Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak to było? Premier League odjechała La Liga? :V
2
Ależ piękny pogrom. @Faro pozdrowienia!
2
Raphinha to najlepsze co spotkało tę drużynę po przyjściu Flicka. Kolejny ważny mecz, 5 bramek i w każdą zamieszany Piękny Brazylijczyk
1
@Faro człowieku, ja nie wiem co to są te simpy. Mam prawie 34 lata
0
@July_6_BcN ale wiesz, że dla Ciebie jest specjalne miejsce w serduszku każdego z nas?
8
Komentarz usunięty
4
@PIWOSZ89 w końcu się umyjesz. Oby częściej grali w LM
21
@July_6_BcN czy czujesz oddech nowej koleżanki na plecach i boisz się o swoją pozycję na la bambie?
1
@Safrani szanuje, że od tylu lat potrafią odgrzewać pająka i trzepać na tym kasę
8
Kurła, ale mi się dzisiaj nie chce robić na te złodziejkę szefową
1
@Ilka Hansi pewnie wolałby być Polakiem jakby mógł wybrać
1
@Katalończyk 99 wydaje mi się, że powinniśmy ściągnąć Aube na szpice, lewą Fati, prawa Ferran. Lewy, Yamal i Raphinha na wypożyczenie do jakiegoś OM
@Ilka ale wiesz, że Hansi mówi Fur Deutschland?
10
Ale że co, Flicka wywalamy i bierzemy Xaviego?
1
@Roobo jakoś Messiemu, Ronaldo, Neyowi, Raphie, Yamalowi, czy tam innemu skrzydłowemu nie przeszkadzała pozycja do strzelania bramek :P
1
@macio_944 już nie mów o sobie w trzeciej osobie
16
Ej, Mordy, ja jutro też idę do fryzjera, ale czy to kogoś interesuje? :(
0
@July_6_BcN na różnych etapach życia różnie się dzieje
@clyde europa i święta powinny być białe?
0
@clyde @July_6_BcN jak to jest z tymi murzynami?
1
@Safrani każdemu po mieszkaniu. Mieszkanie prawem nie towarem
1
@Safrani no i w czym problem? Niech wydrukuje 500 mld. Jeszcze na tanie mieszkania na wynajem starczy
3
@Kgorecki2500 żałosny jest. Gdyby nie to, że kiedyś kopnął prosto piłkę, to by co najwyżej ulice zamiatał
1
@Safrani a nie można wyjąć tych pieniędzy z bankomatu?
1
@MessiForeverTheBest tylko ciekawe, której. Lysy raczej nie do ruszenia po wygraniu Euro. W ogóle z takim składem nie ma szans, że odpadnie wcześniej niż 1/2 na MŚ
1
Guardioli ewidentnie przydałaby się zmiana otoczenia. Problem w tym, że została mu już tylko liga włoska i francuska. W PSG zadomowił się Lucho, a u makaronów nie będzie transferów. Ciekawe jak się potoczy dalsza kariera Pepa, bo nie wyobrażam sobie gdzie mógłby osiąść od nowego sezonu. Jako trenera Repki go nie widzę, bo tam to w ogóle będzie miał ograniczony zbiór piłkarzy.
0
@Ilka i gdzie jesteś? Ułożyłem już pierwszy poziom, a Ciebie nie ma
1
@Ilka klocki rozkładaj i lecimy
4
Wydaje mi się, że City potrzebuje Ter Stegena i de Jonga w pakiecie za 150 mln
6
@Frimpong Tibo dobry ziomek. Wygrzmoci babę kolegi, a później powie coś o wartościach i tak to się kręci
0
Ten Łunin to większa ciamajdą niż nasz Łoniaki. City musisz
4
@macio_944 jakby człowiek nie wiedział, że ona odpowiadała za taktykę, to by mógł opacznie zrozumieć:v