1

@gumaz opowiadałbym kawały o murzynach

4

@Vegeta88 a może to nasz @Borneo ?

0

@PatrykBarca ale po co je sprzedawać?

2

@tbas przecież to nie chodzi o żadne safe 0%, a po to żeby zagrać rudemu na nosie. Oni się nie interesują naszym bezpieczeństwem, a interesem partyjnym. Obydwa projekty do kosza

1

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 ale Gerard z Rumi został wykreowany w kasiazkach, więc się nie liczy. Też o nim myślałem, ale Redzi mieli łatwiej

2

@RozowaPantera @Comentateiro juz nie pamięta kto to ten Messi

7

@Jakchcesz ona się tak droczy

0

@RozowaPantera w ogóle to głuptasek z tego Artura. W drugim akcie można mieć już kilka sztabek złota, które starczyły by na wyjazd na Tahiti
@Kgorecki2500 to kto lepszy?

5

To chyba najlepiej napisana w grach postać ever



1

@GeneralXavi oni powinni we dwóch rządzić i niech kończy się świat

1

@Vurt nie, Hansi na to nie zasłużył

1

@PatrychoO ciekawe, czy Lio rozumie co tam Trump pitoli

0

@Borneo no nie wiem

0

@BillyButcher Rosja od 4 lat ma się wywracać na mordę, a tymczasem Trump robi kaboom i ceny ropy w górę. Wcale to Rosji nie jest na rękę. Wcale :v

0

@Borneo no podobno te 3 procent to farmazon i nie ma na to kwitów

1

@draxidox oni to się wszyscy na chuj nadają. Każdy mądry, a nic nie robią. Nie mamy żadnego planu strategicznego. Wszystko na lapu capu. To safe tak samo. Zaplanujcie na co wydacie tyle siana w miesiąc i zróbcie to dobrze. Chyba najważniejsze, żeby wydać na niemca albo francuza

5

@LAMC_10 no debil

1

@wyrek tyle lat becelowalem na innych, że proszę mi teraz nie odbierać 800+

0

@RoberDzik niedawno mieliśmy dwóch panów od tabelek. Tak liczyli te eurocenty, że nie było nas stać na Messiego

0

@urbipl nie pochwalam ruszania rezerw, ale też nie pochwalam brania kredytu, bo dają. Jeszcze jak to wszystko jest na tyle niejasne. Powinno się poszukać innego finansowania niż safe, czy nbp

0

@BorzyKrzys totalnie nie mam pojęcia kim jest i czym się zajmuje, ale podziwiam za całokształt od jakiegoś czasu

0

@Pedri16Future on się uczył od Guardioli, czy Mourinho?

3

@Kessie świat nie jest na to gotowy

19

Zapomniałem już o chłopie

6

Jak RSSS nie wygra pucharu króla, to Guedesa mogą wsadzić do gabloty z tymi uszami

0

@allien18 to te skażone?

1

@Eklerek to Ty stary już jesteś

8

@Luciano99 środa dzień loda

2

@Kessie wręczę ci mandacik za przekroczenie piękności
możesz go opłacić, w kompletnej ciemności

To o Was?

@Eklerek XDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?