Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@draxidox hmmm, czekam na deszcz i srające gołębie
4
@gumaz skoro kupiliśmy to za nasze, to niech nas w pompkę cmokną.
0
@lithotripter może paliwo nie było tanie, ale za to było chrzczone
1
@Safrani bo tu trzeba kombinować. Mam po drodze do pracy shella ukrytego w centrum handlowym, na którym zawsze jest mniejszy ruch. Główka pracuje i nawet rudy zdrajca Narodu Polskiego mnie nie ogra
3
I cyk, fura zalana za 6.16
2
@MirusAmisz taki erasmus?
1
@Karzel ja korzystam z Safari, jedynym wyjątkiem jest fcbarca.com. To jedna, jedyna strona, którą otwieram w operze. Hatfu za te wszystkie bany z czapy
2
@macio_944 no wydaje mi się, że Barcelona to ważniejsza instytucja niż hameryka
@Kgorecki2500 gorzej, ma Yamala
0
@macio_944 a jak Laporta robi takie pląsy, to dajesz zielone
2
@Bolton a Ty byś chciał być czelsiokiem?
2
@Bykunn @Kgorecki2500 przyszli marudy
0
@July_6_BcN bzdury, alkoholicy są szczupli. Sławek żre jak knur
0
@Nazio_87 dobrze mówi
0
@Kgorecki2500 ten se majtki kupił
1
@Nazio_87 a ja dalej swoje, że ten wzrost jest akurat mega atutem
1
Brak takiej dyskusji
0
@LAMC_10 idź Ty do dermatologa, a później zgol rude włosy
7
@Luciano99 grałbym we wszystkie
1
@majkiii ciekawe, czy do budowy stadionu są wykorzystywane elektronarzędzia firmy bosh
0
@Aragorn33 ooo, mój ulubieny lobbysta się załapał
1
@Comentateiro ja bym się nie zdziwił jakbyś miał na imię Jarosław :D
1
@kanver_ oczywiście, że to tylko i wyłącznie wina rudego zdrajcy Narodu Polskiego
1
@partymaker no, jakby człowiek miał bojkotować wszystko co niemieckie, to byśmy musieli cofnąć się o jakieś 200 lat :P
12
Mam czutkę, że ze Szwedami 0:1. Bramka Zlatana po asyście Ljungberga w 69 minucie :/
0
@Toretto nikt im za 17 latka z Polski nie zapłaci dużych pieniędzy. Zwłaszcza, że większe gwiazdy ligi portugalskiej przepadały w mocniejszych ligach
0
@LAMC_10 patrząc na to, że ma talent i obecnie jest w naszym zasięgu finansowym, to moznaby zaryzykować z transferem
0
@Rifek przeczytaj jeszcze raz
1
@July_6_BcN jak to jest, że znowu nasza gówno dyskusja przyczyniła się do podbicia czyjegoś wpisu do gorących?
0
@MateS kto jest kurła synem kogo?
1
@July_6_BcN ale do Interu się przyznajesz?