0

@Laminedependencia będzie biegał za piłka między Pedrim, Gavim i Bernalem

1

@DragonxNF menopauza to nie pauza

0

@ZwyklyKibicBarcy04 cały hajs poszedł na kwiatki polskie

0

@Gibbon_FCB chłopaki przemyśleli, że Polacy muszą wstawać na 6 do roboty tyrać na tego złodzieja prywaciarza i specjalnie nie pojechali na mistrzostwa

0

@Criss18Barca oni sami się nie znają z imienia i nazwiska

1

I co niedowiarki? Mecz w Meksyku, to jest ten słynny żółty filtr

1

@Criss18Barca wszyscy aktywni zawodnicy żużla na jednym obrazku

1

Kurde, myślałem, że to skład Francji

5

W ogóle ten Mundial w RPA miał jakiś taki vibe, którego nie było na żadnym kolejnym

1

@Kapitan hawk jeszcze tego lata Polska będzie mistrzem świata!

1

Za każdym ebanym razem jak widzę Wawrzyniaka:



6

Pan Darek chyba lubi Raphę

9

Dobra, Espanya bierze to i Laminek ZP danza kuduro remix

2

@martusiaaaa to sobie teraz pomyśl, że ja pół dnia siedzę nad bilansami, a drugie pół użeram się z debilami :P

1

@Frimpong ten jaki pro

0

@ZiggyStardust ale taką przed klepnięciem mistrzostwa :D

1

@Hosh no, wolałbym babę z siurem niż przebranego chłopa. Nie jestem homo

1

@draxidox Ty, z ciekawości wszedłem w profil i to chyba jest chłop XD

4

@gumaz powinien przestawić się na chłopów, bo z kobietami mu nie idzie

6

@draxidox posiadanie dzieci = utrata zdrowia i pracy? :|

1

@Safrani Łukasz

0

@jaras121 no warto się zastanowić jak to jest, że zawodowy polityk, który zarabia mniej niż kadra zarządzająca w większości korpo kupuje dwór i go remontuje

Ale w aferę z dziadkiem łatwiej bić

0

@FcPortoFan1999 że jesteśmy dla Ciebie zlepkiem losowych znaków, a nie kolegami z la bamby

0

@FcPortoFan1999 przykro mi zatem

0

@addept widzisz, to jest Twój punkt widzenia. Mój jest taki, że autem jadę do pracy 20 minut, komunikacją ponad godzinę. Oszczędzam czas i mogę zrobić zakupy po pracy, których nie muszę nosić. W samej pracy muszę czasem skoczyć w kilka miejsc w Wwa. W chyba najlepiej skomunikowanym mieście w Polsce wygodniej i szybciej jest autem. O ile nie poruszasz się w niedużej odległości od metra, to komunikacja jest taka sobie.

Fajnie jest mówić, że drzewa, że parki i place zabaw, ale może w takim razie warto wyprowadzić się poza miasto. Wtedy będziesz miał tego pod dostatkiem.

No ale okej. Do kierowców najłatwiej się przyczepić

0

@FcPortoFan1999 Oski, byś się kulturalnie zapytał o imię, tak jak ja to zrobiłem, to bym Ci podał i byś nie musiał wymyślać

0

Niby będą trafiały się mecze o 18, 21, czy nawet tej 22, ale z perspektywy Europejczyka te mistrzostwa to jest dramat. Spotkania w środku nocy nie zachęcają do wstawania i oglądania. Chyba pierwszy raz oleję ten turniej.

1

@FcPortoFan1999 to dobrze Oski, bo jakbyś nie był Oski, to by było niedobrze

0

@FcPortoFan1999 Oski, ale Ty jesteś Oski?

2

@draxidox ja bym bardziej widział problem w debilnym planowaniu przestrzeni miejskiej. Jak bardzo urzędnicy by nie chcieli, to aut przybywa. Oni zamiast szukać rozwiązań tworzą ograniczenia. Po cholerę ten buspas? Masz dwa pasy, a na tym trzecim mogły być miejsca do parkowania. Pan na wózku miałby cały chodnik dla siebie. Najłatwiej srać na kierowców, ale auta nie schowasz do kieszeni. Gdzieś zaparkować musisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?