10

To może nie patrzeć tylko na pieniądze i zagrać na CN?

1

@macio_944 ostatnio ciężej tolerować

2

@blakkudium jedyny pająk jakiego toleruje, to spider man

0

@July_6_BcN a to nie ze względu na umiejętności?

2

@July_6_BcN Ty to normalnie jak ten pies ogrodnika

9

@July_6_BcN skończyłoby się udawanie niedostępnej przy takiej konkurencji:v

10

@Rupert_Haubica MSN, mówi to panu coś?

0

@marcin62 no ja lubię to wszystko oglądać, ale grać, to już nie. Przy pierwszym outlascie bym sam wylądował w Choroszczy

0

Oglądam sobie na live gościa, który gra w tego nowego residenta. A idźta w chu… jakbym sam w to grał, to pewnie miałbym już ze 3 zawały, a przynajmniej incydent kałowy.

1

@Safrani ja z trawnikiem czekam jak będzie stabilne 10-15 stopni i bez przymrozków

16

@maroon jakby pozbyć się tego wrednego Kaddafiego, to byłoby w końcu lepiej…

a nie, czekaj…

10

@ZuczekFCB1899 zbrodnicze państwo Izrael za pomocą swojego podopiecznego atakuje Persów

3

@Luciano99 jakby de Jong bronił tak dostępu do pola karnego jak ochroniarz pani Heleny przede mną, to Real miałby co najmniej jedną lm mniej.

3

To co, to teraz będzie narracja o biednym i uciskanym Izraelu?

1

@Safrani co Ty Prezes chcesz robić jak są jeszcze przymrozki?

5

@Luciano99 mnie ochrona wyprowadziła jak tłumaczyłem to kasjerce w lidlu. Pewnie jakaś holenderska ambasada

3

@mekston Tak, przekazał tam dokładnie 1.37 po tym jak komornik dokonał egzekucji

0

@Ptasior ale to my wyjdźmy na prostą. Atleti ma kasę i Klopp będzie mógł robić transfery jakich będzie potrzebował. U nas tylko dzieciaki, albo odpady z innych klubów

0

@Frimpong i cały stadion w 7 minucie robi siuuuuu

0

@Ptasior no taaa, rywala wzmacniać :P

2

@blakkudium a Polacy jakie będą mieć stroje na mistrzostwa świata?

1

@Jakchcesz chłopak, dziewczyna, normalna rodzina

4

@heniusss Japonia ma coś wspólnego z Niemcami, ale to niedobra o tym mówić

2

@VegetaPolska realu?

0

A masz najlepszy polski, łysy sędzia, to za co trafił do lodówki? Coś mi mignęło, że już ze 2-3 miesiące nie prowadził żadnego meczu. W poprzednim sezonie wykonał zadanie, a tu kara?

3

@Lanosss niby trochę wkur**** to jego zachowanie, ale ze względu na te 10 lat u nas trochę szkoda chłopa

1

@SeWo77 Sylwester bez braci pierdolec, to nie sylwester

0

@Leooo Inter [*]

0

@Zoker musisz to sprawdzić na of

0

@Zoker myślę, że to by było prawdopodobne. Ba, nawet myślę, że niektórym może to wystarczyć nawet jak jest fejurem :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?