1

@MirusAmisz Różnie ale w tych pierwszych sezonach Biały Wilk właśnie

6

Powtórzę się ale Disney bardzo, ale to bardzo schrzanił swoją erę Gwiezdnych Wojen i to jest o tyle dziwne, że mają GOTOWE pomysły które fani lubią a wręcz kochają. Wystarczyło przenieść je na ekran (z ewentualnie jakimiś zmianami). Ale nie, Rey Skywalker musiała być ;P


@MirusAmisz @FiscaelBarca @Doren01 @Bolton @BillyButcher

0

@MirusAmisz Jak Yullaren to Rozenek

3

@partymaker Uwielbiam ten sklep gdyż mają tanio i dobrze

3

Jeszcze tylko 3 dni i można iść do kina na 4 sezon Mando hah @MirusAmisz

2

@NeroTFP1 Laporta mu pożyczył tylko

3

Taaak! Nie wiem co im do głowy strzeliło w Disneyu, że taką decyzję podjęli xD


@Bolton @FiscaelBarca @Doren01 @MirusAmisz @BillyButcher

1

Ryż na mleku top


0

@VamoSBarca88 To nie ja pojechałem ale taka po prostu jest ekstraklasa:D

1

@FcPortoFan1999 A jak mi będzie pasowało ;P Może na Arkę jak się utrzyma? Jakoś lubię ten klub
@VamoSBarca88 Znając nasze realia albo spadek albo walka o mistrza. Nic pomiędzy

0

@FcPortoFan1999 No i elegancko. Trzeba będzie się wybrać na meczyk w przyszłym sezonie

0

@VamoSBarca88 Normalnie bym ugotował w woreczku ale znalazłem taki za 3,14 zł za 1 kg (luzem sypki) i taki teraz kupiłem bo taniej

2

@Safrani To się nazywa optymalizacja kosztów. Kupisz raz składniki i później nie kusi już do sklepu chodzić xd

1

@MirusAmisz Sobie pograsz w Star Wars Zero Company, nie narzekaj. Lepsza gierka

0

@VamoSBarca88 Ja czekam na Star Wars Galactic Racer i SW: Zero Company a nie na jakieś Dżi Ti Ej

1

@KamQiX Różni użytkownicy mocy są w naszej galaktyce

9

Jeszcze aż 184 dni spokoju i harmonii ducha przed latami cierpień


@macio_944 @KamQiX

0

@Hindus Sam paczkomat jest. To miejsce publiczne :D Radzę nie sprawdzać w praktyce z którego paragrafu mandat wystawią ;P

0

@MessiForeverTheBest
Art. 145 paragraf 1 KW
"Kto zanieczyszcza lub zaśmieca obszar kolejowy lub miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec,
podlega karze grzywny nie niższej niż 500 złotych"

1

@esem91 Będą zdalne?

0

@Ryse
1. X/-2.5 1:1
2. 1/-2.5 2:0
3. 1/-2.5 2:0
4. 2/+2.5 1:3
5. 1/-2.5 1:0
6. 1/-2.5 1:0
7. 1/-2.5 2:0
8. 1/-2.5 2:0
9. 2/-2.5 0:2
10. 1/+2.5 2:1

1

No i elegancko xD


2

@Safrani A ja się zastanawiam nad zakupem pączków przecenionych z 32 zł na 16 zł z TooGoodToGo

A poza tym czekam aż mi kurczak rozmrozi się ;P

0

@pride1899
1. Nie zawsze więcej znaczy lepiej
2. Rosołek ma lepszy smak

5

@Criss18Barca Ramen. Taki gorszy rosół

0

@paquito88 Nic by nie znaczyło gdyby legendą określić Braitwaitha ;P Robert to legenda. Ta nie musi mieć 1000 meczów czy kończyć w klubie kariery

1

@Ryse Z pracy wrócę i napiszę

0

@paquito88 A jakie są wymagania do zostania legendą? ;P

4

Jest jak jest:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?