1

@July_6_BcN dzieciństwo spędzone na wolumenie odcisnęło piętno na reszcie mojego życia

2

@July_6_BcN @BulaKG wydaje wszystko na patrona strony fcbarca kom i wypłaca mi w herbach

4

@VegetaPolska jakbyście się perfekcyjnie dogadywali, to by Ci nie smęciła, że za daleko mieszkasz. To nie w tym problem Byku.

Musisz być facetem. Popatrz na mnie, rozgryzłem @July_6_BcN że jej zależy na atencji, więc ją ignoruje i codziennie rano dostaje nowe zdjęcie stópek, które sprzedaje @BulaKG

Tu trzeba sposobem. Jak coś, to możesz wysłać koleżance zdjęcie kopyta (nie @July_6_BcN tylko tej Twojej)

2

@Kgorecki2500 zwłaszcza, że Niemcom nie idzie na pustyni

1

@VegetaPolska przecież my tu chcemy dobrze

1

@Rupert_Haubica przecież to Lewy ma najwięcej do powiedzenia w tej spółce. W stor9 70% udziałów ma 5in9, a tam jakieś 99 ma Bobek. Także to on ma wpływ i dominujące prawo głosu w spółce ZOO i co za tym idzie komandytowej. Jeżeli otoczył się złymi doradcami to go w żaden sposób nie tłumaczy. Już nie chce mi się i szkoda czasu sprawdzać wyników finansowych w e-krs, ale nie ma co wybielać Roberta jak spółki nie wypłacają hajsu

4

@July_6_BcN Szwagier wystartuje za 5 lat

2

Mówiłem już kiedyś, że nie ma gorszego szefa niż baba?

1

@Cule1234 to dawaj tego Haalanda

2

@Encore kurde, a spodziewałem się, że znowu jakiś śmieszek wstawił jęczącą babę

0

@BulaKG a co Ty masz za odznakę tam przy nicku?

0

@daniel32778 chyba mogą mieć tylko po dwie kadencje pod rząd

2

@Cule1234 chłop lubi przegrywać

0

@BorzyKrzys ale widzowie TVN to debile i gdyby nie wścibscy internauci wszystko byłoby git

1

@BorzyKrzys @escarabajo a czy to ważne?

2

@blakkudium @Kessie książkę czyta

2

@APTAPT Gerrardzie Pique, musisz!

24

Nawet spoko ten Arsenal



30

I tak największym przegranym został Xavi. Zrobił z siebie pośmiewisko, a na końcu i tak Font go osrał

4

@TR3YWAY była żona, to był zbędny dodatek do byłego szwagra

0

@Pedri16Future bo Laporta głupi nie jest. Jakby się waflował z agentką Hochlanda, to by się i odpalił, ale wiedział jak się to może skończyć

2

@tomek8756 Gosia! Gosia!

0

@Rhaan myślę, że obecna szatnia by go zjadła i grała na zwolnienie. Przecież oni wszyscy skaczą w ogień za Hansim

13

Sorry bardzo, ale Grubas już drugi raz dźwiga ten klub z kolan i drugi raz pierwsza drużyna rozkochuje w sobie pół świata. Jak ten cały śmieszny Font chciał z nim wygrać?

Przecież ludzie wybaczą mu te wszystkie dźwignie, Szwagrów, kosę z Messim, bo widać, że ten klub obrał jakiś kierunek i się rozwija. Niech Pan Font zajmie się hodowlą jedwabników, bo prezydentem FC Barcelony nie zostanie. W kolejnych wyborach Pikej wytrze nim podłogę (oby wystartował) i okej.

6

@heniusss Gruby imprez nie przepuszcza

5

@barcuśl niech wraca do Ajaxu. Pomoc z Pedrim i Bernalem chodzi lepiej

7

@Cule1234 Font to pała

1

@Ryoumen albo torebkę

0

@Martwy zawsze w tej fifie kosiłem Becksa na kontuzję. Nawet kosztem czerwonej

2

@Ryoumen ale on chce skraść jej 100 zł, a nie serce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?