Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
To może nie patrzeć tylko na pieniądze i zagrać na CN?
1
@macio_944 ostatnio ciężej tolerować
2
@blakkudium jedyny pająk jakiego toleruje, to spider man
0
@July_6_BcN a to nie ze względu na umiejętności?
2
@July_6_BcN Ty to normalnie jak ten pies ogrodnika
9
@July_6_BcN skończyłoby się udawanie niedostępnej przy takiej konkurencji:v
10
@Rupert_Haubica MSN, mówi to panu coś?
0
@marcin62 no ja lubię to wszystko oglądać, ale grać, to już nie. Przy pierwszym outlascie bym sam wylądował w Choroszczy
0
Oglądam sobie na live gościa, który gra w tego nowego residenta. A idźta w chu… jakbym sam w to grał, to pewnie miałbym już ze 3 zawały, a przynajmniej incydent kałowy.
1
@Safrani ja z trawnikiem czekam jak będzie stabilne 10-15 stopni i bez przymrozków
16
@maroon jakby pozbyć się tego wrednego Kaddafiego, to byłoby w końcu lepiej…
a nie, czekaj…
10
@ZuczekFCB1899 zbrodnicze państwo Izrael za pomocą swojego podopiecznego atakuje Persów
3
@Luciano99 jakby de Jong bronił tak dostępu do pola karnego jak ochroniarz pani Heleny przede mną, to Real miałby co najmniej jedną lm mniej.
3
To co, to teraz będzie narracja o biednym i uciskanym Izraelu?
1
@Safrani co Ty Prezes chcesz robić jak są jeszcze przymrozki?
5
@Luciano99 mnie ochrona wyprowadziła jak tłumaczyłem to kasjerce w lidlu. Pewnie jakaś holenderska ambasada
3
@mekston Tak, przekazał tam dokładnie 1.37 po tym jak komornik dokonał egzekucji
0
@Ptasior ale to my wyjdźmy na prostą. Atleti ma kasę i Klopp będzie mógł robić transfery jakich będzie potrzebował. U nas tylko dzieciaki, albo odpady z innych klubów
0
@Frimpong i cały stadion w 7 minucie robi siuuuuu
0
@Ptasior no taaa, rywala wzmacniać :P
2
@blakkudium a Polacy jakie będą mieć stroje na mistrzostwa świata?
1
@Jakchcesz chłopak, dziewczyna, normalna rodzina
4
@heniusss Japonia ma coś wspólnego z Niemcami, ale to niedobra o tym mówić
2
@VegetaPolska realu?
0
A masz najlepszy polski, łysy sędzia, to za co trafił do lodówki? Coś mi mignęło, że już ze 2-3 miesiące nie prowadził żadnego meczu. W poprzednim sezonie wykonał zadanie, a tu kara?
3
@Lanosss niby trochę wkur**** to jego zachowanie, ale ze względu na te 10 lat u nas trochę szkoda chłopa
1
@SeWo77 Sylwester bez braci pierdolec, to nie sylwester
0
@Leooo Inter [*]
0
@Zoker musisz to sprawdzić na of
0
@Zoker myślę, że to by było prawdopodobne. Ba, nawet myślę, że niektórym może to wystarczyć nawet jak jest fejurem :P