Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zjeb jak ojciec…
0
Pedri jakiś nieswój
0
Jebaniutki. W sumie to nic lepszego by nie zrobił, ale Yamal miałby 1 na 1, więc to nie powinna być czerwona?
8
Lewy miałby już dwie bramki. Problem w tym, że nie dobiegłby już do takich piłek
7
Od słuchania Ołłowskiego można wylądować na onkologii. Bez kitu
3
To zaczynamy serię 4 spotkań, które dadzą odpowiedź, czy warto wykupić tego Rasha
1
@Comentateiro danke
7
@norbi77 bo w Trumpie żyją dwa wilki
17
Żona szykowała święconkę i naszła mnie taka myśl, czy w Afryce wkłada się do niej banany? @Kessie jak jest?
1
@Kgorecki2500 no nie widzę wad rozdupcenia tego sztucznego tworu przez Turków
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@arasz1819 @Moderacja tak w ogóle to kiedyś ukrócicie te prowokacje?
2
@Safrani zapa to nie obiad
4
@gumaz podłączyłem mu wczoraj neta i od 17h nie wychodzi z piwnicy
1
@Popitek12 i tym kimś byłeś Ty
1
@Fog_W_1899 a ja tam nawet @Safrani lubie. Niby widzewiok i nie przyznaje się do tego, że jest z Łodzi, ale porządny z niego użytkownik
2
@kanver_ a może napastnik? Trzeba tylko szybko biegać
6
Komentarz usunięty
6
@Safrani znalazł sobie pasję w życiu, a innym, zawistnym przeszkadza
3
@gumaz a później szczelają w łopony, albo nie potrafią wyjąć chłopa z kradzionego samochodu bez demolowania wszystkiego na około. No i czasem sami do siebie postrzelają
2
@marcin62 a w fifunię, to już wogole. Normalnie perpetum debile
3
Jak przystało na niekwestionowanego mistrza Orlen Federation forma mutant. Brawo @Frimpong
4
@Bolton no, w złotych tarasach. Wszystko się zgadza
7
Dzisiaj spotkałem @Popitek12 w złotych tarasach
1
@Vegeta88 w ogóle dobrze, że Kosiniak teraz jest w rządzie, bo Kamysz chciał odbierać prawa obywatelskie. Ale o tym też koledzy nie pamiętają
1
@Kgorecki2500 od kilku lat jest francuska
3
@Tasde ramię w ramię głosowała z nimi platforma, lewica i PSL, ale to trzeba chcieć pamiętać
2
@Czajka90 patrząc na ilość dziur, to chyba nie
8
@Tasde powinno się obciążyć kowidowych zamordystów od prawa do lewa