Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Polskie służby silne wobec słabych, słabe wobec silnych:
3
Promocja xd
https://www.euro.com.pl/roboty-humanoidalne/unitree-robotics-robot-humanoidalny-unitree-g1-edu-u1.bhtml
3
@BillyButcher Przynajmniej żarcie się tak lepiej wozi słuchając xD
2
@DragonxNF @MirusAmisz Bo to złe istoty były
4
A skoro Zemsta Sithów obchodzi dzisiaj swoje 21 urodziny to...
@Doren01 @FiscaelBarca @BillyButcher @MirusAmisz @Vurt
1
@macio_944 Czekacie na to DLC a tymczasem ja, intelektualista, od początku wiedziałem, że go nie będzie
2
@Aequlibre Książka > gra > serial (polski)
@Filipem Ale Żebrowskiego to ty szanuj!
11
@Luciano99 Tak zwany segz
0
@pt9 Wygląda drogo xD
5
Ajajaj...
@MirusAmisz @FiscaelBarca @BillyButcher @Doren01
6
@Kessie Ha ha ;P
0
@esem91 Prawda, ale i tak paskudny
1
Smaki spoko ale design paskudny xd
8
Z takim przyjacielem można pracować za najniższą krajową:
4
Rok 2026: Amerykanie odkryli kompot
0
@Lukikiki Za tydzień sobie zrobię
2
@Bykunn Jakbyś się odbił (bo są lepsze i gorsze odcinki) to ci mogę konkretne polecić warte uwagi hah
4
Wiadomo, że Wojny Klonów:
2
@Luciano99 nie jest Szwedem ale i tak zagłosuje
1
Polski wymiar sprawiedliwości...
2
Taaak! Goat piosenka:
1
@NeroTFP1 @July_6_BcN To ja ze swoich studiów pamiętam samych pozytywnych nauczycieli :)
3
@NeroTFP1 Co za dziad xD
1
@Filipem Są dosłownie takie same ;P
24
O matko...
0
@Filipem Epic też miał wiedzieć podejmując konkurencję ze Steamem xD
Co ci te trofea na PC tak wadzą? Szczególnie, że tu też by były na PC tylko na innym laubcherze? ;P
Mieć może trzeba ale jakoś grę sprzedaje na Steamie z prowizją i gracze na steamie też ją kupują ;P
0
@michal26 Nie ma podstawowej z historii. Temat 3 i 300 słów na luzie. Ja na swojej jakiś temat o PRLu miałem ;P
2
@Karzel @Safrani @Gary Ja bym brał 3. Zdawało się rozszerzoną historię kiedyś :)
1
@Gary Brałbym pewnie też 3 ale w 2 można coś o warunkach w fabrykach napisać czt coś
0
@vangoor Lepiej pisać na temat :D