0

@Tasde dobra, szkoda mi już czasu

2

@LAMC_10 Polski Mlot

0

@Tasde tam nic nie ma. Przeleciałem to na szybko i nie ma nic o tych korzystnych dla nas warunkach. Za to jest zapis, że trzeba składać wniosek i komisja ocenia, czy wypłaci, czy nie ;P

Ty to czytałeś, czy ktoś Ci recenzował?

0

@Tasde podrzuć Linka do warunków tego kredytu

Nie ma żadnego ryzyka. Po prostu nam nie wypłacą jak władza im się nie będzie podobała. Tak samo jak z kpo. Nic się nie zmieniło, a pieniądze zostały odblokowane. UE wpiernicza się z butami i mówi kto ma rządzić, a kto nie.

Człowieku, do końca maja, to można zawrzeć umowę na leasing samochodu, a nie wielomiliardowe kontrakty. Jakbym ja odpowiadał za negocjacje i wiedziałbym, że rząd jest pod ścianą, to bym jebał takie warunki, że za cholerę by się to nie opłacało, a te pajace i tak muszą to podpisać, bo ich opinia publiczna zje, że kupują u niemca i francuza.

Farmazon to Ty jesteś, bo bezrefleksyjnie łykasz to co Ci podpowie jedynie słuszny rząd.

Jeżeli argument o tym, że nie da się w tak krótkim czasie podpisać korzystnych dla kupującego kontraktów do Ciebie nie trafia, to nie wiem jak mam rozmawiać.

Edit.

Jak nie musisz go uznawać za prezydenta? To ja mogę nie uznawać ograniczeń prędkości w mieście, bo nie utożsamiam się z nimi? Zachowujecie się jak banda odklejencow. Ja nie gadam, że Tusk nie jest premierem, bo mi to nie odpowiada. Komucha jako marszałka też nie mogę zdzierżyć, ale jakoś nie robię takich scen jak Ty

1

@severius ano tak. I doświadczonych operatorów ze straży miejskiej

1

@Kgorecki2500 kiedyś ludziom nie przeszkadzał rasizm i żyło się lepiej

0

@norbi77 prezydentem wybranym przez 10 mln Polaków, nie dorabiaj ideologii.

@Tasde zaciaganie kredytu, który będą spłacały przynajmniej dwa pokolenia, na niejawnych warunkach, przy ryzyku warunkowości i szantażu z zewnątrz jak przy kpo nie warto zaciągać. Ponadto, jeżeli to prawda, że kontrakty mają być zawarte do maja, czy innego bliskiego terminu jest kolejnym ryzykiem złego wydania kasy. Szczerze, to wolę, żeby nie brali takich pieniędzy jak mają jeszcze bardziej zadłużyć państwo, a i tak wydać ten hajs bez żadnego pomysłu. Nasi rządzący od lewa do prawa myślą w horyzoncie najbliższych wyborów. Tusk z Kaczyńskim mają w pompie Twoje bezpieczeństwo i to czy się to opłaca. Końca kredytu nie dożyją, a mogą zbić kapitał polityczny na przyszły rok. I o to w tym wszystkim chodzi


1

@Tasde Karol Nawrocki jest Twoim prezydentem, czy Ci się o podoba, czy nie. Jeżeli zawetował, to miał powód i miał prawo. Jakoś na „wetującym” marszałku psów nie wieszasz

1

@Kgorecki2500 ja bym ich porwał i wystąpił o reparacje

2

@jaras121 tak, premier osobiście, z sentymentu maluje na nich napis V2

1

@Eklerek może nie mamy dronów, ale mamy rakiety za milion dolarów, którymi będziemy zestrzeliwać drony warte kilka tysięcy dolców, może być?

1

@ShawnC nie przetłumaczysz

5

Dembele i złota piłka :P
Do tej pory boli, że odpadliśmy z LM i Rapha nie dostał tej nagrody

0

@Kgorecki2500 a w Polsce byłby 40 letnim emerytem z przywilejami

1

@Sulimo wypisz wymaluj Ferran Torres

3

Dobra, idę z psynem na dwór i spać. Szkoda czasu na to city srity

0

Nie było spalonego?

1

@Frimpong nie oglądam PL. A jak nie ma tam Nuneza, to w ogóle nie warto włączać

0

Intensywność newcastle, a intensywność city, to przepaść

1

Od 4 lat Polak w Barcelonie, a puścili nas chyba raz. Madrycioków widzę już któryś raz w TVP

10

@gumaz chyba jeszcze nie było pite, bo z sensem

1

@macio_944 prawda taka, że Flick się rozwija jako trener i rozjebaliśmy newcastle 1:1 przed rewanżem u siebie

1

@LAMC_10 jednak od profesjonalisty, który zarabia takie siano powinno się wymagać

0

@Frimpong tottenham

3

@macio_944 jak miały miejsce te mecze, to połowa la bamby była w grupie tygrysków w przedszkolu

12

6

@macio_944 Haaland robi Rudigerowi dziecko, a Arbeloa przeprasza za odpadnięcie z LM. Tak będzie

11

@Who_you_mam bycie Tottenhamem to już wystarczająca kara

7

Jeszcze tak odnośnie Raphy. Patrząc na niego nie zdziwię się jak gra z jakimś dyskomfortem. Fizycznie jest w gorszej dyspozycji i ogólnie ma słabszą prezencję. Pewnie gdyby nie to, że na 9 gra Flip i Flap, a jego zmiennikiem jest gość, który ostatnią dobrą decyzję miał w październiku, to nasz Brazol grałby teraz mniej i wracał stopniowo do formy fizycznej. Nie wierzę, że gość, który ma psyche ze stali oddałby karnego na wagę remisu przed rewanżem w LM osiemnastolatkowi. Nieważne jakim ten dzieciak nie byłby kotem.

13

Swoją drogą - Olmo to też stary cwaniak. Wiedział, że nic z tej akcji nie będzie, więc dziabnął piłkę i dał się sfaulować

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?