0

@Dankho94isback hej Papito

0

@Bobo25 trzeba ich trzymać na powierzchni

0

@Bobo25 sędzia nie wytrzyma

1

Szwagier to taki Kaczyński Barcelony. Rozdaje karty, a za nic nie odpowiada:v

0

@Rastafarnianin a nie lepiej na karniaczka dla realu madryt?

4

W ogóle to jest posrane, że jakieś stare dziady, którym marzy się przed śmiercią zapisać się w historii świata jednym dosłownie niszczą, a drugim utrudniają życie. Sami nie ponosząc skutków. To już te okropne Chiny są dużo mądrzejsze od nich. Oni po cichu dyplomacją i pieniędzmi budują sobie strefy wpływów. Nie robią tego rakietami jak dwa debile z USA i ZSRR (bo chłop chyba myśli, że ten kołchoz dalej istnieje).

1

@Katalończyk 99 tak, ten sam, który pracował z nim również u wielbłądów

19

W szoku jestem, że tyle osób zesrało się o Xaviego. Cała la bamba smieszkuje ze szwagrów, każdy marudzi, że jesteśmy w dupie, ale jak Xavi powiedział to samo, to wszystkim odpie**** xD

4

Czawi na zawsze w moim serduszku. Szacun za piękną karierę piłkarską i jeszcze większy za pomoc klubowi, który był w ciemnej dupie za Koemana. Mało kto by się tego podjął.

1

@Gibbon_FCB wydaje Ci się

2

Może lepiej próbować wyciągnąć tego Oskiego z Porto, a nie kupować Rashforda ;P

0

@4drian0 a gdzie ty wsadzasz tego ogórka?

O boże, o kurła!!!!!111

1

@Bykunn szkoda mi czasu, żeby to włączać, tylko zawsze śmieszy Sikorski krytykujący innych za gadanie bzdur

0

@Pawlak1992 ważne, że chłop z babą, a nie dwa chłopy

0

@Kapitan hawk Radzio nie potrzebuje doradców, bo bez ich pomocy często bredzi :P

1

@Kgorecki2500 i to jest ta straszna gra?



2

@July_6_BcN dobrze nam wszystkim zrobiła tą rozłąka. Przypomnieliśmy sobie co naprawdę liczy się w życiu

0

@July_6_BcN całe szczęście bez atencji więdniesz i nie dajesz o sobie zapomnieć:*

0

@Damian11 czekaj, już do nich dzwonię

0

@TR3YWAY uwielbiam ten uśmiech @July_6_BcN

6

Ja nie wierzę, że on to wszystko robi na serio



0

@Arden o argument nie zapytałeś.
Nie chce gościa, który ma prawie 32 lata, któremu będzie trzeba dać jeden z najwyższych kontraktów w drużynie, a za 2-3 lata może być problem z wypchnięciem go, bo przestanie dowozić. Lepiej Ci?

0

@Luciano99 Araujo jeszcze bym zostawił. O ile będzie zbierał minuty i grał solidnie. Z tej trójki tylko on pokazał, że potrafi ogarniać przez dłuższy czas

0

@partymaker @Arden nie, nie oglądam i nie zmienia to faktu, że go tu nie chce

0

@Chimera dobrze, nie będę. Nadal uważam, że można lepiej wydać te 30 mln

0

@Arden przestańmy zbierać wszystkie odpady z innych drużyn. Nie bez powodu lysy już go nie chce

0

@Chimera rekin może tam zagrać raz na kilka spotkań. Na upartego, to nawet Balde lub Cancelo

0

@Chimera ale mamy też innych zawodników, których można przestawiać po pozycjach

0

@Kazragore może w końcu Roony by pograł

5

@Arden +1 zł do ceny paliwa

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?