Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@BulaKG weź zapytaj o rozmiar
2
@BulaKG póki co badanie gruntu
@Ilka to powiedz coś o sobie
11
Dobrej nocy i kolorowych snów la bambo. Kładę się spokojny z myślą, że @Kessie pilnuje porządku na nocnej zmianie
4
@Karol145 musisz ją przesłuchać
3
@Ilka jasne, 15 rok na la bambie i nie znasz przygód Kucharka :D
1
@FcPortoFan1999 co szlifujesz?
2
@PIWOSZ89 ręce na kołdrę erosomanie
13
@Ilka to Ty jesteś dziewczyną z opowieści @VegetaPolska ?
2
@blakkudium otóż @Kessie jest o dwa rowery od nowej szczęki
0
@FcPortoFan1999 A czym się tam Oski zajmujesz?
4
@Comentateiro Tobie jedna starczy. Zęby Ci powypadały trzy wieki temu, to będziesz musiał ssać każdą kostkę. Dzięki Panu Premierowi będziesz zdrowszy
1
@Messiah10 a ten natanjachuj to w końcu umarł, czy nie żyje?
5
@Comentateiro już wiem kto pisał te wszystkie zabawne historie do czasopism
24
@LAMC_10 przed kim nas bronią od 40 lat?
1
@Safrani to ich jest dwóch?
1
@Safrani a gdzie Tomasz Karolak?
1
@Kapitan9 ale my obecnie nie mamy alternatywy. To, że dzieciak zagrał spoko spotkanie ze zdominowaną Sevillą nie znaczy, że mamy sprzedać jednego z najlepszych PO na świecie.
1
@Kapitan9 bo nie sprzedaje się tych z topu
1
@michal26 wiesz no, mieliśmy punkt odniesienia do pierwszej kadencji. Wtedy nie było wcale źle
10
Oglądaliście już to nowe Peaky Blinders?
3
@Kapitan9 jeszcze sprzedajmy Raphinhe, bo dostaniemy ze 100 mln, a przy okazji można wyrwać z 250 za Yamala. Brzmi jak plan
5
@Safrani Trochę nie chce mi się wierzyć, że wszystkie rządy uwalają to bez nacisków z zewnątrz. Jedyne co, to to jest ryzykowna inwestycja, bo teraz zaczniesz, a sukces odtrąbi ktoś za kilkanaście lat.
Taki atom odmienia wszystko. Jakie to by było ożywienie gospodarcze…
1
@mekston rum się skończył. Teraz parzy herbatę
9
@Safrani tak poważnie, to moim skromnym zdaniem od lat powinniśmy pchać się w atom. Ale wiadomo, to nie jest koszerne, bo od reaktorów jądrowych niedaleko do bomb, a na to nam nasi sojusznicy i przyjaciele ze wschodu nie pozwolą. Po co komu silna Polska?
5
@Safrani nie wierzę Ci, bo Ty jesteś za Widzewem.
3
@wyrek no właśnie dlatego, że ich to nie dotknie. Szczekający na wszystko Sikorski weźmie dupę w troki i przeniesie się do Juesej. Reszta do Niemiec albo na Węgry. Tylko my będziemy żreć gruz, o który będziemy się bić z cyganami
7
@marcin62 robią te nowe gry, wymyślają nowe technologie, a i tak wszystko wygląda jak gówno przy RDR2 z 2018 roku
8
@michal26 zawsze mówiłem, że największą zaletą Trumpa jest nieprzewidywalność. I miałem rację - nie przewidziałem, że będzie taki pierdolnięty w drugiej kadencji
4
@Arkon dzisiaj usłyszałem z ust Trumpa, że Iran nie ma ani wojska, ani sprzętu, ani przywódców, ale hej, hej - przypłyńcie do cieśniny nam pomóc, bo sobie nie radzimy z ostrzałem Iranu. Pomarańczowy próbuje grać w szachy 5d i osłabiać Rosję i Chiny pośrednio przez ich sojuszników, ale póki co, to on się nadaje do gry w bierki.
1
@Laminedependencia czyli da się być jeszcze brzydszym Winicjuszem