Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może tylko mi się wydaje, ale z Bernalem na boisku piłka chodzi płynniej
3
W ogóle to jest trochę przegięcie, że od kiedy Lewy gra w Barcelonie, to chyba tylko raz leciał nasz mecz na TVP
1
To co, Alvarez gra pod transfer i trafi jakiegoś swojaczka w drugiej połowie?
2
@Dari0G Laporta, prowadź!
5
Atleti i tak jest za cienkie na wygranie LM, więc żal byłoby odpaść. Golimy frajerów
1
@July_6_BcN Eklerek zadowolony, mówi, że w końcu się wysypia
0
@July_6_BcN oglądałem taki film, 365 dni. Niby czekałem na Ciebie, ale nawinął się @Eklerek i jakoś tak wyszło
5
@Bunk420 Leszek Ołlowski i Jakub Knurzydlo w cenie
2
@heniusss i wiadomo skąd słabsza dyspozycja Ferrana. Jest mobbingowany przez Niemca
1
@macio_944 zatrudnij się. Zrobią te koleje co jeżdżą 320 km/h, to czas dojazdu będzie prawie jakby zjechał windą z 3 piętra
0
@Aragorn33 ale młody wydaje się być kumaty. Bardziej martwiłbym się jakby to Rapha był w takiej sytuacji
3
@Eric_Abidal_22 CR był lepszym piłkarzem, a dodatkowo zmienił sposób gry. Przykleił się bardziej pola karnego. Real gra tak, że bez sprintów ciężko im stworzyć okazję.
8
@heniusss nawet za granico się śmieją z Marciniaka
6
@Aragorn33 pewnie taki sam plan jak te na powstrzymanie Messiego
2
@Eric_Abidal_22 tylko bez szybkości nie będzie oddawał tych strzałów
4
Trzyma się za dobre kolano?
0
Wyobraźmy sobie teraz Mareczka w bramce Bayernu xD
0
@maroon kurde, a już pisałem papier
0
@Roobo bombowców i latających cystern nie podnosi się dla straszenia. Możemy obudzić się w nowej rzeczywistości
0
Monkey domagał się kartki dla siebie?
1
Może to takie szachy 5D Laporty? Odpuścił Diaza, który strzela dzisiaj realowi
3
Monkey nie potrafi przyjąć piłki, a i tak mają strzał. Ten Baja nadaje się do tarcia chrzanu
3
Kompany, typie, dzwoń do Flicka
0
@Comentateiro tik tak
5
Noooooooo kurwa mać
6
Jeżeli Baja strzeli pierwszy, to padnie słynne „niestety”?
0
Dobra, chyba stara prawda się ziści, że Real leje każdego, aż trafi na Barce, która ich pokona
0
Dobra, Noja już nie pamięta jak się gra nogami
3
A to nie Valverde faulował?
0
@Ilka tak samo dobry powód jak długi