Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dari0G @Nazio_87 czy Laporta kiedyś nas zawiódł?
6
Zobaczycie, że Szwagry właśnie w tej chwili podpisują Haalanda, a Alvarez i Silva to była ściema dla Pereza
4
@damianex10 czyli jak zwykle realizm w RDR > GTA
1
@chavez a jaka to jest pozycja? :D
0
@Comentateiro o mnie też byś tak powiedział???
0
@Transu96 ja już go dawno wymieniłem za Lewego
3
Ale co już wieszczyli Olise w Realu to ich
3
@Roobo w ogóle z tym garnkiem to jest odklejka. Użytkownicy to w większości sekta. Moja dostała takiego jak poszła na swoje (w sensie, że do mnie) i używamy tylko do wyrabiania ciast, bo nie mamy żadnego mocnego mieszadła. Fajny sprzęt dla wujowej pani domu, która nie umie nic ugotować.
3
Nie jestem fanem Julka u nas, ale przecież ta oferta była tylko i wyłącznie na podbicie ceny. Ja na miejscu Szwagrów bym pogadał z Alvarezem, że bierzemy ich na przeczekanie i nie będziemy się licytować. Jeżeli Real składa taka ofertę, to niech finalizuje. Przecież każdy wie, że go Florek nie kupi, a też nikt normalny nie pójdzie do madrycioków.
5
@4drian0 przecież wiadomo, że RDR ma lepszy model jazdy i jaja koniu malejo na mrozie
6
@macio_944 ciekawe czemu nie zatrudnią @Popitek12 i @TR3YWAY
5
@Popitek12 koleżance Poppers?
2
@baryn przez dwadzieścia lat kibicowania przeżyłem całą armię talentów, które skończyły m.in. w Getafe, Betisie, czy innym Stoke
27
Zełeński kilkoma głupimi decyzjami o gloryfikowaniu upa zrobił więcej niż cała ruska propaganda przez kilka ostatnich lat. Nie dość, że nastroje w Polsce są coraz bardziej antyukraińskie, to ten jeszcze dowala do pieca. Temat Wołynia dawno nie był aż tak grzany w internetach i mediach. Ukraińcy i tak mają szczęście, że nasz rząd to banda chłopców w krótkich spodenkach, którzy potrafią co najwyżej grzmieć na lokalnym podwórku, a na zewnątrz mają służalczą postawę. Przecież w każdym normalnym państwie skończyłyby się przywileje, pożyczki, darmowe surowce, opłacanie wydatków i port lotniczy w jesionce miałby remont wszystkich pasów. Mieć ich tak w garści, a nic nie wywalczyć w kwestiach ekshumacji, to jest zdrada stanu.
5
@MichuZ44 chłop prawie jak Xavi. Posyła piłeczki do przodu na jeden / dwa kontakty. Tylko Xavi robił to celnie i z sensem
2
@lajcior 30 chciałeś napisać
3
@KamQiX nie lepiej Haaland + kasa za Balde?
1
@BulaKG najlepiej w niedzielę handlową
0
@July_6_BcN w Wąchocku?
1
@michaleu masz gdzieś zdjęcie?
0
@tbas nie, oni potrafią w show, więc myślę, że będą mieli pomysły, które będą później powielane
@Tomaszekkkkk to nie Barcelona, że piłeczka ma chodzić jak po stole bilardowym. Spoko trawa, tylko nie zdążyła się ukorzenić. Za tydzień będzie w pyte
1
@tbas za późno ułożyli. Kilka dni podlewania i będzie pryma sort, a mówię to ja - członek wszystkich możliwych grup o trawnikach na fb :D
8
@clyde będzie dobrze
0
@19xavi93 dokładnie ten
0
@19xavi93 zostaje z Beluso
2
Brawo Robert!!!
2
@TR3YWAY w końcu coś wyrwiesz
5
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 @Comentateiro pa jaki narodowiec. Brunatny Donald
1
@FCBMati10 Ukraińska powstańcza armia to pewnie burżuazyjny wymysł polskich panów