Kozinho.
Dołączył/a: październik 2013
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@gumaz starczy mnie dla całej czwórki
0
@TR3YWAY kiedyś się mieszało twaróg z serkiem wiejskim żeby nie był taki suchy i się dobijało do 300g białka xD
1
@Roobo ciekawe co na to szeroki obóz demokratyczny
2
@MessiForeverTheBest @Comentateiro jak długo będziesz to tolerował?
0
@Kazragore Rożek ostatnio tłumaczył, że to by nic nie dało
0
@Kgorecki2500 fani, days gone, mówi wam to coś?
0
@July_6_BcN ale zaraz długi weekend
0
@July_6_BcN taka to pożyje
0
@July_6_BcN jak życie?
2
@Comentateiro tak w ogóle to jakie myśli musi mieć Lewy jak przyjeżdża na kadrę. Trenowali go tacy ludzie jak Pep, Flick, Carlo i Klopp, a później trafia na wuja, Czesia, Probierza i całą resztę. O kolegach do grania już nie wspominam :v
5
@Ilka przecież odrazu widać, że menda, pijak i złodziej
1
@July_6_BcN eeeeh, Julka. Właśnie potwierdziłaś, że jesteś kobietą
@lajcior ciezko nadążyć tak to wszystko zapie****
0
@Kozinho. Ale trzeba się nakombinować, żeby nie oznaczyć zbanowanego :v
9
Dzisiaj w ramach prima aprilis @Luciano99 przekazal @Kessie @Comentateiro @Deviler i reszcie, że dostaną zaległe wypłaty
2
@Lanosss +5 do szybkości
3
Jakby Pan Dariusz komentował, to byśmy wygrali
0
Nietuzinkowe ataki galaktycznych XD
0
@Rafalloxfcb no ta, znowu trzy mecze w pisde xD
4
Szkoda, że Wojtas zakończył grę w kadrze, bo z nim byśmy nie dostali 3 bramek
13
Największe upodlenie to to, że Gjokeresz nas wyrzucił z MŚ
3
I po co wygrywaliśmy z gangiem Albanii?
0
Ale to jest śmieszne :D
1
Betoniarek tylko Lewemu przeszkodził
2
Straszne lamusy z tych Szwedów. Jak odpadniemy to wstyd jak chuj
0
@July_6_BcN ale, że Lewy ciasteczko jak Pedri, czy podanie dobre?
1
Mieć Partacziego i grać Gjokereszem :v
0
Matko, jaki ten Gjokeresz słaby. Dobrze, że go nie kupiliśmy
1
@majkiii on jest cienki
1
Ale chciał zagrać Yamalem
1
Co to było? :vvvvv