Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek bardziej chodzi mi o to, że nie będzie wymówek. Tak to mógł chłop gadać, że City z Live tłucze po prawie 100 pkt. Ciekawi mnie jak teraz będzie grał ten Arsenal. I tak z tej ligi najbardziej pasuje mi ich mistrzostwo, bo sentyment do Papcia Wengera
0
Arteta to ma przeebane. Słabe City, Live, ManU i Czelsioki, więc wygrał w końcu tę ligę i okazało się, że się da. Nie będzie już słynnego trust the process i wymówek, że jeszcze 500 mln na transfery, bo inaczej spadek z ligi.
0
@beter2 prawie jak Kwara i Dembele w L1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@malicinho Rocky Balboa
1
@gumaz czułem, że możesz pojawić się pod tym wpisem
0
Najgorzej jak się człowiek zasiedzi na dzbanku i nogi zdrętwieją. To są prawdziwe ludzkie dramaty
2
Fajnie, że kolejny raz przyznali, że sędzia się ebnął. Szkoda, że jak zwykle po fakcie i nie będzie żadnych konsekwencji. Skurwensyny
1
@Roobo szeroki front demokratyczny poruszał już temat?
0
Zagrał pod drużynę ;P
0
@Sysia11 Endrick i tak nie wstanie z ławki
1
@July_6_BcN jak madryciok, to nie idziesz
2
@BulaKG tyle na ile Cię stać. Za talerzyk krzyczą teraz ok 250-300 zł. Jakieś torty, chuje muje, dzikie węże podbijają wydatek na kaszojada.
17
Pierwszy trening Żoze z piłkarzami RM
5
@ProMILs ale wiesz, że mógł zrobić sobie to samo w domu? Pech i tyle
1
@Krzysztof1987 nigdy w życiu nie uwierzę, że sztab Bayernu pozwolił Stachurskiej ingerować w żywienie i treningi ich gwiazdy. W Barcelonie może by to przeszło, ale u Niemca ni chu chu. A coś muszą gadać i robić marketing
1
@misterio legenda, to jest Embape, bo jego odejście doprowadziło do triumfu w LM
0
@Roobo strzelam, że chodzi o Stachurską
18
Dobra Byczki. Polak Rodak odchodzi, ale jutro trzeba wstać i znowu robić na tego złodzieja prywaciarza
4
@July_6_BcN zgaś światło, to zobaczymy
5
@blakkudium czyli Araujowski na 9
7
@Ptasior a gdzie Luuk de Jong na Twojej liście?
2
@Pedri16Future wydaje mi się, że Szczęsny po przyjściu do klubu wkupił się w łaski wszystkich cules, więc nie skończy się na suchym komunikacie
6
Ciekawe, czy Wojtuli też nie zrobią szumnego pożegnania jak już ogłosi drugą emeryturę. Z jednej strony fajnie, że przeżyliśmy Lewego i Szczęsnego w podstawowym składzie Barcy, a z drugiej zajebiście. Zwłaszcza, że ten okres był obfity w trofea i piękne emocje
7
Taka myśl mnie naszła. Jakbyśmy te 4 lata temu postawili na Aubę, a nie Lewego, to Gabończyk strzeliłby dzisiaj 120 bramkę, a przede wszystkim pobierałby mniejszą pensję.
0
A gdzie Beluso? Jak rodzina to w komplecie
2
@Popitek12 co to jest?
1
Oby Szwagry wygrzebały z portmonetki kilka euro na Cancelo. On musi zostać
0
@LukaszFan Haalandem, rób screeny
2
Gdyby ten dzik nie wypadł w kluczowym momencie, to we dwóch z Yamalem wywaliliby Atleti z LM