Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Madrycioki to się chyba teleportują do szatni po ostatnim gwizdku
0
Ja w szoku :vvvv
3
Cały Rash. Walnie bramkę pod tytułem stadiony świata, a później kasztanu każde zagranie
0
Co tam Hujsen cieszy się z Laminem?!
2
Tak w ogóle, to fryzura Rasha wygląda jak
Mój trawnik po zimie
0
Chłop załatwił sobie kolejny sezon
1
@blakkudium Haaland here we go
0
Ciekawe, czy jakby Rudiger sprzedał luja Czułameniemu, albo Karerasowi mógłby dostać czerwoną kartkę i dla kogo byłby wolny?
1
@Comentateiro ja to jestem za koalicją. Szeroki front demokratyczny mnie przekonał
1
@Azazel_Pazuzu abstrahując od tego - za sam wjazd obywatelstwa nie dają
11
@gumaz walnę pół, bo zaraz jadę autem
1
@NeroTFP1 9 bramek w 5 minut?
10
Jakoś tak nie czuję tego meczu. Vibe ten sam co z Getafe, czy innym Betisem
1
@Popitek12 Georgio Minetti
0
@derus myślę, że taki @Frimpong mógłby mieć małe obiekcje co do pracy Slota
0
@Eklerek Auba dołączył do frontu gasnicowego?
1
@NeroTFP1 może to nieładnie, ale jak takie debile same się zabiją, a nie zrobią krzywdy innym to sztos. Paradoksalnie nawet mamusia na tym wypłynęła, bo nawet nie wiedziałem, że mamy gwiazdę, która nazywa się Sylwia peretti
0
@takisobiektos ale co to jest za życie?
1
@draxidox cod 1 to był sztos. Przechodziłem to z tysiąc razy, a nawet nie jestem w stanie zliczyć godzin spędzonych w multi.
4
@LAMC_10 tzw. oczy kobry
4
@LAMC_10 kurde, to z kim ta koalicja po wyborach, bo już się gubię
1
@ranger3120 niby by człowiek posiedział w domu z pół roku za normalną wypłatę
0
@Aragorn33 wg moich wyliczeń nasza armia w kolejnym kwartale osiągnie rozwój, który nastąpiłby dopiero w 2137 roku.
Mają kolejne 200 mld do przepieprzenia na pociotków…
0
@Frimpong ogólnie brzmi to w wuj bez sensu
1
@heniusss no tak, to Alonso wszystkiemu winny, a nie gwiazdeczki
2
@draxidox z historią Ukrainy łatwiej zapamiętać, bo za wiele tego nie ma
0
@July_6_BcN uszy Was tam nie pieką?
0
@July_6_BcN jaki masz zespół?
9
@LAMC_10 trochę nie rozumiem tych zachwytów nad Aitaną
5
@Kgorecki2500 @Comentateiro mam dla Ciebie nowy budzik