Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@July_6_BcN a jak nie to jest ai. Głowa do góry
0
@July_6_BcN słuchaj no, ktoś tam czasem trafi 6, czy go inny piorun pierdzielnie. Wszystko przed Tobą
1
@Lisek a daj pan spokój. Pracowałem i na b2b i na uop i bardziej pasowało mi b2b. Państwo nie rypało mnie tak na podatkach i jak chciałem złapać jakąś fuchę, to wystarczyło wystawić fv. Jedyne co uop ma lepszego, to to, że nie wywalą Cię tak łatwo z dnia na dzień. Reszta na korzyść b2b
0
@TR3YWAY masło i dżem. Będę rzigoł
0
@July_6_BcN czyli marne szanse
1
@esem91 zajebiste :D
1
@Luciano99 to chyba powinieneś dać mu pracę
0
@July_6_BcN a kiedy zobaczymy?
4
@LAMC_10 i w najbliższym sondażu PSL 21,37%
2
@Dari0G ale w czym problem?
1
@czlowiektyczka na @Kessie wystarczyłby jeden kwadracik do cenzurowania
0
@Rastafarnianin @July_6_BcN jakies prześladowania dzisiaj
2
@sergio5 i tego leszcza porównują do Neymara
2
@mekston tylko niech uważa z Hugo bossem
2
@Popitek12 3500 tyś nie starcza?
0
@FcPortoFan1999 Oski, Ty lubisz też ekstraklasę
2
@July_6_BcN możesz zjeść i spalić te kalorie
4
Ten vibe niedzieli jest najgorszy. Niby wolne, ale następnego dnia do pracy
9
@LAMC_10 zjadłby jakieś jajko i wyluzował w święta
2
@July_6_BcN bo nie trzeba odrazu zmieniać się w @jowita
1
@July_6_BcN wincyj do kochania
3
@July_6_BcN bo Ciebie odrazu trzeba brać na kebsa, a nie bawić się w podchody
3
@Encore Winicjusz Junior welcome to Barcelona tricks and skills danza kuduro remix
2
@NeroTFP1 ale czy była tam kasa fiskalna?
2
@Comentateiro nie interesuje mnie Twoje życie erotyczne
1
@tomek8756 dobrze, że człowiek nie jest ze wsi. Jakbym miał ubić taką świnkę, to bym dostał depresji
1
@Aragorn33 jakby Ci się chciało oglądać, to byś wiedział, że tam nie było butelkomatu. Poza tym jak są, to wiecznie nie przyjmują butelek. Sam się kilka razy odbiłem. Kolejne debilne prawo
0
Kto tu na chama od kogo zerżnął? XD
https://informacje.wp.pl/sport/marca-atletico-madryt-zwrocilo-sie-do-cta-o-wyjasnienia-ws-faulu-gerarda-martina-7272051570320449a
0
Oezu. Etap z sierocińcem w RE9 jest zbyt gruby
0
@FCBparasiempre wstawiaj Pan takie tasiemce w komentarzu