2

@Dari0G @Nazio_87 czy Laporta kiedyś nas zawiódł?

6

Zobaczycie, że Szwagry właśnie w tej chwili podpisują Haalanda, a Alvarez i Silva to była ściema dla Pereza

4

@damianex10 czyli jak zwykle realizm w RDR > GTA

1

@chavez a jaka to jest pozycja? :D

0

@Comentateiro o mnie też byś tak powiedział???

0

@Transu96 ja już go dawno wymieniłem za Lewego

3

Ale co już wieszczyli Olise w Realu to ich

3

@Roobo w ogóle z tym garnkiem to jest odklejka. Użytkownicy to w większości sekta. Moja dostała takiego jak poszła na swoje (w sensie, że do mnie) i używamy tylko do wyrabiania ciast, bo nie mamy żadnego mocnego mieszadła. Fajny sprzęt dla wujowej pani domu, która nie umie nic ugotować.

3

Nie jestem fanem Julka u nas, ale przecież ta oferta była tylko i wyłącznie na podbicie ceny. Ja na miejscu Szwagrów bym pogadał z Alvarezem, że bierzemy ich na przeczekanie i nie będziemy się licytować. Jeżeli Real składa taka ofertę, to niech finalizuje. Przecież każdy wie, że go Florek nie kupi, a też nikt normalny nie pójdzie do madrycioków.

5

@4drian0 przecież wiadomo, że RDR ma lepszy model jazdy i jaja koniu malejo na mrozie

6

@macio_944 ciekawe czemu nie zatrudnią @Popitek12 i @TR3YWAY

5

@Popitek12 koleżance Poppers?

2

@baryn przez dwadzieścia lat kibicowania przeżyłem całą armię talentów, które skończyły m.in. w Getafe, Betisie, czy innym Stoke

27

Zełeński kilkoma głupimi decyzjami o gloryfikowaniu upa zrobił więcej niż cała ruska propaganda przez kilka ostatnich lat. Nie dość, że nastroje w Polsce są coraz bardziej antyukraińskie, to ten jeszcze dowala do pieca. Temat Wołynia dawno nie był aż tak grzany w internetach i mediach. Ukraińcy i tak mają szczęście, że nasz rząd to banda chłopców w krótkich spodenkach, którzy potrafią co najwyżej grzmieć na lokalnym podwórku, a na zewnątrz mają służalczą postawę. Przecież w każdym normalnym państwie skończyłyby się przywileje, pożyczki, darmowe surowce, opłacanie wydatków i port lotniczy w jesionce miałby remont wszystkich pasów. Mieć ich tak w garści, a nic nie wywalczyć w kwestiach ekshumacji, to jest zdrada stanu.

5

@MichuZ44 chłop prawie jak Xavi. Posyła piłeczki do przodu na jeden / dwa kontakty. Tylko Xavi robił to celnie i z sensem

2

@lajcior 30 chciałeś napisać

3

@KamQiX nie lepiej Haaland + kasa za Balde?

1

@BulaKG najlepiej w niedzielę handlową

0

@July_6_BcN w Wąchocku?

1

@michaleu masz gdzieś zdjęcie?

0

@tbas nie, oni potrafią w show, więc myślę, że będą mieli pomysły, które będą później powielane
@Tomaszekkkkk to nie Barcelona, że piłeczka ma chodzić jak po stole bilardowym. Spoko trawa, tylko nie zdążyła się ukorzenić. Za tydzień będzie w pyte

1

@tbas za późno ułożyli. Kilka dni podlewania i będzie pryma sort, a mówię to ja - członek wszystkich możliwych grup o trawnikach na fb :D

8

@clyde będzie dobrze

0

@19xavi93 dokładnie ten

0

@19xavi93 zostaje z Beluso

2



Brawo Robert!!!

2

@TR3YWAY w końcu coś wyrwiesz

5

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 @Comentateiro pa jaki narodowiec. Brunatny Donald

1

@FCBMati10 Ukraińska powstańcza armia to pewnie burżuazyjny wymysł polskich panów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?