1

@DragonxNF menopauza to nie pauza

0

@ZwyklyKibicBarcy04 cały hajs poszedł na kwiatki polskie

0

@Gibbon_FCB chłopaki przemyśleli, że Polacy muszą wstawać na 6 do roboty tyrać na tego złodzieja prywaciarza i specjalnie nie pojechali na mistrzostwa

0

@Criss18Barca oni sami się nie znają z imienia i nazwiska

1

I co niedowiarki? Mecz w Meksyku, to jest ten słynny żółty filtr

1

@Criss18Barca wszyscy aktywni zawodnicy żużla na jednym obrazku

1

Kurde, myślałem, że to skład Francji

5

W ogóle ten Mundial w RPA miał jakiś taki vibe, którego nie było na żadnym kolejnym

1

@Kapitan hawk jeszcze tego lata Polska będzie mistrzem świata!

1

Za każdym ebanym razem jak widzę Wawrzyniaka:



6

Pan Darek chyba lubi Raphę

9

Dobra, Espanya bierze to i Laminek ZP danza kuduro remix

2

@martusiaaaa to sobie teraz pomyśl, że ja pół dnia siedzę nad bilansami, a drugie pół użeram się z debilami :P

1

@Frimpong ten jaki pro

0

@ZiggyStardust ale taką przed klepnięciem mistrzostwa :D

1

@Hosh no, wolałbym babę z siurem niż przebranego chłopa. Nie jestem homo

1

@draxidox Ty, z ciekawości wszedłem w profil i to chyba jest chłop XD

4

@gumaz powinien przestawić się na chłopów, bo z kobietami mu nie idzie

6

@draxidox posiadanie dzieci = utrata zdrowia i pracy? :|

1

@Safrani Łukasz

0

@jaras121 no warto się zastanowić jak to jest, że zawodowy polityk, który zarabia mniej niż kadra zarządzająca w większości korpo kupuje dwór i go remontuje

Ale w aferę z dziadkiem łatwiej bić

0

@FcPortoFan1999 że jesteśmy dla Ciebie zlepkiem losowych znaków, a nie kolegami z la bamby

0

@FcPortoFan1999 przykro mi zatem

0

@addept widzisz, to jest Twój punkt widzenia. Mój jest taki, że autem jadę do pracy 20 minut, komunikacją ponad godzinę. Oszczędzam czas i mogę zrobić zakupy po pracy, których nie muszę nosić. W samej pracy muszę czasem skoczyć w kilka miejsc w Wwa. W chyba najlepiej skomunikowanym mieście w Polsce wygodniej i szybciej jest autem. O ile nie poruszasz się w niedużej odległości od metra, to komunikacja jest taka sobie.

Fajnie jest mówić, że drzewa, że parki i place zabaw, ale może w takim razie warto wyprowadzić się poza miasto. Wtedy będziesz miał tego pod dostatkiem.

No ale okej. Do kierowców najłatwiej się przyczepić

0

@FcPortoFan1999 Oski, byś się kulturalnie zapytał o imię, tak jak ja to zrobiłem, to bym Ci podał i byś nie musiał wymyślać

0

Niby będą trafiały się mecze o 18, 21, czy nawet tej 22, ale z perspektywy Europejczyka te mistrzostwa to jest dramat. Spotkania w środku nocy nie zachęcają do wstawania i oglądania. Chyba pierwszy raz oleję ten turniej.

1

@FcPortoFan1999 to dobrze Oski, bo jakbyś nie był Oski, to by było niedobrze

0

@FcPortoFan1999 Oski, ale Ty jesteś Oski?

2

@draxidox ja bym bardziej widział problem w debilnym planowaniu przestrzeni miejskiej. Jak bardzo urzędnicy by nie chcieli, to aut przybywa. Oni zamiast szukać rozwiązań tworzą ograniczenia. Po cholerę ten buspas? Masz dwa pasy, a na tym trzecim mogły być miejsca do parkowania. Pan na wózku miałby cały chodnik dla siebie. Najłatwiej srać na kierowców, ale auta nie schowasz do kieszeni. Gdzieś zaparkować musisz

0

@jaras121 nie wiem czy dziadka, ale ponoć kupił dworek za grosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?