4

@blakkudium niby ten Fabian Ruiz jest ważnym piłkarzem psg, ale jakoś mi się ciężko ogląda tego chłopa. Trochę mi nie pasuje do finezyjnej Hiszpanii

1

@Arkon stary komuch, Ale jako jedyny nie owija w bawełnę i mówi jak jest

0

@tomek8756 kto jest kim?

0

@ProMILs dziękuję za wytłumaczenie koledze @Bogan

25

Atletico i Athletic zachowują się jak rozkapryszona 16 latka. Nie mogą wytrzymać, że na szkolnym balu jest jakaś ładniejsza dziewczyna, do której uderzają chłopaki, a z nią nikt nie chce tańczyć. Przy Nico rok temu i przy Julku teraz odstawiają jakieś krzywe akcje w necie

8

@kanver_ „najlepszego” przez 1500 minut, bo więcej nie gra

1

@BulaKG to ten co nagrywa o Barcy i Realu na jutuba. Jemu też wzrostu brakło

13

@Arden Kimmicha to tylko zapakować w mundur dziadka i sama mu się ręka uniesie

2

@Popitek12 już miałem napisać: „a co Ty pier… człowieku?”, a tu patrzę, że to Popito

3

@Lionel_Messi10 od dawna mówię, że za rozsądne pieniądze Darwin nie jest głupim pomysłem

1

@July_6_BcN jakbym był inny, to bym nie był soba

0

@July_6_BcN jakbym to zrobił, to byś mnie nie lubiła

0

@Frimpong no mnie zawsze wkurwia to dreptanie. Karne powinno się strzelać jak na filmiku, a nie jak jebana baletnica, albo elektryczny bocian

1

@July_6_BcN a na priv piszesz, że nieprawda, bo musisz grać niedostępna dla innych. Ładnie to tak?

1

@Frimpong pomyśleć, że śmiali się z Twojego Darwina

0

@July_6_BcN oho, zmiany?

2

@Kessie nie dopisałeś „z penisem”

1

@LAMC_10 no jeżeli dla Ciebie nie ma to znaczenia, że jeden ma w nogach 3,5 k minut w decydującym etapie sezonu, a drugi 1k, to nie mam pytań

0

@July_6_BcN a ode mnie zawsze odbierasz

0

@kanver_ może mało grają za to jak jadą na kadrę, to zachowują się jak piłkarze z topki

0

@marcin62 wydaje mi się, że niekoniecznie. My jak mamy taką Kopenhagę w LM, to rzucamy wszystkie siły na mecz ligowy, a w LM drepczemy. PSG ma odwrotnie.

1

@LAMC_10 no dobra, z Betisem o puchary

U nas nie ma pastuchów. Tu z każdą drużyną trzeba wyszarpać wygraną. W tej lidze potrafią bronić

0

@LAMC_10 taaaa, wrzuć psg do la liga i by się bili z Kotletico o 3 miejsce

1

@July_6_BcN to żeby @Kessie nie dzwonił do Ciebie o 3 w nocy

1

Kuźwa, gdybyśmy my mieli taki komfort, że nasi najlepsi piłkarze mogą robić po 1000-1500 min w lidze i wygrywalibyśmy mistrza, to byśmy byli jak walec w Europie. Kuźwa, to nasz głęboki rezerwowy Casado byłby pracoholikiem w psg, a Gavi miałby niewiele mniej minut niż Bobmbele. Tak to można rywalizować…

0

@July_6_BcN a to w Sosnowcu też jest prohibicja po 22?

4

@Eklerek @Kessie jak sie trzymacie chłopaki?

0

@Arden Atletico to są leszcze. Aspirują, ale to nie będzie nigdy klub do którego szybciej bije serce

3

No nie mogie, po prostu nie mogie. Drugi najobrzydliwszy klub świata zaraz po madryciokach wygrywa LM, a my co rok w dupe od 11 lat

3

Jakie dzikie densy w bramce XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?