Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN dzieciństwo spędzone na wolumenie odcisnęło piętno na reszcie mojego życia
2
@July_6_BcN @BulaKG wydaje wszystko na patrona strony fcbarca kom i wypłaca mi w herbach
4
@VegetaPolska jakbyście się perfekcyjnie dogadywali, to by Ci nie smęciła, że za daleko mieszkasz. To nie w tym problem Byku.
Musisz być facetem. Popatrz na mnie, rozgryzłem @July_6_BcN że jej zależy na atencji, więc ją ignoruje i codziennie rano dostaje nowe zdjęcie stópek, które sprzedaje @BulaKG
Tu trzeba sposobem. Jak coś, to możesz wysłać koleżance zdjęcie kopyta (nie @July_6_BcN tylko tej Twojej)
2
@Kgorecki2500 zwłaszcza, że Niemcom nie idzie na pustyni
1
@VegetaPolska przecież my tu chcemy dobrze
1
@Rupert_Haubica przecież to Lewy ma najwięcej do powiedzenia w tej spółce. W stor9 70% udziałów ma 5in9, a tam jakieś 99 ma Bobek. Także to on ma wpływ i dominujące prawo głosu w spółce ZOO i co za tym idzie komandytowej. Jeżeli otoczył się złymi doradcami to go w żaden sposób nie tłumaczy. Już nie chce mi się i szkoda czasu sprawdzać wyników finansowych w e-krs, ale nie ma co wybielać Roberta jak spółki nie wypłacają hajsu
4
@July_6_BcN Szwagier wystartuje za 5 lat
2
Mówiłem już kiedyś, że nie ma gorszego szefa niż baba?
1
@Cule1234 to dawaj tego Haalanda
2
@Encore kurde, a spodziewałem się, że znowu jakiś śmieszek wstawił jęczącą babę
0
@BulaKG a co Ty masz za odznakę tam przy nicku?
0
@daniel32778 chyba mogą mieć tylko po dwie kadencje pod rząd
2
@Cule1234 chłop lubi przegrywać
0
@BorzyKrzys ale widzowie TVN to debile i gdyby nie wścibscy internauci wszystko byłoby git
1
@BorzyKrzys @escarabajo a czy to ważne?
2
@blakkudium @Kessie książkę czyta
2
@APTAPT Gerrardzie Pique, musisz!
24
Nawet spoko ten Arsenal
30
I tak największym przegranym został Xavi. Zrobił z siebie pośmiewisko, a na końcu i tak Font go osrał
4
@TR3YWAY była żona, to był zbędny dodatek do byłego szwagra
0
@Pedri16Future bo Laporta głupi nie jest. Jakby się waflował z agentką Hochlanda, to by się i odpalił, ale wiedział jak się to może skończyć
2
@tomek8756 Gosia! Gosia!
0
@Rhaan myślę, że obecna szatnia by go zjadła i grała na zwolnienie. Przecież oni wszyscy skaczą w ogień za Hansim
13
Sorry bardzo, ale Grubas już drugi raz dźwiga ten klub z kolan i drugi raz pierwsza drużyna rozkochuje w sobie pół świata. Jak ten cały śmieszny Font chciał z nim wygrać?
Przecież ludzie wybaczą mu te wszystkie dźwignie, Szwagrów, kosę z Messim, bo widać, że ten klub obrał jakiś kierunek i się rozwija. Niech Pan Font zajmie się hodowlą jedwabników, bo prezydentem FC Barcelony nie zostanie. W kolejnych wyborach Pikej wytrze nim podłogę (oby wystartował) i okej.
6
@heniusss Gruby imprez nie przepuszcza
5
@barcuśl niech wraca do Ajaxu. Pomoc z Pedrim i Bernalem chodzi lepiej
7
@Cule1234 Font to pała
1
@Ryoumen albo torebkę
0
@Martwy zawsze w tej fifie kosiłem Becksa na kontuzję. Nawet kosztem czerwonej
2
@Ryoumen ale on chce skraść jej 100 zł, a nie serce