5

Jak to było? Premier League odjechała La Liga? :V

2

Ależ piękny pogrom. @Faro pozdrowienia!

2

Raphinha to najlepsze co spotkało tę drużynę po przyjściu Flicka. Kolejny ważny mecz, 5 bramek i w każdą zamieszany Piękny Brazylijczyk

1

@Faro człowieku, ja nie wiem co to są te simpy. Mam prawie 34 lata

0

@July_6_BcN ale wiesz, że dla Ciebie jest specjalne miejsce w serduszku każdego z nas?

8

Komentarz usunięty

4

@PIWOSZ89 w końcu się umyjesz. Oby częściej grali w LM

21

@July_6_BcN czy czujesz oddech nowej koleżanki na plecach i boisz się o swoją pozycję na la bambie?

1

@Safrani szanuje, że od tylu lat potrafią odgrzewać pająka i trzepać na tym kasę

8

Kurła, ale mi się dzisiaj nie chce robić na te złodziejkę szefową

1

@Ilka Hansi pewnie wolałby być Polakiem jakby mógł wybrać

1

@Katalończyk 99 wydaje mi się, że powinniśmy ściągnąć Aube na szpice, lewą Fati, prawa Ferran. Lewy, Yamal i Raphinha na wypożyczenie do jakiegoś OM

@Ilka ale wiesz, że Hansi mówi Fur Deutschland?

10

Ale że co, Flicka wywalamy i bierzemy Xaviego?

1

@Roobo jakoś Messiemu, Ronaldo, Neyowi, Raphie, Yamalowi, czy tam innemu skrzydłowemu nie przeszkadzała pozycja do strzelania bramek :P

1

@macio_944 już nie mów o sobie w trzeciej osobie

16

Ej, Mordy, ja jutro też idę do fryzjera, ale czy to kogoś interesuje? :(

0

@July_6_BcN na różnych etapach życia różnie się dzieje
@clyde europa i święta powinny być białe?

0

@clyde @July_6_BcN jak to jest z tymi murzynami?

1

@Safrani każdemu po mieszkaniu. Mieszkanie prawem nie towarem

1

@Safrani no i w czym problem? Niech wydrukuje 500 mld. Jeszcze na tanie mieszkania na wynajem starczy

3

@Kgorecki2500 żałosny jest. Gdyby nie to, że kiedyś kopnął prosto piłkę, to by co najwyżej ulice zamiatał

1

@Safrani a nie można wyjąć tych pieniędzy z bankomatu?

1

@MessiForeverTheBest tylko ciekawe, której. Lysy raczej nie do ruszenia po wygraniu Euro. W ogóle z takim składem nie ma szans, że odpadnie wcześniej niż 1/2 na MŚ

1

Guardioli ewidentnie przydałaby się zmiana otoczenia. Problem w tym, że została mu już tylko liga włoska i francuska. W PSG zadomowił się Lucho, a u makaronów nie będzie transferów. Ciekawe jak się potoczy dalsza kariera Pepa, bo nie wyobrażam sobie gdzie mógłby osiąść od nowego sezonu. Jako trenera Repki go nie widzę, bo tam to w ogóle będzie miał ograniczony zbiór piłkarzy.

0

@Ilka i gdzie jesteś? Ułożyłem już pierwszy poziom, a Ciebie nie ma

1

@Ilka klocki rozkładaj i lecimy

4

Wydaje mi się, że City potrzebuje Ter Stegena i de Jonga w pakiecie za 150 mln

6

@Frimpong Tibo dobry ziomek. Wygrzmoci babę kolegi, a później powie coś o wartościach i tak to się kręci

0

Ten Łunin to większa ciamajdą niż nasz Łoniaki. City musisz

4

@macio_944 jakby człowiek nie wiedział, że ona odpowiadała za taktykę, to by mógł opacznie zrozumieć:v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?