1

@Luciano99 no i chuj, Real w 1/2

1

@LAMC_10 że od Embape?

0

@Patryk_Evra u mnie wystarczyła zmiana szefowej i z pracy, która mi się podobała zrobiła się męczarnia

1

@July_6_BcN sam przylazł mi do salonu
Z @Kessie nagralismy inscenizację



1

@Ilka niby żyjemy w najlepszych czasach w historii ludzkości, ale ta presja i pęd za pieniędzmi potrafią złamać niejednego

0

@Bykunn no nie wiem. U mnie zawsze gotowało się warzywa na sałatkę, a nie brało po czymś innym

0

@July_6_BcN ale już nie naciągaj mnie na koszty

1

@Bykunn może nie umiecie jej zrobić? :P

6

@BorzyKrzys Krzysiu, ale Ty pracujesz w prosektorium

0

@Ilka zaraz przyjdzie ktoś kto Cię pocieszy. Na la bambę można liczyć

0

@July_6_BcN jest bezpieczny

2

@July_6_BcN ale zmiany od wczoraj

2

@July_6_BcN czy ten Pedri jest teraz z Tobą w pokoju?

6


@Kessie @Eklerek @Czajka90
Eeeeh, cały świat przeciwko Wam

5

Najgorsze jest to, że te białe pajace wywalą ze dwie lagi, dostaną niesłuszny rzut rożny i strzelą z tego 5 bramek. Oby Bayern wyszedł skoncentrowany, bo inaczej @Comentateiro zaplaci rachunek

0

@Aragorn33 ustanowienie daty granicznej to strzał w stopę. Wie o tym każdy, kto próbował negocjować coś więcej niż 100 rabatu na telewizor w sklepie

0

@RoberDzik wiesz co, ja nie mam czasu od kilku lat na treningi, ale jak uda mi się wrócić na te parę miesięcy, to siła szybko mi wraca. W sensie, że one rep max, bo w przekroju całego treningu jestem ewidentnie dętka. Wydaje mi się, że to są adaptacje układu nerwowego wypracowane przez lata. No a 150 dla gościa, który całe życie uprawia sport, ma teraz mega dietę, to nie jest jakiś kosmos.

0

@Aragorn33 mi chodzi o to, czy faktycznie są jakieś terminy graniczne, w których trzeba podpisywać te umowy, bo jeżeli tak, to nie ma co się dziwić, że prywaciarz goli frajerów. No ale kto mógł to przewidzieć? Napewno nie europejskie elyty.

6

@Jakchcesz ale Barcę Koemana, to byś sobie pooglądał

5

Zajebiste



0

@Aragorn33 czyli mogą zmienić, czy nie ma już czasu i Niemcy zrobili ich w wuja wykorzystując zle przygotowane zapisy?

0

@Starrk ja bym był bardziej za funduszem obligacji, który wypłaszczą cenę zakupu i jak masz ciepło, to bez problemu upłynnisz część kasy

0

@Starrk no i właśnie to jest to co napisałeś na końcu. Kupisz w złym momencie i kisisz kasę, która i tak zjadła w tym czasie inflacja. Więc nie nazywajmy tego inwestycja. To jest bardziej nabieranie obywateli przez państwo, że warto dać im kasę na wydawanie na pierdoly, bo kiedyś wypłaca z zyskiem

1

@Laminedependencia nie ma bezpiecznej inwestycji. Chyba, że masz na myśli lokatę 4% na 3 miesiące, albo rachunek oszczędnościowy na 0,1. O ile nie masz więcej niż 100 tys euro, bo powyżej tego nawet bank nie musi Ci tego wypłacić. No i nie nazywajmy czegoś takiego inwestycja.

12

@Rhaan ruska onuca za 3… 2…. 1!!!
@Mow_mi_Douglas szkoda, że życia poczętego tak nie broni :P

1

@MOLESTA no oczywiście, że żadne inwestycje nie są bezpieczne. Możesz kupić fundusz akcji i na tym wtopić, nawet fundusze obligacji potrafią mieć duże spadki, bo wojna, wirus celebryta, itp. W długiej perspektywie to się zazwyczaj odbija, ale nie każdy ma 10 lat na otrzymanie zwrotu z inwestycji. Auto traci na wartości po przejechaniu bramy salonu (no i wbrew temu co napisałeś, to mogą je ukraść). Złoto też ma wahania, a sztabki złota nikt nie będzie trzymał w domu. Krypto jest w ciul ryzykowne i sam bym w to nie poszedł, ale jeżeli ktoś chce? Właściciele BTC nie żałują. Za to banki centralne i instytucje finansowe są smutne, bo nie mają jak na tym lapy położyć.

Mieszkanie to dobra inwestycja, ale raczej mało kto ma 500 - 1000 tys luzem na koncie pod „inwestycje” na nieruchach

3

@gumaz on tak, pęcherz nie

21

Zajebiste są te filmy i zdjęcia księżyca



0

@July_6_BcN do Pedriego też nie XD

0

@July_6_BcN a jak nie to jest ai. Głowa do góry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?