0

@Nazio_87 na ławkę, żeby oglądał Yamala

2

@Aequlibre Raphinha też przeciętnie drybluje i potrzebuje się rozpędzić, a jest jebanym dominatorem

2

@Arden za Raphinhe wszystko powinno być mu wybaczone

1

@Kredon weź nawet tak nie mów. Camp Nou by spłonęło, a Hansi by bookował bilety na pociąg do Niemiec

0

@pt9 kiedyś moim ulubionym piłkarzem był Olisadebe, a później to wszystko poszło w inną stronę…

3

@Faro heeeee XD

0

@Tuc w takim przypadku ktoś z dwójki Olmo, Fermin musi odejść

1

@July_6_BcN i bardzo dobrze. Od 2 stycznia nie ma dla nikogo więcej miejsca w moim serduszku

0

@pt9 ja bym jeszcze wyciągnął Michaela Owena

1

@July_6_BcN a co jakby zbiegły się nasze spojrzenia i ugięłyby Ci się nogi?

2

@Laminedependencia mam dziwne wrażenie, że chłop sra na ten klub. Co mnie trochę dziwi. Chyba, że to krypto cule i specjalnie rozdupca im klub od środka

1

@July_6_BcN oooo, to już coś znaczy

3

@Cule1234 Haaland hir łi goł!
Chyba bym dostał erekcji

3

@gumaz @July_6_BcN @majkiii bedziecie mnie czasem wspominać?

1

@Kondziu_FCB niby stary komuch, a często dobrze gada. W ogóle, to jakby prześledzić jego wypowiedzi i nie sprawdzać historii partyjnej, to by człowiek myślał, że to przyszła 1 w Warszawie z list Nowej Nadziei XD

8

@kamyk_23 nie w tym wieku wariacie

3

Kurła 37,4. Nie wiem, czy zdążę zobaczyć debiut Gordona

1

@kamyk_23 szybko wyszedł z ciebie stary odklejus

5

Dobra, jeżeli to nie popelina, to trzeba trzymać kciuki za tego Gordona. Nawet mimo tego, że jest rudy. Nie mam totalnie pojęcia czego się po nim spodziewać i jak Hansi pogodzi jego i Raphinhę w składzie. Chyba, że dla naszego Brazola jest już jakaś inna rola na przyszły sezon.

5

Markus Raszford, senkju end gud lak

1

@macio_944 musieli jakoś przebić dodatek do Wieśka i prawie się udało

5

@BulaKG jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije

1

@Eklerek poczekaj, teraz rejestracja do końca okienka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

No ja wszystko rozumiem, ale ze rudego do Barcy?

1

@kamyk_23 może lepiej nie wyciągaj innym z czego są znani, bo Tobie ktoś wypomni to samo i zrobi się niezręcznie
@joloskyy jak nie chcesz oglądać stanoskiego, to nie oglądaj i nie przeżywaj tak.

0

@Roobo *cały sezon

2

De jong co odpoczywał pół roku żeby dostać powołanie

1

@Jakchcesz niektóre dają odpłatnie, tak jakby co

15

@joloskyy no, bardzo. Kanał zero wali w uśmiechniętą koalicję, a karoluk jest jednym z ich trolli internetowych i to mi wystarczy. Ja tam nie bronię stanowskiego, ale wyrabianie sobie opinii na podstawie wypocin tego odklejeńca? Nie, dziękuję.
@Danny Gaucho wszyscy odklejeni i manipulatorzy. Tylko Tobie można ufać jak podajesz statystyki, reszta won :D

45

@joloskyy uważam, że opinia takich ludzi jak karoluk nie jest warta funta kłaków i nawet nie mam zamiaru nabijać mu wyświetleń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?