Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@July_6_BcN ale 7,5/10 od babci się nie liczy
0
@BillyButcher tylko trzeba mieć te bombki. Chyba, że coś przegapiłem
0
@BillyButcher a daj pan spokój. Oni to co najwyżej boją się konsekwencji, bo jedna bomba na warszawę i gejm ower. Albo to jakieś trolololo, albo propagandowe gunwo, którego nawet nie włączam
0
@Comentateiro ale ponoć mundur nadal trzymasz w szafie…
0
@BillyButcher nasze możliwości bojowe kończą się na wrzuceniu achtunga do kibla, a nie na atakach nuklearnych xD
1
@Comentateiro a co tam robił potężny Bayern w latach 1933-1945?
4
@Bykunn przechodziłem. Szczerze, to nie bardzo mi się to podobało jak widziałem cierpiącą żonę, ale jakbym ja zaczął zachowywać się jak faja, to by raczej nie miała we mnie wsparcia, którego potrzebowała.
0
@July_6_BcN to się nazywa bycie pipą
3
@Comentateiro 5000 zł i jedziemy ze szwagrem odebrać autko
1
@takisobiektos no ale pejsy są po „naszej” stronie, więc wszystko git i pozytywny przekaz leci
2
@partymaker tebas mówił o stracie punktów?
0
@Kinginiesta szedł elegancko jakby do niczego nie doszło
1
Nie chce mi się wierzyć, że młody tak po prostu sobie zszedł z naderwanym mięśniem
4
Aspas to jeden z bardziej irytujących piłkarzy. Taki hiszpański Winicjusz
5
Nie mogę patrzeć na tego Rashforda. Tyle minut w tym sezonie, a cały czas jak ciało obce
4
Mecz imienia Ronalda Koemana. Chłop ma taką aurę, że odciska piętno z trybun
2
A co tam, nie sprawdzamy :c
0
Eminem sztywniutko
3
No dobra, po tej weryfikacji stwierdzam, że nas jednak zrobili w chujks
4
Nie no, było widać, że minimalny spalony. Szkoda, bo ładna bramka
0
Pedri i Ferran stracili formę odkąd ten pierwszy spotyka się z niejaką Alejandrą. To chyba nie przypadek
2
Dobrze, że Ansu Fati niedługo wraca
2
@Frimpong to już @July_6_BcN ma więcej do zaproponowania w tej kwestii
2
A by sobie człowiek pooglądał Digidonga od 46’
0
@Katalończyk 99 a ja myślę, że Flick kazał mu biegać z obciążeniem przez cały tydzień od ostatniego meczu
1
@Azazel_Pazuzu Marcus 20 strzałów, z czego 0 celnych
2
Ciekawe jakby Partaczi haratał podwieszony pod napastnika na prawej nie pogra, bo Yamal to inna liga, na lewej będzie się marnował
2
@Aragorn33 dzisiaj środa
2
Może sędzia pomyślał, że a uj tam, rano trzeba wstać i lecimy odrazu drugą połowę?
8
Jak ja dotrwam do końca tego meczu, to to będzie cud