Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@majkiii trójkolorowi :v
3
Nie żebym coś sugerował, ale jakby Deschamps wrzucił banana na boisko, to Theo z Rabiotem mieliby więcej swobody
2
Za ile skoków pressingowych Bombele się rozleci? Czy w kadrze też będzie grał co 2-3 mecz?
8
Wyciekła rozmowa arbitra z piłkarzami
7
@Gibbon_FCB Kylian to nie nalepka na ubikacji
3
Czyżby Mekambe miał na mundialu już więcej sprintów niż prze cały sezon w Madrycie?
1
@Rifek kolejna zdrowa, uśmiechnięta
1
@NeroTFP1 wybitny trener polskich skoczków, a prywatnie ojciec Tiny Tajner
1
@MessiForeverTheBest no więc o to chodzi. Te chłopaki z zasłoniętymi oczami potrafią razem grać. Odrazu piłka szybciej chodzi
1
@Roobo a są tacy, którzy chcą go w Barcelonie
6
Ferran
Nico - Olmo - Yamal
Pedri - Gavi
Cucu - Maldini - Cubarsi - Eric
Joan Garcia
Masz łysy cieciu skład na wygranie MŚ, to musisz pokazywać jaki to nie jesteś top trener. Zamiast zadzwonić do Pana Flicka i obgadać tego samograja, to pomieszasz składem, że każdy się meczy na boisku
1
@MirusAmisz wydaje mi się, że mimo wszystko robiłby to 2x wolniej
2
@misterio nie znam obecnie piłkarza (Messiego nie liczę), który byłby w stanie tak grać
3
Wy nie musicie przypominać jak zaczynała Argentyna 4 lata temu i Hiszpania w 2010. De la fuente to trenerski parodysta, którego na plecach nosili Yamal, Nico i Pedri
0
Haramball imienia Artety
0
@Comentateiro za mało rotował
0
@July_6_BcN wydaje mi się, że znowu tercet Yamal, Pedri i Nico wezmą go na plecy
8
De la fuente to zwykły wfista. Ma samograja zbudowanego przez Flicka, to będzie wymyślał jakieś pokrętne taktyki
1
@July_6_BcN Eric to by z Pedrim rozrzucał piłeczki
0
Nico, co ty robisz?
2
@Roobo czyli nie było tematu xD
0
Łysy się obudził o 30 min za późno
0
Najlepszą akcją meczu by było jakbym się nie otrząsnął i zjadł lody śmietankowe po tym jak zjadłem pierogi z kapusto
0
@Koni8M o ile dyktator ich wpuści na lewą stronę
0
Wychodzi trochę na to, że Hiszpania w dużym stopniu jest uzależniona od Yamala i Nico. Jak nie gotują, to są ciężary
0
W takim meczu Eryczek siadłby jak złoto
0
@DonCarletto w akademii nie grał
7
@July_6_BcN Patrząc na to, że Simon w bramce, a drugi z braci Garcia na ławce, to de la fuente mógł dostać udaru od słońca
0
@DonCarletto akurat lepiej dla mnie i dla świata byłoby jakby Alonso tu nie zawitał. Takich wychowanków sobie zostawcie.
Gdzie espanyol do Barcelony i Madrytu
2
@Safrani w przerwie zamiana koszulek?