5

Zjeb jak ojciec…

0

Pedri jakiś nieswój

0

Jebaniutki. W sumie to nic lepszego by nie zrobił, ale Yamal miałby 1 na 1, więc to nie powinna być czerwona?

8

Lewy miałby już dwie bramki. Problem w tym, że nie dobiegłby już do takich piłek

7

Od słuchania Ołłowskiego można wylądować na onkologii. Bez kitu

3

To zaczynamy serię 4 spotkań, które dadzą odpowiedź, czy warto wykupić tego Rasha

1

7

@norbi77 bo w Trumpie żyją dwa wilki

17

Żona szykowała święconkę i naszła mnie taka myśl, czy w Afryce wkłada się do niej banany? @Kessie jak jest?

1

@Kgorecki2500 no nie widzę wad rozdupcenia tego sztucznego tworu przez Turków

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@arasz1819 @Moderacja tak w ogóle to kiedyś ukrócicie te prowokacje?

2

@Safrani zapa to nie obiad

4

@gumaz podłączyłem mu wczoraj neta i od 17h nie wychodzi z piwnicy

1

@Popitek12 i tym kimś byłeś Ty

1

@Fog_W_1899 a ja tam nawet @Safrani lubie. Niby widzewiok i nie przyznaje się do tego, że jest z Łodzi, ale porządny z niego użytkownik

2

@kanver_ a może napastnik? Trzeba tylko szybko biegać

6

Komentarz usunięty

6

@Safrani znalazł sobie pasję w życiu, a innym, zawistnym przeszkadza

3

@gumaz a później szczelają w łopony, albo nie potrafią wyjąć chłopa z kradzionego samochodu bez demolowania wszystkiego na około. No i czasem sami do siebie postrzelają

2

@marcin62 a w fifunię, to już wogole. Normalnie perpetum debile

3

Jak przystało na niekwestionowanego mistrza Orlen Federation forma mutant. Brawo @Frimpong



4

@Bolton no, w złotych tarasach. Wszystko się zgadza

7

Dzisiaj spotkałem @Popitek12 w złotych tarasach



1

@Vegeta88 w ogóle dobrze, że Kosiniak teraz jest w rządzie, bo Kamysz chciał odbierać prawa obywatelskie. Ale o tym też koledzy nie pamiętają

1

@Kgorecki2500 od kilku lat jest francuska

3

@Tasde ramię w ramię głosowała z nimi platforma, lewica i PSL, ale to trzeba chcieć pamiętać

2

@Czajka90 patrząc na ilość dziur, to chyba nie

8

@Tasde powinno się obciążyć kowidowych zamordystów od prawa do lewa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?