1

@majkiii trójkolorowi :v

3

Nie żebym coś sugerował, ale jakby Deschamps wrzucił banana na boisko, to Theo z Rabiotem mieliby więcej swobody

2

Za ile skoków pressingowych Bombele się rozleci? Czy w kadrze też będzie grał co 2-3 mecz?

8


Wyciekła rozmowa arbitra z piłkarzami

7

@Gibbon_FCB Kylian to nie nalepka na ubikacji

3

Czyżby Mekambe miał na mundialu już więcej sprintów niż prze cały sezon w Madrycie?

1

@Rifek kolejna zdrowa, uśmiechnięta

1

@NeroTFP1 wybitny trener polskich skoczków, a prywatnie ojciec Tiny Tajner

1

@MessiForeverTheBest no więc o to chodzi. Te chłopaki z zasłoniętymi oczami potrafią razem grać. Odrazu piłka szybciej chodzi

1

@Roobo a są tacy, którzy chcą go w Barcelonie

6

Ferran
Nico - Olmo - Yamal
Pedri - Gavi
Cucu - Maldini - Cubarsi - Eric
Joan Garcia

Masz łysy cieciu skład na wygranie MŚ, to musisz pokazywać jaki to nie jesteś top trener. Zamiast zadzwonić do Pana Flicka i obgadać tego samograja, to pomieszasz składem, że każdy się meczy na boisku

1

@MirusAmisz wydaje mi się, że mimo wszystko robiłby to 2x wolniej

2

@misterio nie znam obecnie piłkarza (Messiego nie liczę), który byłby w stanie tak grać

3

Wy nie musicie przypominać jak zaczynała Argentyna 4 lata temu i Hiszpania w 2010. De la fuente to trenerski parodysta, którego na plecach nosili Yamal, Nico i Pedri

0

Haramball imienia Artety

0

@Comentateiro za mało rotował

0

@July_6_BcN wydaje mi się, że znowu tercet Yamal, Pedri i Nico wezmą go na plecy

8

De la fuente to zwykły wfista. Ma samograja zbudowanego przez Flicka, to będzie wymyślał jakieś pokrętne taktyki

1

@July_6_BcN Eric to by z Pedrim rozrzucał piłeczki

0

Nico, co ty robisz?

2

@Roobo czyli nie było tematu xD

0

Łysy się obudził o 30 min za późno

0

Najlepszą akcją meczu by było jakbym się nie otrząsnął i zjadł lody śmietankowe po tym jak zjadłem pierogi z kapusto

0

@Koni8M o ile dyktator ich wpuści na lewą stronę

0

Wychodzi trochę na to, że Hiszpania w dużym stopniu jest uzależniona od Yamala i Nico. Jak nie gotują, to są ciężary

0

W takim meczu Eryczek siadłby jak złoto

0

@DonCarletto w akademii nie grał

7

@July_6_BcN Patrząc na to, że Simon w bramce, a drugi z braci Garcia na ławce, to de la fuente mógł dostać udaru od słońca

0

@DonCarletto akurat lepiej dla mnie i dla świata byłoby jakby Alonso tu nie zawitał. Takich wychowanków sobie zostawcie.

Gdzie espanyol do Barcelony i Madrytu

2

@Safrani w przerwie zamiana koszulek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?