1

Dobra, teraz tak na serio i bez patrzenia przez biało-czerwone okulary. Dobrze, że Bobek odchodzi, bo żal oglądać jak ten kot się zestarzał

2

@July_6_BcN ja tylko przypomnę, że trenuje nas NIEMIEC

4

Nie no. Oni wolą podawać piłki do zawodników Betisu niż do Robercika

2

@July_6_BcN pan Tomaszewski miał rację

2

@clyde bo on zawsze miał serduszko w kolorach blaugrana

3

@blakkudium Ansu miał piękne wykończenie. Szkoda tych kontuzji, bo byśmy mieli mobilną 9 na lata

0

@Geble Fermin podejmuje lepsze decyzje i daje coś w grze kombinacyjnej. Rash jest szybki i ma młotek w nodze.

5

Nie zanosi się na bramkę numer 120 strzelona przez Ruperta

0

@Geble kopiący się po czole Fermin > Rashford

2

Kuuuuurła, to jednak da się strzelać bramki z wolnych

0

@Criss18Barca jeszcze kilka dni temu byli w strefie spadkowej, więc… tak

9

@fcbarcafan19 albo starego admina też wyebali z pracy

4

Kurczę, człowiek liczył, że Bilbao spadnie, a Nico trafi do nas za worek piłek i 5 pachołków, a tu chyba wyciągnęli łeb spod topora

2

@Luciano99 który kolega przywoził piłkarzy rowerem? Może też odwiezie?
@Ptasior o nim wszyscy zapomnieli xD

2

@LeoKrol promocją, ale w taktyce Simaone chłop się udusi, pewnie kwestia czasu, aż przysiądzie

1

@MessiForeverTheBest GOAT to niech zacznie być regularny w la liga

2

@Katalończyk 99 skubani tak listy układają, że zawsze dostaną mandat. Państwo biedronie, to w ogóle srają na swój elektorat. Byle się wspólnie nie przemęczyć, a zarobić

3

ManU w końcu dowiezie dobre miejsce w tabeli, więc mam nadzieję, że w końcu na nich trafimy w LM. Dawno nie graliśmy z Czerwonymi diabłami i fajna byłaby jakaś odmiana.

2

@Bolton pewnie grzany będzie wymieniony przez Ciebie Cesc, pewnie Lucho, a skończymy z Mascherano xD

9

Ciekawy jestem jakie procesy myślowe zachodzą w głowach właścicieli Live, że wolą zostać ze Slotem niż podpisać Alonso. Myślałem, że chcą dać dograć sezon łysemu i są już ustnie dogadani z Xabim, ale nie chcą chaosu w okół drużyny.

Trzymajcie się tam @Frimpong

0

@Salchent zależy za ile by go ostatecznie podpisali. Przekaz pójdzie, że Barca dba o swoich i o ile wróci do zdrowia, to mamy solidnego stopera. Z tym, że to powinien być symboliczny kontrakt. W innym wypadku pożegnać

1

@Laminedependencia Z tą atrakcyjną, to się nie rozpędzaj. Poza @VegetaPolska nikt jej nie widział. O zgrozo

4

Jeżeli Robson serio ma zagrać ostatni mecz na Camp Nou w barwach Barcy, to zajebiście, że mamy już tego mistrza. Przy całym szacunku do Polaka Rodaka, ale jakby wylosował mu się znowu dyskretny występ i siedziałby na tym boisku, bo nie wypada mu tego odebrać, to bym chyba nie wyrobił.

0

@Bykunn i podróż zimą z Warszawy do Zakopca na 10 ładowań. To jest to

13



Czy to Ty @clyde ?

4

Nie do końca rozumiem szanownego redaktora Ćwiakałę. Włączyłem sobie do obiadku film, w którym opisuje ostatnie wyskoki Pereza i nawiązuje do Negreiry. Klub, który jest w to zamieszany powinien być surowo ukarany - grzmi redaktor. Po chwili dodaje, że nie ma dowodów na to, że Barca płaciła. Eeeeeh, po co taki strjtment?

2

@Kgorecki2500 dobrze jest, przestań się czepiać.

To jest kolejny absurd, ale co my możemy? Takich przedstawicieli sami sobie wybieramy.

16

@urbipl i takie dzbany mają o czymkolwiek decydować… nawet nie wie gdzie co wkleja

0

Gorzej jak w zastępstwie za Robercika Szwagry ugotują nam bramkostrzelną 9 z Brazylii w postaci samego Richarlisona

0

@directedbyfcb wierzysz, że to tylko o to chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?