11

Madrycioki to się chyba teleportują do szatni po ostatnim gwizdku

0

Ja w szoku :vvvv

3

Cały Rash. Walnie bramkę pod tytułem stadiony świata, a później kasztanu każde zagranie

0

Co tam Hujsen cieszy się z Laminem?!

2

Tak w ogóle, to fryzura Rasha wygląda jak
Mój trawnik po zimie

0

Chłop załatwił sobie kolejny sezon

1

@blakkudium Haaland here we go

0

Ciekawe, czy jakby Rudiger sprzedał luja Czułameniemu, albo Karerasowi mógłby dostać czerwoną kartkę i dla kogo byłby wolny?

1

@Comentateiro ja to jestem za koalicją. Szeroki front demokratyczny mnie przekonał

1

@Azazel_Pazuzu abstrahując od tego - za sam wjazd obywatelstwa nie dają

11

@gumaz walnę pół, bo zaraz jadę autem

1

@NeroTFP1 9 bramek w 5 minut?

10

Jakoś tak nie czuję tego meczu. Vibe ten sam co z Getafe, czy innym Betisem

1

@Popitek12 Georgio Minetti

0

@derus myślę, że taki @Frimpong mógłby mieć małe obiekcje co do pracy Slota

0

@Eklerek Auba dołączył do frontu gasnicowego?

1

@NeroTFP1 może to nieładnie, ale jak takie debile same się zabiją, a nie zrobią krzywdy innym to sztos. Paradoksalnie nawet mamusia na tym wypłynęła, bo nawet nie wiedziałem, że mamy gwiazdę, która nazywa się Sylwia peretti

0

@takisobiektos ale co to jest za życie?

1

@draxidox cod 1 to był sztos. Przechodziłem to z tysiąc razy, a nawet nie jestem w stanie zliczyć godzin spędzonych w multi.

4

@LAMC_10 tzw. oczy kobry

4

@LAMC_10 kurde, to z kim ta koalicja po wyborach, bo już się gubię

1

@ranger3120 niby by człowiek posiedział w domu z pół roku za normalną wypłatę

0

@Aragorn33 wg moich wyliczeń nasza armia w kolejnym kwartale osiągnie rozwój, który nastąpiłby dopiero w 2137 roku.

Mają kolejne 200 mld do przepieprzenia na pociotków…

0

@Frimpong ogólnie brzmi to w wuj bez sensu

1

@heniusss no tak, to Alonso wszystkiemu winny, a nie gwiazdeczki

2

@draxidox z historią Ukrainy łatwiej zapamiętać, bo za wiele tego nie ma

0

@July_6_BcN uszy Was tam nie pieką?

0

@July_6_BcN jaki masz zespół?

9

@LAMC_10 trochę nie rozumiem tych zachwytów nad Aitaną

5

@Kgorecki2500 @Comentateiro mam dla Ciebie nowy budzik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?