18

@Encore szkoda, że wylosował się za Xaviego, Iniesty, Busiego i Fabregasa. 5 takich kocurów w tym samym czasie, to aberracja

3

@Tasde proszę Cię, nie osłabiaj mnie. Opuszczali nas eksperci w swoich dziedzinach jeden po drugim. Cała la bamba miała ubaw z dźwigni i ze szwagrów. Problemy ze stadionem, problemy z rejestracjami, ffp, fatalnie rozegrana sprawa Messiego i wiele innych przykładów dowodzą tylko, że mottem Laporty jest „życie to taniec”. Uwielbiam grubasa, ale jakby nie był wygadanym cwaniakiem, to bylibyśmy w jeszcze większej dupie niż jesteśmy. Podkreślę jeszcze raz - tylko on może nas z tego wyciągnąć, ale o profesjonalnym kierownictwie w klubie nie może być mowy.

Co do samego Xaviego. Przyszedł za głębokiego Koemana i z 8 miejsca zrobił wicelidera. Później zdobył mistrza i puchar. Nie był idealnym trenerem, ale wyciągnął pomocną dłoń do klubu swojego życia i dał nam trochę radości po kilku latach z pustymi gablotami.

1

@BulaKG a napisałeś pięć poprzednich?

12

Odbiór Xaviego wczoraj wieczorem i dzisiaj po południu jest skrajnie odmienny. Tak jak po pierwszej części wywiadu pomyślałem sobie - przecież każdy wie, że to Szwagier jest szarą eminencją w tym klubie, tak po drugiej mam mieszane odczucia. Generał chyba dał się wmanewrować Fontowi w gierkę polityczną i tylko na tym stracił. Mógł chłop już nic nie mówić. Tak to został zezłomowany przez Laporte, Tebasa, dziennikarzy i jeszcze Flick został w to wmieszany. Zupełnie niepotrzebna historia, która będzie ciągnąć się latami za Xavim. Jaki jest Lapcio każdy widzi. Tylko el presidente ma ten dar, że zawsze spadnie na cztery łapy i ma niesłychanego nosa do trenerów. No i to jest ten typ, którego nie da się nie lubić. Idealny strażak w burdelu. Nikt inny by nie wyprowadził klubu na prostą.

1

@agaFCB staraj się robić ćwiczenia wielostawowe. Jakieś ściąganie drążka w różnych chwytach, wiosłowanie, przyciąganie, itp. Kobieta nie potrzebuje dodatkowo izolować bicepsów, a przy okazji treningu pleców mocno pracują. Zresztą przy wyciskaniach też :D

0

@agaFCB a co robiłaś tymi hantelkami?

1

@agaFCB jak na siłce pracowałem, to były chłopy, które miały problem targać 6kg na bica. Może będziesz wśród dzików :P

2

@Dankho94isback nie ma nic bardziej męskiego niż gejowski sex, pamiętaj

0

@Dankho94isback hej Papito

0

@Bobo25 trzeba ich trzymać na powierzchni

0

@Bobo25 sędzia nie wytrzyma

1

Szwagier to taki Kaczyński Barcelony. Rozdaje karty, a za nic nie odpowiada:v

0

@Rastafarnianin a nie lepiej na karniaczka dla realu madryt?

4

W ogóle to jest posrane, że jakieś stare dziady, którym marzy się przed śmiercią zapisać się w historii świata jednym dosłownie niszczą, a drugim utrudniają życie. Sami nie ponosząc skutków. To już te okropne Chiny są dużo mądrzejsze od nich. Oni po cichu dyplomacją i pieniędzmi budują sobie strefy wpływów. Nie robią tego rakietami jak dwa debile z USA i ZSRR (bo chłop chyba myśli, że ten kołchoz dalej istnieje).

1

@Katalończyk 99 tak, ten sam, który pracował z nim również u wielbłądów

19

W szoku jestem, że tyle osób zesrało się o Xaviego. Cała la bamba smieszkuje ze szwagrów, każdy marudzi, że jesteśmy w dupie, ale jak Xavi powiedział to samo, to wszystkim odpie**** xD

4

Czawi na zawsze w moim serduszku. Szacun za piękną karierę piłkarską i jeszcze większy za pomoc klubowi, który był w ciemnej dupie za Koemana. Mało kto by się tego podjął.

1

@Gibbon_FCB wydaje Ci się

2

Może lepiej próbować wyciągnąć tego Oskiego z Porto, a nie kupować Rashforda ;P

0

@4drian0 a gdzie ty wsadzasz tego ogórka?

O boże, o kurła!!!!!111

1

@Bykunn szkoda mi czasu, żeby to włączać, tylko zawsze śmieszy Sikorski krytykujący innych za gadanie bzdur

0

@Pawlak1992 ważne, że chłop z babą, a nie dwa chłopy

0

@Kapitan hawk Radzio nie potrzebuje doradców, bo bez ich pomocy często bredzi :P

1

@Kgorecki2500 i to jest ta straszna gra?



2

@July_6_BcN dobrze nam wszystkim zrobiła tą rozłąka. Przypomnieliśmy sobie co naprawdę liczy się w życiu

0

@July_6_BcN całe szczęście bez atencji więdniesz i nie dajesz o sobie zapomnieć:*

0

@Damian11 czekaj, już do nich dzwonię

0

@TR3YWAY uwielbiam ten uśmiech @July_6_BcN

6

Ja nie wierzę, że on to wszystko robi na serio



0

@Arden o argument nie zapytałeś.
Nie chce gościa, który ma prawie 32 lata, któremu będzie trzeba dać jeden z najwyższych kontraktów w drużynie, a za 2-3 lata może być problem z wypchnięciem go, bo przestanie dowozić. Lepiej Ci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?