Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Jeszcze nie... ale przez brak roweru mam teraz więcej czasu to w pon pójdę pewnie
1
@macio_944 W Lipcu wychodzi prawdziwy i jedyny goat 2026 i okej. Szanty będą śpiewane aż miło
1
@barcanawieki AC4: Resynced > GTA 6
0
@Gall "Dziennikarz" powinien ;P
5
No obejrzałem tego Mando i... no co, taki 5/10 ten film.
Ogólnie nie jest zły, ot akceptowalny ale dla wiernego fana znajdzie się kilka (sporo) głupotek scenariuszowych.
Historia ogólnie dość mało wnosi do lore i naprawdę lepiej by było gdyby to zrobili w formie 4 sezonu serialu. I też widać, że film mocno familijny. To nie jest do końca złe no bo SW to franczyza dla wszystkich ale było trochę za dużo tych elementów humorystycznych jak dla mnie.
Chętnie powymieniam opinie jak już parę osób obejrzy bo nie chciałbym spoilerować (chociaż mało co może zaskoczyć w filmie)
@BillyButcher @Safrani @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01 @szela1899 @Szreko @Bolton
4
Kapibary w strachu...
1
@VamoSBarca88 Z ryżem i Tiki Masalą wracamy w przyszłym tyg. Później tydzień naleśniki, tydzień ryż z jabłkami i śmietaną i jakoś do 10 dociągniemy bo coś z domu jeszcze przywiozę pewnie
3
@MirusAmisz Na 19:50, za chwilę będę na tramwaj szedł. Przystanek mam blisko
@Eklerek Do dobrej pizzy sos niepotrzebny
7
No to chwilowo mam urlopik bo zaczęli mi robić remont elewacji w kamienicy i dostęp do rowerowni jest zablokowany... mam nadzieję, że szybko skończą bo ja psychicznie nie wyrobię... bardzo pomaga taki rower na głowę i inne problemy...
Ale chociaż sobie pizzke zamówiłem :/
https://zapodaj.net/plik-LwdnZ7N43I
4
@BillyButcher A przed nami jeszcze epizody 10,11 i 12 XD Nie wiem, jak im ta 10 nie pójdzie w Box Office (chociaż na to małe szanse) to może wyciągną z szuflady w 11 i 12 chociaż Yuzzan Vongów? Tak głośno myślę
0
@Strays77 Jak i tak zagram to dlaczego?
0
@BezglutenowyPedri Porwali ludzi (zmierzających w kierunku Izraela) z wód MIĘDZYNARODOWYCH i ich minister oraz służby wzięły udział w ich poniżaniu co nagrali i wrzucili do sieci.
5
@Laminedependencia na MŚ? Nie bronił
1
@misterio Przez to, że mi do szczęścia wystarczy 200-300 zł na jedzenie miesięcznie mogę mieć takie przekminy :D
0
@Safrani Na 19:50 seans mam
1
@lithotripter Się zarabia to się ma na głupoty ;P Poza tym napisałem tylko, że chciałbym taką ładną miseczkę a nie, że ją kupię xD
0
@Ryoumen To we wrześniu ;P Phantom Blade nie moje klimaty
0
@Ryoumen Raczej nie na premierę bo ta gra wygląda mega zabugowanie xD
5
Również niedługo swój zakupię. Niestety jeszcze +/- miesiąc by wypłynąć na wody niespokojne a w czerwcu nic wartego uwagi nie ma:
@4drian0 @Luciano99 @clyde @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz
5
Doigrał się Itamar
4
Nie no, dobra xD Chciałbym to Grogu wiaderko ale nie wydam 230 zł xD
@MirusAmisz @BillyButcher
1
@marcin62 Jak ci tylko jednego brakuje to aż żal nie zrobić
0
@Gall Kpi ze swoich zdolności intelektualnych bo Ruch Narodowy (a Bosak jest pomysłodawcą) nie jest w sojuszu z AFD.
0
@Borneo Tylko w jednym kraju sobie palić możesz a w drugim policja zaprosi cię na komisariat ;P Tak samo z piciem alkoholu 16 vs 18 lat
0
@Borneo To dlaczego Niemcy legalizują marihuanę mimo, że u nas jest nielegalna? ;P Pitu pitu nie do tego tematu co propozycją Bosaka
0
@Borneo Nie na temat ale ok. A Gozdyra znowu się zblaźniła.
6
Pomijając propozycję Ruchu Narodowego/Konfederacji (każdy sam może ją ocenić) to Gozdyra jest wspaniałą dziennikarką ;P Nie możemy tworzyć w Polsce prawa takiego jakiego chcemy bo obywatelce Niemiec będzie smutno mimo, że to prawo nawet jej nie dotyczy:
@michal26 @Roobo @July_6_BcN @Comentateiro @Bykunn @BillyButcher @misterio @tomek8756
1
@Antimadridista_WR Kiedyś tak ale teraz to a) szkoda kasy b) ani to użyteczne ani ładne ani przydatne
1
@Faro Ludzie też lubią Tung Tung Tung Sahura ;P
0
@Faro "Zabawny jest"... no okej no...