Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Encore szkoda, że wylosował się za Xaviego, Iniesty, Busiego i Fabregasa. 5 takich kocurów w tym samym czasie, to aberracja
3
@Tasde proszę Cię, nie osłabiaj mnie. Opuszczali nas eksperci w swoich dziedzinach jeden po drugim. Cała la bamba miała ubaw z dźwigni i ze szwagrów. Problemy ze stadionem, problemy z rejestracjami, ffp, fatalnie rozegrana sprawa Messiego i wiele innych przykładów dowodzą tylko, że mottem Laporty jest „życie to taniec”. Uwielbiam grubasa, ale jakby nie był wygadanym cwaniakiem, to bylibyśmy w jeszcze większej dupie niż jesteśmy. Podkreślę jeszcze raz - tylko on może nas z tego wyciągnąć, ale o profesjonalnym kierownictwie w klubie nie może być mowy.
Co do samego Xaviego. Przyszedł za głębokiego Koemana i z 8 miejsca zrobił wicelidera. Później zdobył mistrza i puchar. Nie był idealnym trenerem, ale wyciągnął pomocną dłoń do klubu swojego życia i dał nam trochę radości po kilku latach z pustymi gablotami.
1
@BulaKG a napisałeś pięć poprzednich?
12
Odbiór Xaviego wczoraj wieczorem i dzisiaj po południu jest skrajnie odmienny. Tak jak po pierwszej części wywiadu pomyślałem sobie - przecież każdy wie, że to Szwagier jest szarą eminencją w tym klubie, tak po drugiej mam mieszane odczucia. Generał chyba dał się wmanewrować Fontowi w gierkę polityczną i tylko na tym stracił. Mógł chłop już nic nie mówić. Tak to został zezłomowany przez Laporte, Tebasa, dziennikarzy i jeszcze Flick został w to wmieszany. Zupełnie niepotrzebna historia, która będzie ciągnąć się latami za Xavim. Jaki jest Lapcio każdy widzi. Tylko el presidente ma ten dar, że zawsze spadnie na cztery łapy i ma niesłychanego nosa do trenerów. No i to jest ten typ, którego nie da się nie lubić. Idealny strażak w burdelu. Nikt inny by nie wyprowadził klubu na prostą.
1
@agaFCB staraj się robić ćwiczenia wielostawowe. Jakieś ściąganie drążka w różnych chwytach, wiosłowanie, przyciąganie, itp. Kobieta nie potrzebuje dodatkowo izolować bicepsów, a przy okazji treningu pleców mocno pracują. Zresztą przy wyciskaniach też :D
0
@agaFCB a co robiłaś tymi hantelkami?
1
@agaFCB jak na siłce pracowałem, to były chłopy, które miały problem targać 6kg na bica. Może będziesz wśród dzików :P
2
@Dankho94isback nie ma nic bardziej męskiego niż gejowski sex, pamiętaj
0
@Dankho94isback hej Papito
0
@Bobo25 trzeba ich trzymać na powierzchni
0
@Bobo25 sędzia nie wytrzyma
1
Szwagier to taki Kaczyński Barcelony. Rozdaje karty, a za nic nie odpowiada:v
0
@Rastafarnianin a nie lepiej na karniaczka dla realu madryt?
4
W ogóle to jest posrane, że jakieś stare dziady, którym marzy się przed śmiercią zapisać się w historii świata jednym dosłownie niszczą, a drugim utrudniają życie. Sami nie ponosząc skutków. To już te okropne Chiny są dużo mądrzejsze od nich. Oni po cichu dyplomacją i pieniędzmi budują sobie strefy wpływów. Nie robią tego rakietami jak dwa debile z USA i ZSRR (bo chłop chyba myśli, że ten kołchoz dalej istnieje).
1
@Katalończyk 99 tak, ten sam, który pracował z nim również u wielbłądów
19
W szoku jestem, że tyle osób zesrało się o Xaviego. Cała la bamba smieszkuje ze szwagrów, każdy marudzi, że jesteśmy w dupie, ale jak Xavi powiedział to samo, to wszystkim odpie**** xD
4
Czawi na zawsze w moim serduszku. Szacun za piękną karierę piłkarską i jeszcze większy za pomoc klubowi, który był w ciemnej dupie za Koemana. Mało kto by się tego podjął.
1
@Gibbon_FCB wydaje Ci się
2
Może lepiej próbować wyciągnąć tego Oskiego z Porto, a nie kupować Rashforda ;P
0
@4drian0 a gdzie ty wsadzasz tego ogórka?
O boże, o kurła!!!!!111
1
@Bykunn szkoda mi czasu, żeby to włączać, tylko zawsze śmieszy Sikorski krytykujący innych za gadanie bzdur
0
@Pawlak1992 ważne, że chłop z babą, a nie dwa chłopy
0
@Kapitan hawk Radzio nie potrzebuje doradców, bo bez ich pomocy często bredzi :P
1
@Kgorecki2500 i to jest ta straszna gra?
2
@July_6_BcN dobrze nam wszystkim zrobiła tą rozłąka. Przypomnieliśmy sobie co naprawdę liczy się w życiu
0
@July_6_BcN całe szczęście bez atencji więdniesz i nie dajesz o sobie zapomnieć:*
0
@Damian11 czekaj, już do nich dzwonię
0
@TR3YWAY uwielbiam ten uśmiech @July_6_BcN
6
Ja nie wierzę, że on to wszystko robi na serio
0
@Arden o argument nie zapytałeś.
Nie chce gościa, który ma prawie 32 lata, któremu będzie trzeba dać jeden z najwyższych kontraktów w drużynie, a za 2-3 lata może być problem z wypchnięciem go, bo przestanie dowozić. Lepiej Ci?