@Eklerek bardziej chodzi mi o to, że nie będzie wymówek. Tak to mógł chłop gadać, że City z Live tłucze po prawie 100 pkt. Ciekawi mnie jak teraz będzie grał ten Arsenal. I tak z tej ligi najbardziej pasuje mi ich mistrzostwo, bo sentyment do Papcia Wengera

0

Arteta to ma przeebane. Słabe City, Live, ManU i Czelsioki, więc wygrał w końcu tę ligę i okazało się, że się da. Nie będzie już słynnego trust the process i wymówek, że jeszcze 500 mln na transfery, bo inaczej spadek z ligi.

0

@beter2 prawie jak Kwara i Dembele w L1

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@malicinho Rocky Balboa

1

@gumaz czułem, że możesz pojawić się pod tym wpisem

0

Najgorzej jak się człowiek zasiedzi na dzbanku i nogi zdrętwieją. To są prawdziwe ludzkie dramaty

2

Fajnie, że kolejny raz przyznali, że sędzia się ebnął. Szkoda, że jak zwykle po fakcie i nie będzie żadnych konsekwencji. Skurwensyny

1

@Roobo szeroki front demokratyczny poruszał już temat?

0

Zagrał pod drużynę ;P

0

@Sysia11 Endrick i tak nie wstanie z ławki

1

@July_6_BcN jak madryciok, to nie idziesz

2

@BulaKG tyle na ile Cię stać. Za talerzyk krzyczą teraz ok 250-300 zł. Jakieś torty, chuje muje, dzikie węże podbijają wydatek na kaszojada.

17

Pierwszy trening Żoze z piłkarzami RM

/video/1?s=46

5

@ProMILs ale wiesz, że mógł zrobić sobie to samo w domu? Pech i tyle

1

@Krzysztof1987 nigdy w życiu nie uwierzę, że sztab Bayernu pozwolił Stachurskiej ingerować w żywienie i treningi ich gwiazdy. W Barcelonie może by to przeszło, ale u Niemca ni chu chu. A coś muszą gadać i robić marketing

1

@misterio legenda, to jest Embape, bo jego odejście doprowadziło do triumfu w LM

0

@Roobo strzelam, że chodzi o Stachurską

18

Dobra Byczki. Polak Rodak odchodzi, ale jutro trzeba wstać i znowu robić na tego złodzieja prywaciarza

4

@July_6_BcN zgaś światło, to zobaczymy

5

@blakkudium czyli Araujowski na 9

7

@Ptasior a gdzie Luuk de Jong na Twojej liście?

2

@Pedri16Future wydaje mi się, że Szczęsny po przyjściu do klubu wkupił się w łaski wszystkich cules, więc nie skończy się na suchym komunikacie

6

Ciekawe, czy Wojtuli też nie zrobią szumnego pożegnania jak już ogłosi drugą emeryturę. Z jednej strony fajnie, że przeżyliśmy Lewego i Szczęsnego w podstawowym składzie Barcy, a z drugiej zajebiście. Zwłaszcza, że ten okres był obfity w trofea i piękne emocje

7

Taka myśl mnie naszła. Jakbyśmy te 4 lata temu postawili na Aubę, a nie Lewego, to Gabończyk strzeliłby dzisiaj 120 bramkę, a przede wszystkim pobierałby mniejszą pensję.

0

A gdzie Beluso? Jak rodzina to w komplecie

2


@Popitek12 co to jest?

1

Oby Szwagry wygrzebały z portmonetki kilka euro na Cancelo. On musi zostać

0

@LukaszFan Haalandem, rób screeny

2

Gdyby ten dzik nie wypadł w kluczowym momencie, to we dwóch z Yamalem wywaliliby Atleti z LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?