La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

20

Czy tiki-taki umarło wraz z emeryturami Xaviego, Iniesty i Busquetsa?

2

@misterio nie znam obecnie piłkarza (Messiego nie liczę), który byłby w stanie tak grać

1

@Kozinho. Nie no Pedri bez problemu. Problem tylko w tym, że nie ma z kim tak grać xD.

1

@MirusAmisz wydaje mi się, że mimo wszystko robiłby to 2x wolniej

1

@Kozinho. Pewnie tak ale podejrzewam, że jeszcze nie widzieliśmy pełnego potencjału Pedriego. Jak go osiągnie to moim zdaniem będzie praktycznie na tym samym poziomie co wyżej wymienieni. A przynajmniej ma do tego ogromny potencjał.

1

@misterio Tak, oni byli jedyni w swoim rodzaju i żaden inny tak nie będzie umiał grać jak oni, the best trio

2

@misterio Najbliżej tamtego jest teraz pomoc Paryża w bardziej mobilnej wersji. Wcześniej ocierało się o taki sposób gry trochę City.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?