2

@gumaz szakalaka

0

@July_6_BcN takie rozczarowanie

0

@July_6_BcN to co tam jeszcze wymyśliłaś?

0

@July_6_BcN uuu, jaka romantyczka przy piątku wieczór

0

@RoberDzik przy naszej „szerokiej” kadrze i tak musiałby grać najmocniejszy skład

0

@July_6_BcN co słychać w wielkim świecie?

1

@Frimpong i tak przez najbliższy tydzień

0

@July_6_BcN to git, bo oglądam jak chłop płytki klei xD

0

@July_6_BcN ale że co?

6

Kurde, chłop wygląda jakby go żywcem wyciągnęli z GTA San Andreas



1

@Kazragore nie śmieje. To jest tragiczne

0

@Roobo poczekaj, szeroki obóz demokratyczny zaraz się odgryzie i przypomni wiejską babę Mentzena

0

@Bykunn no nie może być, ale jeżeli w ramach zachęty ten, który ma dzieci miałby jakiś dodatek, to byłoby okej

5

@Bykunn przecież te składki, które oddajesz z wypłatą wpadają do systemu i w tej samej sekundzie wypadają na wypłaty dla obecnych emerytów. Masz tam odłożone całe 0 zł, 0 gr na swoją emeryturę. Później Twoja córka będzie tyrać na rodziców i tak w koło Macieju. Tylko to w końcu ebnie, bo będzie więcej emerytów niż ludzi pracujących.

1

@Arden myślę, że pojawi się zaraz propozycja podwyżki, a plotki o Barcelonie to były tylko plotki

1

@Kgorecki2500 tak powstają te wszystkie passaty w tdi z przebiegiem 120 tys z Niemiec

1

@Chimera młody podaje do przodu, a de Jong nie potrafi brać na siebie odpowiedzialności. To jest taki gość, że przy skali jego talentu potrzebny jest charakter Raphinhy i masz najlepszego pomocnika na świecie. Nam niestety trafił się teletubiś z przebłyskami geniuszu

1

@Derpowsky jednak wolę Bernala. Mam wrażenie, że de Jong jest tylko po to, żeby chwilę przetrzymać piłkę i oddać Pedriemu

6

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys w życiu nie słyszałem jej piosenki, a przynajmniej nie zdaje sobie sprawy z tego, że mógłbym słyszeć, ale jak mi się wyświetli gdzieś w internetach, to miło popatrzeć

0

@Aragorn33 z NBP to jest tak, że jak chce mieć zysk, to ma, jak nie chce, to nie ma. Tylko to ma przełożenie na walutę. Generalnie fajnie jakby nikt nie kładł łap na tej kasie

2

@Luciano99 znając Laporte, to to może być kolejna dźwignia

0

@Pedri16Future zastanawiał się, czy dostanie saszetkę z herbem Atletico

2

@mekston godzina 14:41, a @mekston pijany

1

@Kozinho. Uffff, cały czas gadałem, że jest nam potrzebny jak pani urwie majtki, ale po wczoraj wolałem zweryfikować po wielu zachwytach Julianem :D

0

To chcemy jednak tego Alvareza?

1

@Kgorecki2500 oczy krwawio

1

@CLS63AMG odpowiadam: bo Cubarsi to dzieciak, który dopiero się uczy, a gra na bardzo wymagającej pozycji w trudnym systemie

0

@Kgorecki2500 i zdjęcia jak z Maduro

26

Aaaa, tak w ogóle to fajnie, że piłkarze Atleti ustawiają sobie piłkę ręką w polu karnym, a var i sędzia mają wywalone jajca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?