6

@gumaz starczy mnie dla całej czwórki

0

@TR3YWAY kiedyś się mieszało twaróg z serkiem wiejskim żeby nie był taki suchy i się dobijało do 300g białka xD

1

@Roobo ciekawe co na to szeroki obóz demokratyczny

2

@MessiForeverTheBest @Comentateiro jak długo będziesz to tolerował?

0

@Kazragore Rożek ostatnio tłumaczył, że to by nic nie dało

0

@Kgorecki2500 fani, days gone, mówi wam to coś?

0

@July_6_BcN ale zaraz długi weekend

0

@July_6_BcN taka to pożyje

0

@July_6_BcN jak życie?

2

@Comentateiro tak w ogóle to jakie myśli musi mieć Lewy jak przyjeżdża na kadrę. Trenowali go tacy ludzie jak Pep, Flick, Carlo i Klopp, a później trafia na wuja, Czesia, Probierza i całą resztę. O kolegach do grania już nie wspominam :v

5

@Ilka przecież odrazu widać, że menda, pijak i złodziej

1

@July_6_BcN eeeeh, Julka. Właśnie potwierdziłaś, że jesteś kobietą
@lajcior ciezko nadążyć tak to wszystko zapie****

0

@Kozinho. Ale trzeba się nakombinować, żeby nie oznaczyć zbanowanego :v

9

Dzisiaj w ramach prima aprilis @Luciano99 przekazal @Kessie @Comentateiro @Deviler i reszcie, że dostaną zaległe wypłaty

2

@Lanosss +5 do szybkości

3

Jakby Pan Dariusz komentował, to byśmy wygrali

0

Nietuzinkowe ataki galaktycznych XD

0

@Rafalloxfcb no ta, znowu trzy mecze w pisde xD

4

Szkoda, że Wojtas zakończył grę w kadrze, bo z nim byśmy nie dostali 3 bramek

13

Największe upodlenie to to, że Gjokeresz nas wyrzucił z MŚ

3

I po co wygrywaliśmy z gangiem Albanii?

0

Ale to jest śmieszne :D

1

Betoniarek tylko Lewemu przeszkodził

2

Straszne lamusy z tych Szwedów. Jak odpadniemy to wstyd jak chuj

0

@July_6_BcN ale, że Lewy ciasteczko jak Pedri, czy podanie dobre?

1

Mieć Partacziego i grać Gjokereszem :v

0

Matko, jaki ten Gjokeresz słaby. Dobrze, że go nie kupiliśmy

1

@majkiii on jest cienki

1

Ale chciał zagrać Yamalem

1

Co to było? :vvvvv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?