2

@draxidox hmmm, czekam na deszcz i srające gołębie

4

@gumaz skoro kupiliśmy to za nasze, to niech nas w pompkę cmokną.

0

@lithotripter może paliwo nie było tanie, ale za to było chrzczone

1

@Safrani bo tu trzeba kombinować. Mam po drodze do pracy shella ukrytego w centrum handlowym, na którym zawsze jest mniejszy ruch. Główka pracuje i nawet rudy zdrajca Narodu Polskiego mnie nie ogra

3

I cyk, fura zalana za 6.16

2

@MirusAmisz taki erasmus?

1

@Karzel ja korzystam z Safari, jedynym wyjątkiem jest fcbarca.com. To jedna, jedyna strona, którą otwieram w operze. Hatfu za te wszystkie bany z czapy

2

@macio_944 no wydaje mi się, że Barcelona to ważniejsza instytucja niż hameryka
@Kgorecki2500 gorzej, ma Yamala

0

@macio_944 a jak Laporta robi takie pląsy, to dajesz zielone

2

@Bolton a Ty byś chciał być czelsiokiem?

2

@Bykunn @Kgorecki2500 przyszli marudy

0

@July_6_BcN bzdury, alkoholicy są szczupli. Sławek żre jak knur

0

@Nazio_87 dobrze mówi

0

@Kgorecki2500 ten se majtki kupił

1

@Nazio_87 a ja dalej swoje, że ten wzrost jest akurat mega atutem

1

Brak takiej dyskusji

0

@LAMC_10 idź Ty do dermatologa, a później zgol rude włosy

7

@Luciano99 grałbym we wszystkie

1

@majkiii ciekawe, czy do budowy stadionu są wykorzystywane elektronarzędzia firmy bosh

0

@Aragorn33 ooo, mój ulubieny lobbysta się załapał

1

@Comentateiro ja bym się nie zdziwił jakbyś miał na imię Jarosław :D

1

@kanver_ oczywiście, że to tylko i wyłącznie wina rudego zdrajcy Narodu Polskiego

1

@partymaker no, jakby człowiek miał bojkotować wszystko co niemieckie, to byśmy musieli cofnąć się o jakieś 200 lat :P

12

Mam czutkę, że ze Szwedami 0:1. Bramka Zlatana po asyście Ljungberga w 69 minucie :/

0

@Toretto nikt im za 17 latka z Polski nie zapłaci dużych pieniędzy. Zwłaszcza, że większe gwiazdy ligi portugalskiej przepadały w mocniejszych ligach

0

@LAMC_10 patrząc na to, że ma talent i obecnie jest w naszym zasięgu finansowym, to moznaby zaryzykować z transferem

0

@Rifek przeczytaj jeszcze raz

1

@July_6_BcN jak to jest, że znowu nasza gówno dyskusja przyczyniła się do podbicia czyjegoś wpisu do gorących?

0

@MateS kto jest kurła synem kogo?

1

@July_6_BcN ale do Interu się przyznajesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?