3

@BulaKG weź zapytaj o rozmiar

2

@BulaKG póki co badanie gruntu
@Ilka to powiedz coś o sobie

11

Dobrej nocy i kolorowych snów la bambo. Kładę się spokojny z myślą, że @Kessie pilnuje porządku na nocnej zmianie

4

@Karol145 musisz ją przesłuchać

3

@Ilka jasne, 15 rok na la bambie i nie znasz przygód Kucharka :D

1

@FcPortoFan1999 co szlifujesz?

2

@PIWOSZ89 ręce na kołdrę erosomanie

13

@Ilka to Ty jesteś dziewczyną z opowieści @VegetaPolska ?

2

@blakkudium otóż @Kessie jest o dwa rowery od nowej szczęki

0

@FcPortoFan1999 A czym się tam Oski zajmujesz?

4

@Comentateiro Tobie jedna starczy. Zęby Ci powypadały trzy wieki temu, to będziesz musiał ssać każdą kostkę. Dzięki Panu Premierowi będziesz zdrowszy

1

@Messiah10 a ten natanjachuj to w końcu umarł, czy nie żyje?

5

@Comentateiro już wiem kto pisał te wszystkie zabawne historie do czasopism

24

@LAMC_10 przed kim nas bronią od 40 lat?

1

@Safrani to ich jest dwóch?

1

@Safrani a gdzie Tomasz Karolak?

1

@Kapitan9 ale my obecnie nie mamy alternatywy. To, że dzieciak zagrał spoko spotkanie ze zdominowaną Sevillą nie znaczy, że mamy sprzedać jednego z najlepszych PO na świecie.

1

@Kapitan9 bo nie sprzedaje się tych z topu

1

@michal26 wiesz no, mieliśmy punkt odniesienia do pierwszej kadencji. Wtedy nie było wcale źle

10



Oglądaliście już to nowe Peaky Blinders?

3

@Kapitan9 jeszcze sprzedajmy Raphinhe, bo dostaniemy ze 100 mln, a przy okazji można wyrwać z 250 za Yamala. Brzmi jak plan

5

@Safrani Trochę nie chce mi się wierzyć, że wszystkie rządy uwalają to bez nacisków z zewnątrz. Jedyne co, to to jest ryzykowna inwestycja, bo teraz zaczniesz, a sukces odtrąbi ktoś za kilkanaście lat.

Taki atom odmienia wszystko. Jakie to by było ożywienie gospodarcze…

1

@mekston rum się skończył. Teraz parzy herbatę

9

@Safrani tak poważnie, to moim skromnym zdaniem od lat powinniśmy pchać się w atom. Ale wiadomo, to nie jest koszerne, bo od reaktorów jądrowych niedaleko do bomb, a na to nam nasi sojusznicy i przyjaciele ze wschodu nie pozwolą. Po co komu silna Polska?

5

@Safrani nie wierzę Ci, bo Ty jesteś za Widzewem.

3

@wyrek no właśnie dlatego, że ich to nie dotknie. Szczekający na wszystko Sikorski weźmie dupę w troki i przeniesie się do Juesej. Reszta do Niemiec albo na Węgry. Tylko my będziemy żreć gruz, o który będziemy się bić z cyganami

7

@marcin62 robią te nowe gry, wymyślają nowe technologie, a i tak wszystko wygląda jak gówno przy RDR2 z 2018 roku

8

@michal26 zawsze mówiłem, że największą zaletą Trumpa jest nieprzewidywalność. I miałem rację - nie przewidziałem, że będzie taki pierdolnięty w drugiej kadencji

4

@Arkon dzisiaj usłyszałem z ust Trumpa, że Iran nie ma ani wojska, ani sprzętu, ani przywódców, ale hej, hej - przypłyńcie do cieśniny nam pomóc, bo sobie nie radzimy z ostrzałem Iranu. Pomarańczowy próbuje grać w szachy 5d i osłabiać Rosję i Chiny pośrednio przez ich sojuszników, ale póki co, to on się nadaje do gry w bierki.

1

@Laminedependencia czyli da się być jeszcze brzydszym Winicjuszem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?