Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra, teraz tak na serio i bez patrzenia przez biało-czerwone okulary. Dobrze, że Bobek odchodzi, bo żal oglądać jak ten kot się zestarzał
2
@July_6_BcN ja tylko przypomnę, że trenuje nas NIEMIEC
4
Nie no. Oni wolą podawać piłki do zawodników Betisu niż do Robercika
2
@July_6_BcN pan Tomaszewski miał rację
2
@clyde bo on zawsze miał serduszko w kolorach blaugrana
3
@blakkudium Ansu miał piękne wykończenie. Szkoda tych kontuzji, bo byśmy mieli mobilną 9 na lata
0
@Geble Fermin podejmuje lepsze decyzje i daje coś w grze kombinacyjnej. Rash jest szybki i ma młotek w nodze.
5
Nie zanosi się na bramkę numer 120 strzelona przez Ruperta
0
@Geble kopiący się po czole Fermin > Rashford
2
Kuuuuurła, to jednak da się strzelać bramki z wolnych
0
@Criss18Barca jeszcze kilka dni temu byli w strefie spadkowej, więc… tak
9
@fcbarcafan19 albo starego admina też wyebali z pracy
4
Kurczę, człowiek liczył, że Bilbao spadnie, a Nico trafi do nas za worek piłek i 5 pachołków, a tu chyba wyciągnęli łeb spod topora
2
@Luciano99 który kolega przywoził piłkarzy rowerem? Może też odwiezie?
@Ptasior o nim wszyscy zapomnieli xD
2
@LeoKrol promocją, ale w taktyce Simaone chłop się udusi, pewnie kwestia czasu, aż przysiądzie
1
@MessiForeverTheBest GOAT to niech zacznie być regularny w la liga
2
@Katalończyk 99 skubani tak listy układają, że zawsze dostaną mandat. Państwo biedronie, to w ogóle srają na swój elektorat. Byle się wspólnie nie przemęczyć, a zarobić
3
ManU w końcu dowiezie dobre miejsce w tabeli, więc mam nadzieję, że w końcu na nich trafimy w LM. Dawno nie graliśmy z Czerwonymi diabłami i fajna byłaby jakaś odmiana.
2
@Bolton pewnie grzany będzie wymieniony przez Ciebie Cesc, pewnie Lucho, a skończymy z Mascherano xD
9
Ciekawy jestem jakie procesy myślowe zachodzą w głowach właścicieli Live, że wolą zostać ze Slotem niż podpisać Alonso. Myślałem, że chcą dać dograć sezon łysemu i są już ustnie dogadani z Xabim, ale nie chcą chaosu w okół drużyny.
Trzymajcie się tam @Frimpong
0
@Salchent zależy za ile by go ostatecznie podpisali. Przekaz pójdzie, że Barca dba o swoich i o ile wróci do zdrowia, to mamy solidnego stopera. Z tym, że to powinien być symboliczny kontrakt. W innym wypadku pożegnać
1
@Laminedependencia Z tą atrakcyjną, to się nie rozpędzaj. Poza @VegetaPolska nikt jej nie widział. O zgrozo
4
Jeżeli Robson serio ma zagrać ostatni mecz na Camp Nou w barwach Barcy, to zajebiście, że mamy już tego mistrza. Przy całym szacunku do Polaka Rodaka, ale jakby wylosował mu się znowu dyskretny występ i siedziałby na tym boisku, bo nie wypada mu tego odebrać, to bym chyba nie wyrobił.
0
@Bykunn i podróż zimą z Warszawy do Zakopca na 10 ładowań. To jest to
13
Czy to Ty @clyde ?
4
Nie do końca rozumiem szanownego redaktora Ćwiakałę. Włączyłem sobie do obiadku film, w którym opisuje ostatnie wyskoki Pereza i nawiązuje do Negreiry. Klub, który jest w to zamieszany powinien być surowo ukarany - grzmi redaktor. Po chwili dodaje, że nie ma dowodów na to, że Barca płaciła. Eeeeeh, po co taki strjtment?
2
@Kgorecki2500 dobrze jest, przestań się czepiać.
To jest kolejny absurd, ale co my możemy? Takich przedstawicieli sami sobie wybieramy.
16
@urbipl i takie dzbany mają o czymkolwiek decydować… nawet nie wie gdzie co wkleja
0
Gorzej jak w zastępstwie za Robercika Szwagry ugotują nam bramkostrzelną 9 z Brazylii w postaci samego Richarlisona
0
@directedbyfcb wierzysz, że to tylko o to chodzi?