Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MirusAmisz Różnie ale w tych pierwszych sezonach Biały Wilk właśnie
6
Powtórzę się ale Disney bardzo, ale to bardzo schrzanił swoją erę Gwiezdnych Wojen i to jest o tyle dziwne, że mają GOTOWE pomysły które fani lubią a wręcz kochają. Wystarczyło przenieść je na ekran (z ewentualnie jakimiś zmianami). Ale nie, Rey Skywalker musiała być ;P
@MirusAmisz @FiscaelBarca @Doren01 @Bolton @BillyButcher
0
@MirusAmisz Jak Yullaren to Rozenek
3
@partymaker Uwielbiam ten sklep gdyż mają tanio i dobrze
3
Jeszcze tylko 3 dni i można iść do kina na 4 sezon Mando hah @MirusAmisz
2
@NeroTFP1 Laporta mu pożyczył tylko
3
Taaak! Nie wiem co im do głowy strzeliło w Disneyu, że taką decyzję podjęli xD
@Bolton @FiscaelBarca @Doren01 @MirusAmisz @BillyButcher
1
Ryż na mleku top
0
@VamoSBarca88 To nie ja pojechałem ale taka po prostu jest ekstraklasa:D
1
@FcPortoFan1999 A jak mi będzie pasowało ;P Może na Arkę jak się utrzyma? Jakoś lubię ten klub
@VamoSBarca88 Znając nasze realia albo spadek albo walka o mistrza. Nic pomiędzy
0
@FcPortoFan1999 No i elegancko. Trzeba będzie się wybrać na meczyk w przyszłym sezonie
0
@VamoSBarca88 Normalnie bym ugotował w woreczku ale znalazłem taki za 3,14 zł za 1 kg (luzem sypki) i taki teraz kupiłem bo taniej
2
@Safrani To się nazywa optymalizacja kosztów. Kupisz raz składniki i później nie kusi już do sklepu chodzić xd
9
A dzisiaj na obiad kurczak w sosie ala Tiki Masala z ryżem. I tak przez cały tydzień:
https://zapodaj.net/plik-IyE3DFTRWb
https://zapodaj.net/plik-Qdy0awH5QB
https://zapodaj.net/plik-ZoygMHO0Wg
@macio_944 @July_6_BcN @Safrani @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @AssisMoreira @PatrychoO @michal26 @Comentateiro
1
@MirusAmisz Sobie pograsz w Star Wars Zero Company, nie narzekaj. Lepsza gierka
0
@VamoSBarca88 Ja czekam na Star Wars Galactic Racer i SW: Zero Company a nie na jakieś Dżi Ti Ej
1
@KamQiX Różni użytkownicy mocy są w naszej galaktyce
9
Jeszcze aż 184 dni spokoju i harmonii ducha przed latami cierpień
@macio_944 @KamQiX
0
@Hindus Sam paczkomat jest. To miejsce publiczne :D Radzę nie sprawdzać w praktyce z którego paragrafu mandat wystawią ;P
0
@MessiForeverTheBest
Art. 145 paragraf 1 KW
"Kto zanieczyszcza lub zaśmieca obszar kolejowy lub miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec,
podlega karze grzywny nie niższej niż 500 złotych"
1
@esem91 Będą zdalne?
0
@Ryse
1. X/-2.5 1:1
2. 1/-2.5 2:0
3. 1/-2.5 2:0
4. 2/+2.5 1:3
5. 1/-2.5 1:0
6. 1/-2.5 1:0
7. 1/-2.5 2:0
8. 1/-2.5 2:0
9. 2/-2.5 0:2
10. 1/+2.5 2:1
1
No i elegancko xD
2
@Safrani A ja się zastanawiam nad zakupem pączków przecenionych z 32 zł na 16 zł z TooGoodToGo
A poza tym czekam aż mi kurczak rozmrozi się ;P
0
@pride1899
1. Nie zawsze więcej znaczy lepiej
2. Rosołek ma lepszy smak
5
@Criss18Barca Ramen. Taki gorszy rosół
0
@paquito88 Nic by nie znaczyło gdyby legendą określić Braitwaitha ;P Robert to legenda. Ta nie musi mieć 1000 meczów czy kończyć w klubie kariery
1
@Ryse Z pracy wrócę i napiszę
0
@paquito88 A jakie są wymagania do zostania legendą? ;P
4
Jest jak jest: